Skocz do zawartości
cwir

Klasy, Broń I Ekwipunek

Rekomendowane odpowiedzi

Min można nawalić do bólu, dopiero w kolejnym patchu mają ograniczyć do 6, później poprzednie będą znikać.

Oj, to przepraszam za wprowadzenie w błąd :blush: Byłem pewien że jest inaczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Min można nawalić do bólu, dopiero w kolejnym patchu mają ograniczyć do 6, później poprzednie będą znikać.

Przedwczoraj celowo rozstawiłem 6 min obok siebie. Jak położyłem następną, pierwsza zniknęła. Więc jak to w końcu jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście C4 zostaje no chyba, że ktoś rąbnie w pojazd z RPG czy granatu lub granatnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Min można nawalić do bólu, dopiero w kolejnym patchu mają ograniczyć do 6, później poprzednie będą znikać.

Obecnie jest 6 min. I ani jedna wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miny są świetne ale sprawdzają się tylko na niedoświadczonych czołgistów. Bo każdy bardziej obyty zaraz je zauważy.

Jak gram supportem to w zależności od mapy claymore albo C4, chociaż jak gram szturm to polecam moździerz w momencie jak twoi podłożą ładunki rozkładam i nawalam ile wlezie w m-coma, ale preferuję raczej conquest więc rzadko bawię się tą zabawką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miny są świetne ale sprawdzają się tylko na niedoświadczonych czołgistów. Bo każdy bardziej obyty zaraz je zauważy.

Jak gram supportem to w zależności od mapy claymore albo C4, chociaż jak gram szturm to polecam moździerz w momencie jak twoi podłożą ładunki rozkładam i nawalam ile wlezie w m-coma, ale preferuję raczej conquest więc rzadko bawię się tą zabawką.

No właśnie nie zawsze :) Widziałem już takich specjalistów że głowa mała. Tak umieli rozłożyć miny że nie dało się ich zauważyć. Tak samo z claymorami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie zawsze :) Widziałem już takich specjalistów że głowa mała. Tak umieli rozłożyć miny że nie dało się ich zauważyć. Tak samo z claymorami.

Graj na termowizji :D

Claymorki to sam cuduję i często łapie ludzi na tym. Na minach to też staram się wybierać miejsca gdzie nie widać. Wracając jeszcze do map to na minimapie chyba zawsze je widać. Chyba, że ktoś je zawsze spotuje chociaż nie chce mi się wierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graj na termowizji :D

Claymorki to sam cuduję i często łapie ludzi na tym. Na minach to też staram się wybierać miejsca gdzie nie widać. Wracając jeszcze do map to na minimapie chyba zawsze je widać. Chyba, że ktoś je zawsze spotuje chociaż nie chce mi się wierzyć.

Tez mi się wydawało, że zawsze widać, ale ostatnio wjechałem, a nic nie było na mapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy poradnik, plusik dla Ciebie, trochę bym go pociął odstępami, bo troszkę straszy ściana tekstu.

Chciałem dopytać o wypuszczanie flar.

Namierzanie wrogiego heli za pomocą naprowadzanej- namierzamy, czekamy aż puści flary i dopiero wtedy strzelamy, NIE WCZEŚNIEJ. Kiedy traficie na wprawionego pilota cała potyczka będzie polegać na naprzemiennym namierzaniu i puszczaniu flar- trzeba mieć tu i farta i skilla.

Piszesz żeby czekać ze strzałem na wypuszczenie flar przeciwnika po namierzeniu, czy analogicznie sugerujesz puszczanie flar po namierzeniu ale przed wypuszczeniem pocisku przez wroga? Zauważyłem że większość pilotów wypuszcza flary dopiero gdy usłyszy że pocisk został wystrzelony a nie po zakończeniu namierzania.

Pzdr.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, również jestem za tym abyś to pociął na akapity, ale ogólnie świetna robota. :thumbsup: Jest to tak bogaty opis, że spokojnie według mnie mógłbyś założyć nowy wątek. Administracja forum nie powinna mieć chyba nic przeciwko.

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Administracja forum nie powinna mieć chyba nic przeciwko.

Nie ma, plusy do autora rozdane, każda inicjatywa mile widziana ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie Javelina. Z tego co wiem ma on 2 tryby strzału, jak przełączyć na "top"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie Javelina. Z tego co wiem ma on 2 tryby strzału, jak przełączyć na "top"?

Rakieta wystrzelona z Javelina wykonuje atak od góry ("top") gdy cel jest namierzony laserowo (przez SOFLAM, CITV lub Laser Painter w helikopterach).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie Javelina. Z tego co wiem ma on 2 tryby strzału, jak przełączyć na "top"?

po namierzeniu szybko robisz ruch do góry i strzelasz. nie puszczasz przy tym celowania L1.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania:

1. Wiadmo że Famas dla Medyka jest dobrym wyborem , a jak się spisuje L85A2? Grał ktoś, testował? Jaki odrzut ? Siła ognia?

2. Która broń dla wsparcia lepsza QBB-95czy też MG36? NIe mogę się zdecydować może ktoś podzieli się swoimi odczuciami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania:

1. Wiadmo że Famas dla Medyka jest dobrym wyborem , a jak się spisuje L85A2? Grał ktoś, testował? Jaki odrzut ? Siła ognia?

2. Która broń dla wsparcia lepsza QBB-95czy też MG36? NIe mogę się zdecydować może ktoś podzieli się swoimi odczuciami.

AD 1. L852A jest bardzo celna - fajna alternatywa, chociaż na realia BF3 troszkę zbyt wolno strzela w porównaniu do takich pukawek jak FAMAS, F2000, AEK-a. Grało mi się niąjednak bardzo przyjemnie :)

AD 2. Jak dla mnie MG36, pewnie dlatego że to broń z serii podobnej do RPK, czy M27 - szybki reload, można używać do "run & gun" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L852A faktycznie jest przyjemna celna ale ... no właśnie na daleki dystans cieżko kogoś tym ustrzelić :(

Ma za to fajny wygląd podczas przeładowywania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co szczególnego daje Tłumik płomieni do Famas'a? Odblokowałem wczoraj i mi umknęło sprawdzić, teraz jednak wyczaiłem na battlelogu że mam to ustrojstwo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co szczególnego daje Tłumik płomieni do Famas'a? Odblokowałem wczoraj i mi umknęło sprawdzić, teraz jednak wyczaiłem na battlelogu że mam to ustrojstwo?

Wydaje mi sie, że tylko tłumi ogień ^^. Przydatne w ciemnych korytarzach żeby nie zdradzić swojej pozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos jest gluchy to wtedy sie przydaje. Jesli grasz z wpelni sprawnymi ludzmi to tlumik plomieni mozesz o kant zadka rozbic bo sa ciekawszy dodatki w tym slocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos jest gluchy to wtedy sie przydaje. Jesli grasz z wpelni sprawnymi ludzmi to tlumik plomieni mozesz o kant zadka rozbic bo sa ciekawszy dodatki w tym slocie

Najlepsza bron dla wsparcia to M240B ? Pod względem mocy i szybkostrzelności ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×