Skocz do zawartości
cwir

Klasy, Broń I Ekwipunek

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsza bron dla wsparcia to M240B ? Pod względem mocy i szybkostrzelności ?

Najszybsze m249, a najmocniejsze PKP. M240B to idealny kompromis i też szybko kładzie przeciwnika :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MG36 też jest dobre. Ma staty takie same jak M14 bodajże, tylko większy magazynek i ogień ciągły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka:

M416 vs F2000?

To kwestiia gustu i upodobań :D M146 jest mocniejsze a F2000 ma większą szybkostrzelność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

obydwie bronie mają taki sam damage, F2000 ma zaś lepszą szybkostrzelność i tą bym radził wziąść, w M146 co jedynie to się przeładowywuje

Edytowane przez Mersi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja+Zwiadowca+M98B=Maszyna do zabijania :thumbsup: gram nim jakies 80% i 20% Technikiem..

opisz szerzej swój styl grania, ekwipunek, dodatki do m98b, chętnie się czegoś nauczę, sam gram najczęściej snajperem również z tą bronią, chociaż katowałem również SV98 i L96. Ja biegam z x12, laser i zamek dwutaktowy. Ugs lub mav w zależności od mapy. Pistolet wcześniej 93R ale teraz ze względu na ligę ćwiczę jakiś inny bo tam pistole z burstem zakazane.

link do mojego żołnierza na battlelogu: http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/rejczu_wawa/stats/319742169/ps3/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie mi jaką broń wybrać dla inżyniera? Biegam głównie z UMP-45 i powoli mnie nudzi, unikam raczej starć na małe dystanse więc weźcie to pod uwagę :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja bym polecał G36C z laserem, kolimatorem i chwytem przednim ew. acog na większe mapy :biggrin:

Edytowane przez iceice33
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecałbym Ci podstawową M4A1. Bardzo uniwersalna broń, na każdą mapę (w te z dodatku nie grałem).

Dodatki do tej broni: Celownik Holograficzny, chwyt przedni, tłumik dźwięku.

Mnie z takim ustawieniem gra się bardzo dobrze :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba sprawdzę, dzięki Panowie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie mi jaką broń wybrać dla inżyniera? Biegam głównie z UMP-45 i powoli mnie nudzi, unikam raczej starć na małe dystanse więc weźcie to pod uwagę :pinch:

M4A1-przy strzelaniu praktycznie nie "lata",ustawienia kwestią gustu. :)

A-91-coś w sobie ma,szybkostrzelność,siłe,ustawienia również kwestią gustu. :)

Pozdrawiam. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem najwięcej ludzi lata z G36C. I od niej najczęściej padam... Ma dużą moc :) Aż wstyd się przyznać, ale jej jeszcze nie odblokowałem :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja latam G36C celownik M145 + Rączka + laser ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam L96 z lunetka 8x lub 4x, ale to zależy od mapy i oczywiście zamek dwutaktowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L96 ma zamek dwutaktowy spieprzony. Nie odrywając oka od lunety musisz kliknąc "fire" po strzale żeby przeładować. Polecam m98b, nabój leci bardzo szybko - nie musisz przewidywać ruchu przeciwnika poniżej 200 metrów. Ma również mały opad pocisku 450-500 m to jedna podziałka na x12, a w przypadku sw-98 jest to ok 1,75 podziałki. Jedyny minus tej broni to 6 naboi (5 magazynek + 1 w komorze).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się na mniejszych mapach bawić strzelbą - pytanie :

DAO czy SAJGA ? Sajga zaraz mi się odblokuje, Dao dobrze się strzela tylko czekam na odłamkową, usasy mnie nie interesują :)

Szukam czegoś zastępczego dla mojego wsparcia zamiast UMP45 którym do tej pory strzelałem, ale na mniejsze mapy się nie sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój config dla INŻ.

M4A1 / SCAR - koli. Cobra + chwyt przedni + cięzka lufa a z gadzetów najczęsciej palnik - reszta w zaleznosci od tego co potrzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest najlepsza broń dla Technika ?

Odblokowałem właśnie G53 (z DLC) dobra ta broń ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepsza M4A1

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie z innej beczki:

które z unlocków dla czołgów "działają" z pozycji strzelca?

Spotkałem się zarówno ze stwierdzeniem że żadne, ale również z informacją że jest to skaner okolicy i maskowanie. Ma ktoś jakieś sprawdzone info? Osobiście sprawdzę jutro to o skanerze, bo nie jestem pewien czy bierze się on z obecności mojego zwyczajowego strzelca czy z odblokowania CITV więc trzeba będzie zbadać temat w drodze eksperymantu(tzn. nie wiem czy trzeba siedzieć w CITV żeby działał)

A tak swoją drogą to zauważyliście że mało który czołgista wykracza w swoich metodach walki poza zatrzymanie się i walenie do przeciwnika podczas gdy jego strzelec wysiada i naprawia? Na takiej ognistej burzy zdarzyło mi się roznieść 3 takie ekipy pod rząd i to bez naprawy w trakcie walki(a często będąc trafionym nie więcej niż raz) - objechanie takiego pacjenta na pełnym gazie, pierwszy pocisk w wieżyczkę, drugi w burtę, a trzeci w silnik i papa. Nie dość że przeciwnik często przy takim manewrze głupieje, to w pełni można wykorzystać pancerz reaktywny.

Z ciekawości aż sprawdziłem po grze kierowcę czołgu bo byłem ciekawy czy p prostu nie trafiłem na jakiegoś upartego świeżaka, ale pacjent miał już nastą gwiazdkę pułkownika wbitą.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 100 % skaner okolicy dziala jak jestes strzelcem, albo citv

Taka ciekawostka. Skaner dziala caly czas,nawet gdy strzelec opusci czolg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×