Skocz do zawartości
commor

Osiągnięcia

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ja tam zaglądałem to miał 9k :) jakieś 2 tygodnie temu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobra ludzie więc zdobyłem ten 50 level. Pisze tego posta teraz żeby wam wskazać/pomóc jak osiągnąć taki level szybciej.

dsc03013yc.jpg

-Pierwsza zasada i chyba najważniejsza to granie zespołowe bez niego granie w BF:BC2 mija się z celem.

-Druga zasada grać zawsze ze znajomymi jeśli nikt ze znajomych nie jest dostępny to można wymasterować Recona.

-Trzecia zasada to grajcie wszystkimi broniami/pistoletami jakie są dostępne chodzi mi tu o to że jak będziecie mieli platyne na M60 to zmienicie broń np na M249 i zróbcie na niej platyne itd.

9*5000=45000+10000=55000 za wymasterowanie jednej broni dostajecie 55000pkt więc to sporo.Ważne jest też to żeby zdobywać insygnia niektóre dają po 5000pkt, a niektóre 10000pkt.

dsc03014c.jpg

-Czwarta zasada jeśli możesz wsiąść do pojazdu a w szczególności do helikoptera rób to bez wahania bo wtedy punkty lecą jak szalone.

-Piąta zasada jeśli ci gra nie idzie to nie wkurwiaj się tak bardzo bo wtedy napewno nikogo nie ubijesz. Pamiętaj nawet najlepsi mają gorsze dni.

-Szósta zasada gdy przeciwnik jest blisko (2,3,4m) od ciebie to nie zbliżaj [L1] bo to tylko strata czasu, ustaw podstawowy celownik w rejonie jego klatki piersiowej wtedy powinien dostać head'a.

-Siódma zasada spotujcie gości jest to bardzo przydatne narzędzie np. na mapie Nelson Bay gdy wchodzimy do działka stacjonarnego bardzo często klikam SELECT na ślepo i przeważnie okazuje się że jakiś gość siedzi w krzaku wtedy wystarczy przymierzy troche poniżej pomarańczowego (?) trójkąta odać krótką serie i gość leży.

-Ósma zasada ustawcie sobie czułość analoga. Jeśli biegniecie i się obracacie się i przechodzą was dziwne myśli jakbyście siedzieli w czołgu tzn że musicie troche zwiekszyć czułość jeśli często obracacie celownik za daleko od kolesia tzn że musisz zmiejszyć. Popróbujcie a napewno znajdziecie czułość która wam będzie odpowiadała.

Jeśli macie jak pytanie to napiszczie.

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie jak pytanie to napiszczie.

Ja mam pytanie :)

BF:BC2 wyszlo dokladnie 2 miesiace temu. Jesli od tego czasu grales 10dni i 14 godzin to:

62 dni = 1488 h

Sen 62 * 8 h (srednio) = 496 h

Jedzenie i inne czynnosci cielesne 62 * 1 h (srednio) = 62 h :)

Praca lub szkola + dojazdy 62 * 8h (srednio) = 496 h

Battlefield Bad Company 2 = 254 h

Razem = 1308 h

1488 h - 1308 h= 180 h

180 h / 62 dni = niecale 3 h dziennie na cokolwiek innego.

Pytanie brzmi: na co poswiecasz te 3 godziny? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzeniem na forum i trollowanie was.

Wlasnie mialem dopisac poprawke z czasem spedzonym na forum :). No to niezle. A zauwazyles ze juz wiosna? :)

Gratuluje wyniku i statystyk! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG BFBC2 to chyba jedyna gra, gdzie kazdy patrzy na level i sie nim tak podnieca... Serio, predzej czy pozniej sie wbije (jak w kazdej grze), jednym szybciej innym wolniej, ale kiedys wpadnie. Zreszta, do 23 (zdaje sie? nie w 100% jestem pewien) mamy juz WSZYSTKO odblokowane, i dalsze levelowanie to tylko sztuka dla sztuki. Jak ktos jest dobry to bedzie wymiatal juz od 1levelu, a jak ktos nie potrafi grac w FPSy to nawet 50lvl, FragFX i co tam jeszcze mu nie pomoze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mialem dopisac poprawke z czasem spedzonym na forum :). No to niezle. A zauwazyles ze juz wiosna? :)

Gratuluje wyniku i statystyk! ;)

Wiosna? Cholera dzięki myślałem że jeszcze zima jest. Lepiej spytaj się o to tych co po 300,400 godzin grają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dizzy a ty jaką masz czułość ustawioną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DizzY - szacuneczek gdy sie patrzy na takie pagony -> salut :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4

osz morde :blink:

ja mam na max'a (10) :D

Jak ty się szybko obracasz?

PS> no chyba, ze to "4" to była ironia :ninja:

Dobra ludzie więc zdobyłem ten 50 level. Pisze tego posta teraz żeby wam wskazać/pomóc jak osiągnąć taki level szybciej.

dsc03013yc.jpg

-Pierwsza zasada i chyba najważniejsza to granie zespołowe bez niego granie w BF:BC2 mija się z celem.

-Druga zasada grać zawsze ze znajomymi jeśli nikt ze znajomych nie jest dostępny to można wymasterować Recona.

-Trzecia zasada to grajcie wszystkimi broniami/pistoletami jakie są dostępne chodzi mi tu o to że jak będziecie mieli platyne na M60 to zmienicie broń np na M249 i zróbcie na niej platyne itd.

9*5000=45000+10000=55000 za wymasterowanie jednej broni dostajecie 55000pkt więc to sporo.Ważne jest też to żeby zdobywać insygnia niektóre dają po 5000pkt, a niektóre 10000pkt.

dsc03014c.jpg

-Czwarta zasada jeśli możesz wsiąść do pojazdu a w szczególności do helikoptera rób to bez wahania bo wtedy punkty lecą jak szalone.

-Piąta zasada jeśli ci gra nie idzie to nie wkurwiaj się tak bardzo bo wtedy napewno nikogo nie ubijesz. Pamiętaj nawet najlepsi mają gorsze dni.

-Szósta zasada gdy przeciwnik jest blisko (2,3,4m) od ciebie to nie zbliżaj [L1] bo to tylko strata czasu, ustaw podstawowy celownik w rejonie jego klatki piersiowej wtedy powinien dostać head'a.

-Siódma zasada spotujcie gości jest to bardzo przydatne narzędzie np. na mapie Nelson Bay gdy wchodzimy do działka stacjonarnego bardzo często klikam SELECT na ślepo i przeważnie okazuje się że jakiś gość siedzi w krzaku wtedy wystarczy przymierzy troche poniżej pomarańczowego (?) trójkąta odać krótką serie i gość leży.

-Ósma zasada ustawcie sobie czułość analoga. Jeśli biegniecie i się obracacie się i przechodzą was dziwne myśli jakbyście siedzieli w czołgu tzn że musicie troche zwiekszyć czułość jeśli często obracacie celownik za daleko od kolesia tzn że musisz zmiejszyć. Popróbujcie a napewno znajdziecie czułość która wam będzie odpowiadała.

Jeśli macie jak pytanie to napiszczie.

aha i jeszcze:

co trzeba zrobić, by mieć jak najwyższe K/D Ratio? Wiem, że dobrze celować, ale coś jeszcze? Czy po prostu mistrzowsko celować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osz morde :blink:

ja mam na max'a (10) :D

Jak ty się szybko obracasz?

PS> no chyba, ze to "4" to była ironia :ninja:

To nie była irona mam 4 ustawione pamietajcie że można sie obracać lekko wychylając gałką a można dać analog calkiem do prawej strony (lub w każda inna dowolną strone) wtedy szybko ci się obruci.

Jeśli chodzi o wysokie K/D. Najłatwiejszy sposób to być nonstop w pojazdach, Recon'em też można sobie K/D zwiększyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

to jest mistrzostwo w opanowaniu padzika :D 

ps chcialbym ciebie kiedys na live przed tv moze skrecisz jakies movie i na yt co ? :D

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. KisielQ - lepiej niz przeciwnik :biggrin:

2. cwir - wszystko spox, tylko zalozyles prace/szkole przez 7 dni w tyg.. Bez tego calkiem sporo wolnego czasu sie robi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

diz, na 4 na pewno ci sie szybko nie obróci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

to jest mistrzostwo w opanowaniu padzika :D 

ps chcialbym ciebie kiedys na live przed tv moze skrecisz jakies movie i na yt co ? :D

Aparat cyfrowy jest tylko musze kupić karte pamięci bo tylko 2-3 minuty moge nagrać ale jak bede miał karte pamięci to zrobie.

diz, na 4 na pewno ci sie szybko nie obróci

Obruci się obruci. Dla chcącego nic trudnego.

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A potwierdzam - juz jakis czas temu (gdy Wolf byl jeszcze normalny :biggrin: i mial kolo 30 lvlu) wspomnial, ze jedzie na 4 - ale myslalem, ze grzeje z nooba - jak ja zmienilem to sie zalamalem :pardon: - najwidoczniej kwestia wprawy :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie była irona mam 4 ustawione pamietajcie że można sie obracać lekko wychylając gałką a można dać analog calkiem do prawej strony (lub w każda inna dowolną strone) wtedy szybko ci się obruci.

Jeśli chodzi o wysokie K/D. Najłatwiejszy sposób to być nonstop w pojazdach, Recon'em też można sobie K/D zwiększyć.

zobacze jak się gra na 4, ale wtedy jak bede miał wolny czas...

Chciałbym Ciebie zobaczyć w akcji :P

PS.masz już HS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. cwir - wszystko spox, tylko zalozyles prace/szkole przez 7 dni w tyg.. Bez tego calkiem sporo wolnego czasu sie robi :)

No racja. Tak czy siak w moim tempie 50 level osiagne kolo Grudnia pewnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cwir, to i tak szybko. Ja mam 31 a gram już przeszło 100 h. :yucky:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 23 i 48h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×