Skocz do zawartości
commor

Osiągnięcia

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Osiągnięciem nie jest dostać ,,hate mail'a", ale ,,love mail'a" haha :D. A oto on:

6fbd71ed714ef317med.jpg

A teraz wiadomość której treść pozostaje dla mnie tajemnicą. Domyślam się jednak, że raczej nie wyznaje mi miłości ;):

e686845ca48ae56amed.jpg

Tutaj pewien osobnik dostał sporego ciśnienia po moim lataniu Apachem :o. Żyłka musiała być spora, bo chłopak się rozpisał. Pewnie dlatego, że poprosiłem go wysłanie jeszcze raz, bo przypadkowo usunąłem. 8ea62674a0c2a91dmed.jpg

Takie coś dostałem po 10 min na innej mapie i pierwszej śmierci z jego ręki :mellow:. Musiał być naprawdę szczęśliwy, że udało mu się mnie zabić i mieć możliwość napisania mi kolejnej wiadomości :happy:. a1c6a3a7bc73f5a6med.jpg

Ostatecznie po ponad godzinnej grze ze mną zorientował się, że ma do czynienia z Polakiem i napisał w naszym ojczystym języku B). Dodam, że cały czas miałem PL jako tag ;).

d790f3cf9094e92cmed.jpg

Ps. Dodam, że to tylko szczyt góry lodowej :P. Niemalże codziennie dostaje po kilka takich wiadomości :happy:. Te były z jednego dnia. Prymek, Koval i reszta ekipy z którą gram wiedzą o tym najlepiej. Polacy też wliczają się do nadawców takich wiadomości. Całkiem niedawno wysłał jakiś adi_... coś tam...

Edytowane przez bzykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bzykacz, wiem co to znaczy. W BC1 dziennie dostawałem po 5 wiadomości z bluzgami od kolesi. Ja sobie z nimi radziłem prosto - blok. Co ciekawe, nawet z klanu RAW, który jest teraz (tylko w leaderboardzie w rzeczywistości wątpię) najlepszy. Szkoda że je pousuwałem, mógłbym zaprezentować wam tutaj kilka.

Ja wczoraj w ramach uwielbienia dostałem... zaproszenie do znajomych i wiadomość w języku hamburgerów: "To dopiero była prawdziwa zabawa". :P

Edytowane przez hivonzooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gdy ktoś siedzi przez całą grę w krzakach i kampi ze snajperki to czasami każdego szlag trafia ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jest w stanie odczytać albo przynajmniej rozpoznać jeżyk z drugiej wiadomości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

japoński

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gdy ktoś siedzi przez całą grę w krzakach i kampi ze snajperki to czasami każdego szlag trafia ;P

A grałeś kiedyś ze mną, że wysuwasz tak pochopne wnioski? Akurat ja jestem totalnym zaprzeczeniem kampienia ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ktoś jest w stanie odczytać albo przynajmniej rozpoznać jeżyk z drugiej wiadomości?

http://www.japanforum.com/forum/japanese-language-help/32077-could-you-translate-me-one-sentence.html#post813050

"you are fuckin' annoying, Geek!!"

co ty mu zrobiłeś? :)

:D

Do tematu wracając...Naprawde, nie wiem jak niektórym z was udaje się nabić czasami ponad 5k combat score... ja tak srednio mam 2k... :D nieźli jesteście

Edytowane przez Miszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

http://www.japanforu...html#post813050

"you are fuckin' annoying, Geek!!"

co ty mu zrobiłeś? :)

:D

Do tematu wracając...Naprawde, nie wiem jak niektórym z was udaje się nabić czasami ponad 5k combat score... ja tak srednio mam 2k... :D nieźli jesteście

Właśnie w tym problem, że nic co bym nie robił innym graczom, czyli zabijał. To proste, podzielność uwagi. Strzelając wypatruj ruchu, czyli następnego celu. Widzisz, że ktoś niema ammo podnieś mu, tak samo z aptekami. Naprawiaj czołgi, strzelaj headshot'y i to tyle B).

Ps. Z tym geek'iem pośpiesznie wysunął wnioski, ja się jeszcze uczę, a przy grze spędziłem ok. 220 h :D.

Ps2. Czyżby fan anime i mang, czy tylko japońskiej kultury? thx za pomoc ;).

Ps3. Tak myślałem, że japoński :P.

Edytowane przez bzykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzykacz jakie ty miewasz staty i ile średnio bijesz pkt. na mecz?. Ja od dłuszego czasu to prawie zawsze po 4k bije a ratio mam w okolicach 3 i dopiero jedną taką wiadomosć dostałem, a i prawie zawsze jestem pierwszy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzykacz jakie ty miewasz staty i ile średnio bijesz pkt. na mecz?. Ja od dłuszego czasu to prawie zawsze po 4k bije a ratio mam w okolicach 3 i dopiero jedną taką wiadomosć dostałem, a i prawie zawsze jestem pierwszy;)

http://bfbcs.com/stats_ps3/biskvp76 - twoje staty

http://bfbcs.com/stats_ps3/bzykacz - moje staty

Tak szczerze mówiąc to nigdy nie liczyłem średniej punktów :P. Spójrz na rozegrane swoje rundy i na ilość best player i dopiero potem pisz. Do prawie zawsze Ci daleko. Nie znam żadnej osoby która ma prawie zawsze best playera, zawsze znajdzie siś ktoś lepszy :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bo bzykacz zawsze gra medykiem i biega za nami w pewnej odległości. Gdy nas zabiją, on wycina tych co nas zabili, po czym nas reanimuje. I tak w kółko! :biggrin:

Klucz do sukcesu. :tongue:

Edytowane przez ZiateK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bo bzykacz zawsze gra medykiem i biega za nami w pewnej odległości. Gdy nas zabiją, on wycina tych co nas zabili, po czym nas reanimuje. I tak w kółko! :biggrin:

Klucz do sukcesu. :tongue:

Tak gram ostatnio, bo robię platynę do MG36 :D. Zresztą wszystkim klasami mam porównywalną długość czasu i punktów zdobytych ;), oprócz inżyniera, bo jak już go mam to na 90% jestem w pojeździe i to idzie na pojazdy B). Nie ukrywam jednak, że ta strategia się sprawdza :P. Nie podoba mi się słowo zawsze, obrazuje to jak mało ze mną grałeś :). Szturmowcem zabiłem najwięcej osób, więc z twojej teorii nici :pardon:.

Edytowane przez bzykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żarty, żartami, bzykacz po prostu umie grać. :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy do osobistych osiągnięć można dodać to, że stałem się natchnieniem dla innego gracza? Jakiemuś kolesiowi z ameryki tak spodobała się moja gra snajperem, że postanowił być taki jak ja i sam zaczął trenować no-scope. Przyznam, że bardzo dobry z niego kompan, właśnie kogoś takiego mi w BC2 brakowało - jeśli ja spudłuję, on po sekundzie go zdejmie :P

Potem umieszczę jeszcze fotkę (jak będę siedzieć na konsoli) jak wysyła mi "love maila" jak to nazwał bzykacz. A poniżej zamieszczam dla odmiany "hate maila" jeszcze z czasów Bad Company 1. Znalazłem go kilka dni temu w czeluściach mojego kompa:

6s5f7k.jpg

PS. Nick tego kolesia: "Weriop". Jest jeszcze drugi, ale mało z nim gram. Jego PSN ID "emil1234pro".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

04062010011i.jpg

Ja się pytam gdzie ten 50 z 40 i 39 się podziewali? ;D Cała robota należała do mojego squadu(Isla Inocentes Rush). Nie było nic dziwnego, gdyby nie fakt, że cała robota trwała 3-4 minuty;D

Edytowane przez panmistrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie o najlepszą strategię do podniesienia średniej ilości punktów z rundy ...

Do Platyny w BFBc2 brakuje mi jedynie 22 rangi o którą wreszcię moge spokojnie powaczyć nie zawracając sobie d.... np demolition czy innymi et tu brute ;) Gierka mnie pochłonęła na maksa i właściwie od wczoraj stosuje strategię wspomnianą przez kolegę ZiateK

Gram medykiem, zawsze obok swoich i zawsze krok za nimi, rozwalam ewentualnych wrogól i wskrzeszam umarłych

Średnio z rundy mam 2 do 3k i apetyt na więcej ... pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Medykiem to każdy potrafi ubić 2-3k punktów, nawet z <10 zabiciami, za same revive'y dostaje się tyle punktów, że padaka.

Jeśli koniecznie zależy Ci na dużej ilości pkt to zostań przy Medyku, albo baw się w tzw. crate-bashing, czyli lataj z C4 i wysadzaj m-comy = masa pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, chcesz być zajebistym medykiem to podnoś wszystkich w środku walki, przed czołgiem. Dlaczego? Bo zaraz padną i będziesz mógł podnieść ich jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Medykiem to każdy potrafi ubić 2-3k punktów,

To raczej nic złego, mam jednak kolejne gry w kolejce i chciałbym zwieńczyć miłe godziny spędzone z BF platynowym trofeum :) Gram raczej w stałym składzie 4 osób i staramy się uzupełniać

jest szturmowiec, jest inżynier i snajper ... pozostaje mi więc rola medyka, a punktów faktycznie można szybko nabić sporo ...

Pytanie brzmiało czy jest jakiś pomysł na szybką zwyżkę rangi :) Temat z C4 i m-comami mam już mocno przerobiony przy nabijaniu demolish i nie ukrywam że c4 mi po prostu obrzydło na jakiś czas :( :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może odpal Rush ale ten MAŁY (4 vs 4). Tam szybko jest kolejna gra, bo tylko 2 skrzynki są do rozwalenia, ale jak weźmiesz C4 to możesz na tych skrzynkach szybko ponabijać punkty, wysadzając je poprzez C4 - bo teraz podniesli liczbę punktów za rozwalanie skrzynek. A ty chcesz dojechać tylko do 22 lvl więc to raz dwa zrobisz.

Ja wiem, że jak na normalnym Rush się trafi 2 skrzynki rozwalić poprzez C4 to już mam ponad 1000 pkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że jak na normalnym Rush się trafi 2 skrzynki rozwalić poprzez C4 to już mam ponad 1000 pkt

Ile c4 rozwala M-COM? i czy muszę je dokleić do m-coma czy rzucenie obok wystarczy?

Czy rozwalenie C4 budynku w którym znajduje się m-com też zaliczy tyle punktów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile c4 rozwala M-COM? i czy muszę je dokleić do m-coma czy rzucenie obok wystarczy?

Czy rozwalenie C4 budynku w którym znajduje się m-com też zaliczy tyle punktów?

M-Coma rozwalą spokojnie 2 serie C4 z perkami na większą ilość C4 i mocniejszymi wybuchami. Weź szturmowca, jakąś broń ogólnodostępną, i rozwalaj;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybierz szturmowca broń żeby było c4 perk na więcej c4 i większą siłę wybuchu , c4 naklej na mcom rzuć skrzynkę uzupełnij c4 przyklej ponownie i odpal ;) pada jak kawka ;)

Po dlc jak uzupełniasz c4 to ono nie znika ( bynajmniej u mnie ) więc 2 serie w 1 rzucie wystarczą dużo szumu mało przypału ;) bo po 1 serii zaraz jakiś ciekawski się znajdzie i popatrzy na mcoma ;)

Edytowane przez KJN86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×