Skocz do zawartości
cwir

Klasy, Broń I Ekwipunek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie każdy musi kampić ze snajperką prawda? Tak szczerze w sprawnych paluszkach M24 + ACOG jest groźniejsze od shotguna. Wystarczy odrobina wprawy.

Marksmana acogiem raczej nie zrobisz.

Ja odradzam kampienia, ponieważ pożytek ze snajpera - kampera jest często bardzo mały. Jednak jeśli już muszę odpowiedzieć na to pytanie, to najlepszy chyba jest GOL (chociaż nie jestem specjalistą w tym temacie).

Jemu nie chodzi o pozytek tylko o marksamana. Mnie sie udalo zrobic jakos przypadkowo, od czasu do czasu biorac snajpe i siedzac z dupa w krzakach na raszowych mapach. W HC ma w ogole bajeczna sytuacje, nawet kill cama nie ma wiec moze siedziec gdzie mu sie podoba i stukac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to dziwne, ale bardzo duzo zabijam pistoletami. Mam lacznie ponad 1000 killi z pistoletow, wiecej niz ze snajperek, shotgunow i ciezkich karabinow maszynowych :) A moj ranking najlepszych spluw wyglada tak:

Assault:

1.AUG (wyzej od m4, bo fajniejszy dzwiek, wyglad i animacja reloadu :P )

2.M4

3.XM8

Engineer:

1.Aksu 74(najlepsza bron w grze IMO)

2.UMP

3.SCAR

Medic:

1.M249 SAW(moc+celnosc+200 ammo)

2.M60

3.PKM

Recon:

1.M24

2.GOL

3.SV98

Pozostale:

1.G3

2.USAS

3.Neostead

Pistolety:

1.M9

2.Mp-443 Grach

3.Colt 1911

Edytowane przez koosa58362

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to dziwne, ale bardzo duzo zabijam pistoletami. Mam lacznie ponad 1000 killi z pistoletow, wiecej niz ze snajperek, shotgunow i ciezkich karabinow maszynowych :) A moj ranking najlepszych spluw wyglada tak:

Assault:

1.AUG (wyzej od m4, bo fajniejszy dzwiek, wyglad i animacja reloadu :P )

2.M4

3.XM8

Engineer:

1.Aksu 74(najlepsza bron w grze IMO)

2.UMP

3.SCAR

Medic:

1.M249 SAW(moc+celnosc+200 ammo)

2.M60

3.PKM

Recon:

1.M24

2.GOL

3.SV98

Pozostale:

1.G3

2.USAS

3.Neostead

Pistolety:

1.M9

2.Mp-443 Grach

3.Colt 1911

nie ma Saigi ? bez jaj :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma saigi to ranking uważam za nieważny :biggrin: Najlepsze moim zdaniem narzędzie do robienia sałatki buraczano-kartoflanej w zamkniętych pomieszczeniach (ma lepsze pie#^*!&ięcie od USASa).:ok:

Pozdrawiam :thumbsup:

Edytowane przez Gedeon1974

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i ja dodam swój "ranking" broni. :biggrin:

Oczywiście wszystko zależy od naszych preferencji, stylu gry oraz w dużej mierze to, czy gramy na normalu, czy HC (ja grałem więcej na HC, ale ostatnio więcej na normalu). Przy rankingach broni z danej klasy nie uwzględniam broni do wszystkich klas.

Assault - tutaj dużo zależy od tego, czy HC, więc zrobię oddzielne rankingi

Normal (lub HC, jeśli nie lubicie 3-strzałówek)

1. M416

2. Stg. 77 AUG

3. XM8 Prototype

HC (jeśli lubicie Burst'y)

1. An-94 Abakan

2. M16A2

3. M416

Engineer:

1. AKS-74U Krinkov lub UMP-45 (ja osobiście wolę AKS)

2. 9A-91 Avtomat lub SCAR-L (wolę 9A-91, ale SCAR-L ma większe magazynki, co szczególnie przydaje się na normalu)

3. XM8 Compact

Medic:

1. M249 Saw - według mnie zdecydowanie najlepsza broń dla medyka

Niestety resztą broni medyka niewiele grałem, gdyż nie podchodziły mi za bardzo. Kiedyś dobrze grało mi się także PKM LMG i Type 88 LMG. Inni chwalą także MG3, ja na razie zagrałem nią przez aż 15 sekund, więc zdania wyrobionego na ten temat nie mam. :P

Recon - nie przepadam za tą klasą, ponieważ kojarzy mi się z kampieniem i nieprzydatnością dla drużyny (o ile korzysta się ze snajperskich broni, a nie np. z shotgunów), ale już napiszę:

1. M24 Sniper (dobra snajperka, pociski niewiele opadają i robią duże zniszczenie)

2. GOL Sniper Magnum

3. M95

Wszystkie klasy:

1. Saiga 20k Semi albo USAS-12 Auto (mi się obiema gra jednakowo dobrze)

2. Spas-12 albo NEOSTAD 2000 Combat (na HC są to bronie na jeden shot, na normalu często trzeba 2 razy strzelić, dlatego na normalu już się są takie fajne)

3. G3

Pistolety (choć na nich się zbyt dobrze nie znam):

1. MP-443 Grach

2. M934 Burst

3. MP-412 Rex

Perki:

SPEC1 - ja zazwyczaj biorę Red Dot, ponieważ nie przepadam za szczerbinką, szczególnie w niektórych broniach, przy snajperkach 12x

SPEC2 - niezależnie od klasy i trybu zawsze biorę MGNM AM, a jeśli zależy Wam bardziej na wybuchach niż na zabijaniu z karabinów, to bierzcie EXPLMK2

SPEC3 - biorę V ALT W

To by było na tyle. Oczywiście jest to moja opinia, każdy może lepiej czuć się z inną bronią.

Edytowane przez kuba105000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To i ja też coś dam od siebie:

Assault:

1: HK416(bo przypomina mi moją emke z ASG)

2: XM8

3: M16

Engineer:

1: PP2000( 40 pestek, celny jak ch..

2: UMP

3: Scar-L

Medic:

1: MG36( celne, silne i ma szybki(jak na LMG) reload)

2: M60

3: MG3

Recon:

1: M95( pieprze stereotypy, ACOG nakładam i szturmuję :D )

2: GOL Sniper Magnum

3: M24

All Kits:

1: M1 Garand( grałęm bo myślałem, że M1 Bayonet zdobędę :( )

2: G3

3: N2000

Pistols:

1: M-443 Grach( bo ma 17 pestek)

2: M1911

3: M9

Perks:

1: Ammo Upgrade lub Grenade Upgrade

2: Magnum Ammo lub Explosive Upgrade

3: Ten Ostatni( zapomniałem nazwy :/ )

Edytowane przez harry-ex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że w oczach wielu graczy mocno się pogrążę ale co tam, chrzanić to; pytanie z serii jak to robią inni czyli: Jak do cholery rzuca się C4 na większe odległości? :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw rzut a chwile pozniej skok.

Nadal jednak nie umiem rzucac c4 na tak chore odleglosci jak chociazby RussianBadger

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:thumbsup:

Kacper mnie ubiegł :pardon: :biggrin:

Ustawiasz kąt ok 45 * może być mniej i naciskasz rzut i po chwili skok i leci jak kupa nietoperza :biggrin:

Edytowane przez KJN86
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że w oczach wielu graczy mocno się pogrążę ale co tam, chrzanić to; pytanie z serii jak to robią inni czyli: Jak do cholery rzuca się C4 na większe odległości? :wacko:

Fizyka jest nieubłagana w tym przypadku, żeby zaleciało najdalej trzeba rzucić pod kątem 45*. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dość wyczerpujące (miejscami uszczypliwe) porady ;) Potrenuje dzisiaj :thumbsup:

NFL rozumiem cię, naszło mnie na to pytanie po tym jak na YT widziałem jak RussianBadger zdjął lecący heli rzucając w niego C4 :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(miejscami uszczypliwe) porady ;)

Oj tam, oj tam...

A tak z ciekawości. Shotgun i C4? Idziesz w kierunku wymiatania?:thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFL rozumiem cię, naszło mnie na to pytanie po tym jak na YT widziałem jak RussianBadger zdjął lecący heli rzucając w niego C4 :blink:

Zapraszam na lekcję dzisiaj wieczorem :thumbsup: Co do akcji RussianBadger to kiedyś chciałem podczepić ( wrzucić ) C4 na wrogi lecący UAV ale nie udało się i nadal chcę tego dokonać :biggrin: a po obejrzeniu akcji RB z heli to kiedyś na conquescie na Port Valdes dokonałem tego samego :biggrin: :thumbsup: Nic trudnego gdy trafi się głupi pilot :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że w oczach wielu graczy mocno się pogrążę ale co tam, chrzanić to; pytanie z serii jak to robią inni czyli: Jak do cholery rzuca się C4 na większe odległości? :wacko:

Patrz porady wyżej i coś ode mnie: na początku może Ci nie wychodzić, ale to tylko kwestia praktyki i zapamiętania przez mięśnie kombinacji przycisków. Jak rzucasz C4 to musisz nacisnąć w odpowiednim momencie skok (animacja to malutki zamach, tak jak przy rozdawaniu kart, X trzeba nacisnąć na moment przed tym jak postać wyrzuca ładunek).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim jeszcze raz, plusy rozdane :thumbsup:

Oj tam, oj tam...

A tak z ciekawości. Shotgun i C4? Idziesz w kierunku wymiatania?:thumbsup:

Od razu się wydało że "piłem" do Ciebie :) Co do reszty wypowiedzi to tak, zacząłem trochę grać whookie z w/w zabawkami. Mała odskocznia od szturmowca z którym spędziłem wspólnie lwią część godzin ogranych przy Battlefieldzie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze hitboxy czasem dzialaja jak im sie podoba i trzeba 2 lub 3 strzaly z shotguna wsadzic w typa zeby raczyl zginac. Dlatego srednio lubie shotguny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze hitboxy czasem dzialaja jak im sie podoba i trzeba 2 lub 3 strzaly z shotguna wsadzic w typa zeby raczyl zginac. Dlatego srednio lubie shotguny.

Myślałem, że to skutek moich nieumiejętności. Też moja miłość do szrotgównów jest raczej platoniczna. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że to skutek moich nieumiejętności. Też moja miłość do szrotgównów jest raczej platoniczna. ;)

To tak jak na moim jedynym chyba gameplayu. Sam poczatek i starcie z medykiem na CW. 3x musial dostac z 870 zeby pasc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz wrzucałem gdzieś o tym filmik i Ty Kacperku na pewno też o tym wiesz. Żeby powalić z pompki za pierwszym strzałem, trzeba na pół sekundy się zatrzymać. Jeśli strzelasz "w biegu"...to mimo tego, że cel jest w kółku....często nie trafiasz. Taka uroda pompek.

Pozdrawiam

Edytowane przez Gedeon1974

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz wrzucałem gdzieś o tym filmik i Ty Kacperku na pewno też o tym wiesz. Żeby powalić z pompki za pierwszym strzałem, trzeba na pół sekundy się zatrzymać. Jeśli strzelasz "w biegu"...to mimo tego, że cel jest w kółku....często nie trafiasz. Taka uroda pompek.

Pozdrawiam

Kurde, dałbym se łeb odrąbać, że mnie zdejmowali bez zatrzymywania. Chyba, że z puntu widzenia zabijanego jest niewidoczne to zatrzymywanie. Albo mają obcykane i strzelają przed/za troszkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×