Skocz do zawartości
cwir

Klasy, Broń I Ekwipunek

Rekomendowane odpowiedzi

napisz jak sie to nazywa to tez sprobuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grasz asaultem to Mmn AR , jak inżynierem to Mmn Smg. Broń narysowana a koło niej +. To trzeba chyba odblokować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G3 jest świetną bronią. Bardzo mocna, dobra szczerbinka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włąśnie tez nie rozumiem po co zakładac jakąkolwiek optykę na G3. No chyba, że ktoś woli sobie przykampić w ustronnym miejscu i elimonować jak Recon :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety jeszcze nie mam tego perka odblokowanego "MMM smg".

Orientujecie sie co trzeba zrobic zeby go odblokowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie sie co trzeba zrobic zeby go odblokowac

Grac

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to to i ja wiem ..

Ale moze cos dokladniej, odblokowywuje sie od jakiegos lvla, trzeba grac z jakas bronia ? Zabic milion ludzi z kosy ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to to i ja wiem ..

Ale moze cos dokladniej, odblokowywuje sie od jakiegos lvla, trzeba grac z jakas bronia ? Zabic milion ludzi z kosy ..

Wchodzisz sobie w grze w "Weapons and Gadgets" i tam, sobie sprawdzasz odblokowane i zablokowane perki... Wybierasz ten, który Cię interesuje i będziesz miał jak wół napisane co trzeba zrobić, żeby się odblokował... Trochę samodzielności...

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to to i ja wiem ..Ale moze cos dokladniej, odblokowywuje sie od jakiegos lvla, trzeba grac z jakas bronia ? Zabic milion ludzi z kosy .

tO ile się niemylę to odblokowuje się go jak zwykłą broń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogracie trochę dłużej, docenicie inne perki i będziecie latać na szczerbinkach a nie x4 czy red dotach. Zabrzmiało patetycznie ale jeszcze wspomnicie moje słowa :rolleyes:

jak dla mnie dobrze powiedziane:) nie wyobrazam sobie grzy z 4x, glownie LW i oslabienie odrzutu(niewiem jak to sie dokladnie nazywa)

przydatne sa tez perki z dodatkowymi materialami wybuchowymi jesli ktos lubi biegac z minami na Panamie:)

Pozdrawiam wszystkich uzywajacych szczerbinek:)

Edytowane przez Kilicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja też szczelam tylko ze szczerbinky, szczerbinky rules!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnje tesz tylko schczerbinki rules!

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano, niezły ołnejcz można nimi robić. Skołps ar for pussis.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię zabrać parę dodatkowych sandałów niż jakieś x4. No chyba, że gram wookie to tylko x4 nic więcej. Polecam pograć tylko granatnikiem. Fajna zabawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzam, ze szczerbinka w UMP nie jest taka straszna :biggrin: Dobrze zabrac dodatkowe ammo czasem zamiast LW packa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie mogę jakoś przekonać się do szczerbinek i kolimatorów x4. Dlatego używam we wszystkich broniach (oprócz recona) właśnie kolimatora bez przybliżenia (Red Dot Sight). W połączeniu z inżynierskim AKS-74U daje naprawdę morderczy efekt. Oprócz tego ten drugi dodatek i V-Armor, który uważam za najlepszą specjalizację do pojazdów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up do niedawna miałem podobne zdanie odnośnie szczerbinek, ale ostatnio nie szło mi za bardzo (nawet na moich ulubionych mapkach), zmieniałem klasy i testowałem nowe bronie. Do M416 przekonałem się już dawno, ale zawsze grałem na Red Dot i wyniki były niezłe, ale niepowalające. No to spróbowałem M416 na szczerbince, do tego Lw Pack i zaczęło mi się o wiele lepiej grać! Oczywiście na dalsze odległości jest ciężko, ale z bliska poezja.:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekwipunek najlepiej dobierać do stylu gry, ja np lubię ściągać małpy na dystans, więc śmigam z x4, a jak mam ochotę na walkę na bliski dystans to low pack i kosy w ruch :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po odrobinie treningu szczerbinki dają radę na dalszy dystans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Vietnamie jakoś nie mam z tym problemu, ale jeśli mogę używać acog w podstawce to wolę tak. Poza tym zmieniając broń mam zawsze ten sam celownik, więc już się przyzwyczaiłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe że pytanie było ale wertować kolejne strony to straszne... Dla szturmowca m416, czy m16? M16 niby mniejsze obrażenia ale wyżej w tabeli gry? Jakie wady i zalety?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe że pytanie było ale wertować kolejne strony to straszne... Dla szturmowca m416, czy m16? M16 niby mniejsze obrażenia ale wyżej w tabeli gry? Jakie wady i zalety?

wysokosc w tabeli gry nie ma zadnego znaczenia. M416 to genialna bron. Ale M16 tez nie jest zly.

Ekwipunek najlepiej dobierać do stylu gry, ja np lubię ściągać małpy na dystans, więc śmigam z x4, a jak mam ochotę na walkę na bliski dystans to low pack i kosy w ruch :D

light weight pack ;) nie ma czegos takiego jak low pack.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×