Skocz do zawartości
cwir

Klasy, Broń I Ekwipunek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dopiero zaczynam zabawę w bc2 i mam przegrane 38 h

najbardziej lobię grać assualtem z M416 +x4+magnum ammo

gram też innymi klasami z powodu odblokowania broni tera został mi tylko medyk i ostatni pkm do odblokowania

Edytowane przez srolio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co lepsze?

M16A2 czy Akabanek?

abakanek.

Jak mnie roz...a takie odpowiedzi. I równie "yntelygentnje" odpowiedzi.

Weź se chłopie przetestuj oba, zamiast się durno pytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, Abakan jest dużo skuteczniejszy. Według mnie DICE powinno zmniejszyć jego skuteczność, ponieważ nieraz dochodzi do takich absurdów, że mimo iż trafiam w przeciwnika ze snajperki, zostaje mu 1 - 5 hp, on się odwraca i jedną serią posyła do piachu... zauważyłem, że DICE zamiast premiować graczy ze skillem, nagradza tych, którzy biegają z najmocniejszymi broniami.

O medyku już nawet nie wspomnę, wystarczy że raz spudłujesz i jeśli taki medyk zacznie siać na prawo i lewo, to 90% przypadków to śmierć. Chyba że jeszcze uda się jakoś przeładować albo szybko zmienić na pistolet ;)

Edytowane przez hivonzooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem sobie maly tescik z wyrzutniami rakiet: RPG-7 i AT4

Inzynier plus "perk" na wieksze wybuchy, strzal w tyl Abramsa

RPG-7 oraz AT4 - zabieralo ok 70% HP czolgu (plus minus kilka%).

Wychodzi na to ze w "damage" maja tyle samo.

Skad mi sie wzielo ze AT4 jest mocniejsze? (sam nie wiem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo AT było mocniejsze, ale teraz wyrównali mocą z RPG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AR jest mocniejsze, dziś rozwaliłem nim 1 strzałem czołg. A miał 100% pancerza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hivonzooo - wczoraj robilem po 5 prob z tym strzelaniem w tylek abramsa.

Wlazlem na Atacame Desert w Conquescie. Odrodzilem sie w bazie (tam zawsze stoi jakis czolg) i sprawdzalem.

Najpierw wlazilem do czolgu, by sprawdzic czy na pewno ma 100% "HP", strzelalem i wlazilem do srodka by sprawdzic rezultat.

Pozniej naprawialem i strzelalem znow.

To samo dla obu wyrzutni.

Nie wiem jak mogles rozwalic Abramsa jednym strzalem w tylek z AT4 - mi sie to nie udalo i nawet nie bylem bliski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też kiedyś zniszczyłem czołg jednym strzałem z AT + damage. Teraz już się tak nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze precyzujcie swoje wypowiedzi? Zniszczyc "czolg" a zniszczyc "Abramsa" to moga byc 2 rozne rzeczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież teraz każdy czołg ma tyle samo hp.

No faktycznie. Nie wiedzialem tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy czolg ma tyle samo hp?

Tez tego nie wiedzialem

Myslalem ze lekki czolg ma mniej niz taki ciezki :) - no, ale czlowiek ciagle sie czegos uczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 1:40 s macie odpowiedzi o demagu :

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie jaki shotgun jest najlepszy na średnie dystanse, na razie używam kombinacji Assault + SPAS 12 Combact + Magnum Ammo i jest miodzio tylko że w tym sęk że nieco do wroga trzeba się zbliżyć i stąd moje pytanie.

Edytowane przez michaelo1250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie jaki shotgun jest najlepszy na średnie dystanse, na razie używam kombinacji Assault + SPAS 12 Combact + Magnum Ammo i jest miodzio tylko że w tym sęk że nieco do wroga trzeba się zbliżyć i stąd moje pytanie.

Cechą charakterystyczną tej klasy broni jest to iż jest ona zabójczo skuteczna na krótkie dystanse, chociaż w tej grze dobrze sie nawet ściąga nią kamperinios :).Mnie osobiście fajnie się biegało 870 mcs, rzucasz się w wir walki wtedy przeciwnik nim się ogarnie ma już śrut w dupie :D.W bliskich spotkaniach z wrogiem shotgun nie ma sobie równych, na dalsze dystanse trzeba dobrze wymierzyć aby ubić gościa.Z tą amunicją magnum dobrze kombinujesz, popróbuj sobie innych broni z tej rodziny i sam się przekonasz którą Ci się gra najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie obstoję na tym jeśli mówisz że nie ma różnicy w dystansach to będę biegał z wyżej wymienioną bronią , w szczególności podoba mi się kolesiowi przystawić lufe do głowy i wykonać egzekucje:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam SAIGA'e lub USAS-12 w zestawie:

Szturmowiec z C4 plus wyzej wymieniona bron plus szybsze bieganie plus wiekszy magazynek broni.

Taki zestaw sprawdza sie rewelacyjnie pod warunkiem ze lubi sie ciagle biegac, flankowac wroga (rzucac sie w najwiekszy wir walki).

Oczywiscie czesto sie ginie, ale w killsach zbiera sie duze zniwo (hehe zestaw dla ludzi z ADHD :) )

Ja tym sposobem ustrzelilem 1000 przeciwnikow i ta bardzo sobie chwale te automatyczne shotguny.

Do tego nie musimy bac sie czolgow (hehe te samobojcze "rzuty" na wrogi pojazd z C4 w reku) - bardzo szybko zdobylem insygnie za zniszczenie 500 pojazdow..

Mozna oczywiscie uzywac tej alternatywnej amunicji - wtedy jestesmy skuteczniejsi na wiekszy dystans - kto co lubi

Ponizej filmik pogladowy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie. Jeśli już wbiliśmy platyne z danej broni to czy po nastepnych 100 kilach wbijają nam się złote gwizdki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei ostatnio często pogrywam inżynierem. Głównie jako broń teraz używam AKS-74U krinkov moim faworytem był w tej klasie postaci UMP-45 ale jak nabiłem nim kolejną złotą gwiazdkę i przesiadłem na krinkova powoli skłaniam się w kierunku tej właśnie broni. Lepiej mi się celuje , używam na przemian red dot-a , oraz ,, muszki". Zazwyczaj biorę więcej ładunków oraz jedną z wyrzutni pocisków + specjalizacje improved demolition. Medykiem to MG36+ 4x nie wiem jak tam z red dotem teraz ale jak zmieniałem z red dot na x4 to nie było żadnej zmiany w grze wyglądało tak jakbym miał cały czas zoom x4. Reconem dobrze mi sie strzela gool-em , natomiast assaultem M16A2.

Misery rules ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×