Skocz do zawartości
cwir

Klasy, Broń I Ekwipunek

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę wbić 100 "Motion mine spot assists" oraz 50 "Squad motion mine spot assists" i jakoś wolno to idzie.

Polecam tryb Conquest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M2 GUSTAV moim zdaniem jest najlepszy ponad 2000 zabitych mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz wyrzucić tylko jedną szyszkę na raz, bo jak wyrzucisz kolejną to poprzednia znika... a jedna działa niezbyt długo, widać to na mini mapie...

Thx, dzisiaj biorę stoper i sprawdzam ile czasu działa. Co do ilości to chciałem się upewnić, bo czasami na mapie pojawiają się 2 lub 3 i nie wiedziałem czy to moje czy ktoś inny rzucił w to samo miejsce.

Polecam tryb Conquest.

Oczywiście spawdzę również ten wariant.

Edytowane przez Kovalov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szyszka działa 30 sekund. IMHO najlepiej ją wrzucić gdy robi się gorąco wokół M-COM'a, a już rewelacja do walącego się budynku z przeciwnikami w środku, od razu kilka asyst wpadnie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie szyszka mi się bardziej z granatem kojarzyła, w każdym razie chodzi o motion sensor recona. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie ja też kojarzę szyszkę(ewentualnie cytrynę) z granatem,a bułkę z motionem.... ale jak Kovalov użył wariantu szyszka-motion, to ja też coby go nie zmylić :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW sensora nie idzie rozwalić, co nie? W każdym razie próbowałem i nie wychodziło. ;)

Edytowane przez Rokkyu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie ja też kojarzę szyszkę(ewentualnie cytrynę) z granatem,a bułkę z motionem.... ale jak Kovalov użył wariantu szyszka-motion, to ja też coby go nie zmylić :pardon:

Sorry za zamieszanie ale jestem NOOB i bułka kojarzy mi się jedynie ze śniadaniem, a szyszka - to brzmi dumnie. Zresztą już po sprawie wczoraj wbiłem 100 i 50 asyst z tego czegoś.

Dzięki wszystkim za wkład w ten sukces thumbsup.gif.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki bo już kilka razy podczas gry dyskutowaliśmy. Ranking wyrzutni rakiet. Które lepsze na piechotę, a które lepsze na pojazdy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na piechotę to chyba bez różnicy, czym nie wyłapie, to i tak padnie, gustav, albo rpg, tak samo na heli

m136 ma chyba większą siłę, ale musisz celować, aż do momentu uderzenia, dlatego raczej rzadko używane przeciwko helikopterom, raczej sprawdza się przeciwko czołgom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie wczoraj usłyszałem że niektóre mają większa siłę rażenia wybuchu i łatwiej zabić kilku na raz jeżeli chodzi o piechotę. Chyba o C.Gustawa chodziło z tego co pamiętam. Na oko ciężko wyczuć... może jakieś liczby i statsy tych broni gdzieś są ?

Edytowane przez Labuda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na piechotę to chyba bez różnicy, czym nie wyłapie, to i tak padnie, gustav, albo rpg, tak samo na heli

Jest spora różnica, Gustav jest zdecydowanie lepszy na piechotę niż m136 bo ma większy splash dmg.

dlatego raczej rzadko używane przeciwko helikopterom, raczej sprawdza się przeciwko czołgom

Na heli też daje rade, chociaż wątpię czy da się to opanować w takim stopniu na padzie.

http://www.youtube.com/watch?v=76ZBP7cY8o8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie inne filmy z jego kanału, równie dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik bobby_bobby dnia 29 październik 2010 - 09:03:19 napisał

na piechotę to chyba bez różnicy, czym nie wyłapie, to i tak padnie, gustav, albo rpg, tak samo na heli

Jest spora różnica, Gustav jest zdecydowanie lepszy na piechotę niż m136 bo ma większy splash dmg.

no przecież nie pisałem nigdzie o m136, jeżeli piechota, to tylko dwie pierwsze;)

a wiesz może co ma większe splash dmg?? gustav, czy rpg??

edit. ale największą moc przy uderzeniu np. w czołg ma chyba m136?? czy się mylę??

btw. gość na filmiku ładnie sieka:O ja osobiście po wielu próbach nawet nie podchodzę do strzelania do heli z m136, o wiele łatwiej zrobić to którąś z pozostałych rakietnic, w końcu i tak wystarczy jeden celny strzał

Edytowane przez bobby_bobby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A rather significant -- at least, in size -- 900MB patch is available now for Battlefield: Bad Company 2 on PC. Although there are several changes that any Battlefield: BC2 veteran will welcome, our favorite is: "Reduced all weapon damage to the MCOM by 50%." It's not as progressive as "made head of anyone who drops C4 on MCOM explode," but we'll take it as a start.

Niech się zajmą prawdziwymi problemami.

Edytowane przez Rokkyu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko

jak to jest z tymi klasami na ps3? bo na wersji pc żołnierz może mieć c4 a w wersji konsolowej nie ma chyba takiej mozliwości? chyba że się mylę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko

jak to jest z tymi klasami na ps3? bo na wersji pc żołnierz może mieć c4 a w wersji konsolowej nie ma chyba takiej mozliwości? chyba że się mylę...

Masz rację, że się mylisz :teehee:. Na konsoli tez może mieć C4, wszystko co jest na PC jest też na konsoli jeśli chodzi o sam gameplay. Jeśli chce się mieć C4 będąc inną klasą niż Recon (zwiadowca) to trza wziąć broń z ,,all kits" :wink:.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×