Skocz do zawartości
cwir

Klasy, Broń I Ekwipunek

Rekomendowane odpowiedzi

z red dotem bardzo dobrze mi nia szlo ale potem jakby oslabla, kille nie wpadaly ani nic. Teraz sie przenioslem na 4x i scarla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu dobrze mi się grało F2000 podoba mi się jej szybkostrzelność. Niestety na dłuższą metę nie była tak dobra jak inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu dobrze mi się grało F2000 podoba mi się jej szybkostrzelność. Niestety na dłuższą metę nie była tak dobra jak inne.

I ta "dłuższa meta" to wg Ciebie 83 kille, które masz nabite z F2000?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bas, jak ktoś nie jest no lifem to nie czuje przymusu wbicia platynowej gwiazdki w każdej broni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bas, jak ktoś nie jest no lifem to nie czuje przymusu wbicia platynowej gwiazdki w każdej broni...

Tylko ze raczej nie mozna nic stwierdzic o broni jak sie nia zabije 80 osob ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bas, jak ktoś nie jest no lifem to nie czuje przymusu wbicia platynowej gwiazdki w każdej broni...

Co ma bycie nolifem do wbicia platyny z kazdej broni? Wytlumacz mi to logicznie (chociaz cudow sie nie spodziewam)

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ma bycie nolifem do wbicia platyny z kazdej broni? Wytlumacz mi to logicznie (chociaz cudow sie nie spodziewam)

Wyobraź sobie czas do wbicia każdej platynowej gwiazdy i zlicz dni które upłyneły od premiery bc2 potem zamień to na godziny i zobaczysz ile dób z życia stracił byś na tą grę. Proste równanie matematyczne a wynikiem jest=nolive. Być może bawił bym się w platynowe gwiazdki gdybym coś z nich miał w nowym bf....

Edytowane przez KapealPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1072h gry. Zakladajac, ze kupil gre w dniu premiery i stosujac PROSTE ROWNANIE MATEMATYCZNE mozna stwierdzic, ze stracil 44 dni na calosc. Faktycznie nolife jesli w ciagy 2 lat poswiecil na gre 44 dni

BTW porazajaca jest proba laczenia platyn z byciem nolifem

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bas, jak ktoś nie jest no lifem to nie czuje przymusu wbicia platynowej gwiazdki w każdej broni...

Aha, a co ma bycie no-lifem do tego co napisałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poza tym chyba jednak lepiej bedzie się grało bronią na której spędziłęś sporo godzin niż bronią którą dopiero co zaczynasz (po 1000 killach wiesz juz jak przycelować, jak długo trzymać spust, jak z bilska, a jak z daleka itp.).

Tym samym twój obiektywizm w ocenie gnata będzie mniejszy wraz z czasem spędzonym na danej broni. Po 80 killach naprawdę nie można zbyt dużo o danej broni stwierdzić ( to są ok 4 szybkie, przecietne mecze). No chyba, że aż tak komuś nie przypasiła że te 80 killi zebrał przy 100 h gry na tej broni :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam takze sprawdzic znienawidzona bron przez chyba wiekszasc graczy F2000! Ta bronia mozna naprawde zdzialac cuda tylko trzeba ja poprostu wyczuc i w roznych sytuacjach inaczej strzelac ;)

Jedna z moich najszybszych platyn ;)

Naprawdę godna polecenia giwera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta.... F2000 to mozna zabijac ludzi, ktorzy nie potrafia obslugiwac pada. Absolutnie nie cierpie tej broni- fakt jest szybka strzelna, ale w bezposrednich kontaktach jeden na jeden padam pierwszy na glebe, bo moje kule nie maja "mocy" (na mapach CQ Arica czy Oasis to dramat). Nic nie zastapi siejacego spustoszenie Abakana 94. :)

Edytowane przez kabotyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja zapytam z ciekawości znawców w dziedzinie ile godzin konkretnie trzeba spędzić z daną bronią, żeby móc ją później tutaj recenzować. 20? 60? Lub ewentualnie ile killi? 200? 600?

Uważam, że trochę przesadzacie i po kilku godzinach (4-5) spędzonych tylko i wyłącznie z daną bronią można już śmiało powiedzieć jakie ma wady, a jakie zalety. No ale takie jest moje zdanie, a nie jestem pro graczem ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja po pierwszym killu z m14 już wiedziałem, że zrobienie z tego platyny będzie dla mnie wielkim wyzwaniem :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja zapytam z ciekawości znawców w dziedzinie ile godzin konkretnie trzeba spędzić z daną bronią, żeby móc ją później tutaj recenzować. 20? 60? Lub ewentualnie ile killi? 200? 600?

Uważam, że trochę przesadzacie i po kilku godzinach (4-5) spędzonych tylko i wyłącznie z daną bronią można już śmiało powiedzieć jakie ma wady, a jakie zalety. No ale takie jest moje zdanie, a nie jestem pro graczem ;)

No więc właśnie, a 83 kille to są dwie, maksymalnie trzy rozgrywki, więc szufladkowanie danej broni po takiej ilości czasu spędzonego z nią nie ma sensu i nie jest wiarygodne. Ja większość platyn robiłem w 10-12h, więc 4-5h to mniej więcej 400 killi i wtedy się zgodzę, że już "znasz" broń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę. To ja z moimi sześcioma platynami nie mam się co wypowiadać w ogóle :unsure:

Jak dłuuugo, dłuuuuuuugo grałam medykiem, to latałam przede wszystkim z M60 LMG. Do tego czterokrotne powiększenie i jakoś szło. I jakbym miała coś polecać na początek, to chyba właśnie to.. I drugą bronią, którą mam wyplatynowaną na medyku, jest MG3. No i potem zapoznałam się z M249 Saw - to jest zwierzę! W odpowiednich rękach to narzędzie do siania śmierci, tylko trzeba umieć omijać wrogie kule. ;)

Potem mi się zebrało na wbijanie brązowych gwiazd i z niektórymi broniami potwornie się męczyłam. Obawiałam się strasznie shotgunów, a obecnie non-stop latam z Saigą.. (mlask) Niemniej koszmarem jest dla mnie nadal M1 - w bólach przemęczyłam te 25 killi na brąz i ze strachem myślę o chwili, gdy postanowię zrobić wszystkie platynowe gwiazdy.. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno twierdziłęś że po 1000 killi można się wypowiadać o broni dry.gif

Zacytuj DOKŁĄDNIE TĘ WYPOWIEDŹ, gdzie tak napisałem.

Edytowane przez Bas
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemniej koszmarem jest dla mnie nadal M1 - w bólach przemęczyłam te 25 killi na brąz i ze strachem myślę o chwili, gdy postanowię zrobić wszystkie platynowe gwiazdy.. :biggrin:

Zanim do tego dojdzie zagramy już w BF3 i tam oplatynujesz wszystko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie to nie ty sory.

LOL

:biggrin:

A czy może mi ktoś wyjaśnić dlaczego przy np. strzale z T-90 czasem ludzie zmieniają kamerkę ? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie to nie ty sory.

1000 killi przytoczyłem ja, oczywiście z grubym zapasem, ale nie w sensie wypowiadania się o broni tylko w takim sensie, że po 1000 killi każda broń bedzie Ci leżeć, bo będziesz ją miał obcykaną jak samochód po 10 latach jazdy :biggrin: , czy broń jest słaba czy nie to po taklim czasie gry poznasz ja na tyle, że bedzie Ci odpowiadać, a Twój osąd o niej zmieni się diametralnie niż po 80 kilach kiedy jeszcze uważałeś że raczej jest kiepska. Przynajmniej ja tak miałem. Wracałem do broni, które najpierw po krótkiej grze uważałem za nieciekawe. No ale oczywiście doznania i osądy są różne :thumbsup: No i tak chyba powinno być:rolleyes:

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemniej koszmarem jest dla mnie nadal M1 - w bólach przemęczyłam te 25 killi na brąz i ze strachem myślę o chwili, gdy postanowię zrobić wszystkie platynowe gwiazdy.. :biggrin:

Musze Ciebie zmartwic bo w M1 nie potrzeba brazowej gwiazdy zeby zaliczylo tego kolorowego pina;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak wetu możecie grać z celownikiem 4x ja nie mogę na nim wcelować jak ktoś jest blisko :P

Ja zazwyczaj gram mechanikiem i latam z Aks'em i red dot'em :)

Jak medykiem to albo xm8 albo m249

A snajper to vss albo GOL.

Assault xm8 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak wetu możecie grać z celownikiem 4x ja nie mogę na nim wcelować jak ktoś jest blisko :P

Jak ktoś jest blisko to się zazwyczaj nie celuje tylko strzela "z biodra" :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×