Skocz do zawartości
commor

Osiągnięcia

Rekomendowane odpowiedzi

Śmieszne jest tylko to, że osoby latające za rozwalaniem skrzynek przy pomocy C4 w Attackers nabijają te 2-3-4k punktów, a w obronie nie wychodzą za 1k. No cóż, oby DICE przemyślało sprawę, bo na wszelakich forach community ma już tego dosyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza jest ta dysproporcja między atakowaniem a bronieniem.

Atakująć biorę c4 i idę na skrzynki tak jak mówicie, zdobywam po 5k pkt na koniec, cały czas dzielnie walcząc - po prostu coś się dzieje.

Ale broniąc, jak atakujący są nie najlepsi, to jest po prostu nudno, nie można się zrespawnować u wroga w bazie, a biegać od początku sie nie chce, więc biorę c4 i karczuje lasy na przykład. Też się przeżycam na Conqesta powoli, bo w Rushu tylko Attackers mnie cieszy.

A, i nie jestem żadnym noobem z C4, tylko w tym momencie, samo podłożenie bomby, bez podkładania c4 to grzech - można zdobyć masę pkt + dużo szybciej zniszczyć skrzynkę.

Osobiście wolałbym, jak by zrezygnowali z możliwości rozwalania skrzynek poprzez inne rzeczy niż podłożenie bomby.

Teraz jest nawet tak, że jak tylko raz pozwolisz komuś dobiec do skrzynki, (komuś kto ma c4) to praktycznie ta skrzynka zostanie zniszczona na 100%. Nawet jak gość zginie w trakcie podkładania c4, to kto inny przywali tam z granatnika i te ładunki i tak wybuchną.

Edytowane przez ocelot_0x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest nawet tak, że jak tylko raz pozwolisz komuś dobiec do skrzynki, (komuś kto ma c4) to praktycznie ta skrzynka zostanie zniszczona na 100%. Nawet jak gość zginie w trakcie podkładania c4, to kto inny przywali tam z granatnika i te ładunki i tak wybuchną.

1 komplet C4 - czyli 6 sztuk, zabiera okolo 50-60% zycia MCOMA. Wiec trzeba to robic na 2x.Ale fakt, taka podwojna akcja i do tego podlozenie ladunku, to jakies 650-750 pkt za 1 MCOMA.

Jeszcze cos. Wielu z was mowi, ze przez to gra stala sie szybsza, ze mcomy od raz upadaja, ze ciezko bronic. Ja jestem nieco innego zdania. Powodem szybkiego padania nie jest C4 samo w sobie. Powodem jest to, ze zamiast siedziec przy MCOMach i bronic, wiekszosc stara sie nacisnac na baze wroga, dostac sie na respa i tam nabijac kille. A powinni siedziec przy MCOMach i ich pilnowac. Wtedy nikt nie zdazy nawalic tam 6x C4 i tego wysadzic.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 komplet C4 - czyli 6 sztuk, zabiera okolo 50-60% zycia MCOMA. Wiec trzeba to robic na 2x.Ale fakt, taka podwojna akcja i do tego podlozenie ladunku, to jakies 650-750 pkt za 1 MCOMA.

Jeszcze cos. Wielu z was mowi, ze przez to gra stala sie szybsza, ze mcomy od raz upadaja, ze ciezko bronic. Ja jestem nieco innego zdania. Powodem szybkiego padania nie jest C4 samo w sobie. Powodem jest to, ze zamiast siedziec przy MCOMach i bronic, wiekszosc stara sie nacisnac na baze wroga, dostac sie na respa i tam nabijac kille. A powinni siedziec przy MCOMach i ich pilnowac. Wtedy nikt nie zdazy nawalic tam 6x C4 i tego wysadzic.

Też tak sądze- wszyscy uciekną do ich bazy, jeden się przedrze, 3 zrespi, podłożą, i rozbrajać nie ma kto!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak sądze- wszyscy uciekną do ich bazy, jeden się przedrze, 3 zrespi, podłożą, i rozbrajać nie ma kto!

No, ale pamietajmy..... to oni musza przyjsc do nas, nie my do nich. (jako defenders)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale pamietajmy..... to oni musza przyjsc do nas, nie my do nich. (jako defenders)

Powinieneś zostać poetą.

BTW. Clan DzY będzie miał dużo pożytku z ciebie w przyszłości. Takiego taktyka trudno znaleść. :P

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW. Clan DzY będzie miał dużo pożytku z ciebie w przyszłości. Takiego taktyka trudno znaleść. :P

Fakt, ekipe macie niesamowitą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam powyższe, wczoraj grałem na Rush'u - wybrałem Racoon'a i dwa wzmocnienia C4 (ilość/moc)

Jako atakujący zdobywałem między 6 a 8 tyś punktów, jak obrońca między 2 a 3 :) Dysproporcja ogromna, niestety ale ważne że pomimo równych składów (ilościowo) i w miarę podobnych umiejętności udawało nam się wygrywać zarówno atakując jak i broniąc. Skład jednak obstawiał m-comy i bronił ich dzielnie, mało trafiło się camperów, a i Rambo co leciał sam na bazę przeciwnika też niewielu się odliczyło ...

Ufff, z tym C4 i m-com pomysł dobry, ważne jednak aby grać dla misji a nie dla K/D .... tak myślę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się gra z perkami dla C4 to się ma K/D lipne, nie zawsze się uda szturm do M-Coma...dlatego ja najpierw podkładam 1 serię, potem ładuję i podkładam drugą(w tym 2 ładunki gdzieś na ścianach obok), uzbrajam jednocześnie M-Coma i idę w miejsce widokowe. Gdy zleci się grupka ludzi, odpalam ładunki i kilka fragów wpada thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak położysz pierwszą serię, czyli 6 C4 i położysz następną to nie wiem czy ona przypadkiem nie znika, tak jest przynajmniej z minami, że gdy położy się minę nr 7 to znika nr 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mnie ktoś oświecić w sprawie poniższego osiągnięcia Distinguished Retaliation Combat

Mam obecnie 5/5Payback Pins i 4/5Nemesis Pins

Cóż to takiego Nemesis Pins i jak dobić ten jeden brakujący ... Dzięki

Edytowane przez Tomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabij kogoś 5 razy podczas jednej rundy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze rozmawiacie o C4, mam pytanie - jeżeli gdzie położę C4 następnie zginę to ładunki znikają ? czy po respie mogę je odpalić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze rozmawiacie o C4, mam pytanie - jeżeli gdzie położę C4 następnie zginę to ładunki znikają ? czy po respie mogę je odpalić ?

Ładunki znikają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Polaaczenie" z nimi przestaje istniec, ale same ladunki nie znikaja (od razu)... Dalbym sobie siuraka uciac, ze slyszalem "posmiertne" :biggrin: wolanie snoosha "granat wrzuccie, rzuccie granat" - a potem juz niecenzuralnie wiec nie przytocze :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Polaaczenie" z nimi przestaje istniec, ale same ladunki nie znikaja (od razu)... Dalbym sobie siuraka uciac, ze slyszalem "posmiertne" :biggrin: wolanie snoosha "granat wrzuccie, rzuccie granat" - a potem juz niecenzuralnie wiec nie przytocze :biggrin:

Heheheheh, dobrze mowi ;)

Sprawa wyglada tak. Podkladam C4 na MCOMa, podkladam ladunek MCOMa, i nagle gine nie odpalajac ladunkow. Ja po respie nie moge juz ich odpalic zdalnie.......ale...... Jesli ktos z mojch kompanow wrzuci granat pod MCOMa badz strzeli w niego trafiajac w moje ladunki, to one sie zdetonuja i ja dostane te wszystkie punkty. Co wiecej, jest chyba tez tak, ze wrog jak wrzuci granat w okolice MCOMa albo zacznie strzelac i trafi, tez sie zdetonuja. Ale glowy nie daje.

Ładunki pozostaja na jakis niedlugi czas, kilkanascie sekund pewnie.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się zdaje, że łądunki zostają na miejscu, dopóki nie zrespisz się ponownie (a dokładnie, dopóki nie pojawisz się ponownie na mapie).

Czyli jak podłożysz ładunki i nie będziesz się respawnował przez powiedzmy 10 minut, to one cały czas tam będą, dopóki ich nie zniszczy ktoś.

To taka blokada, żeby nie robić tak, że podkładasz 6 łądunków, zabijają cię, i znowu podkładasz 6 i już w sumie masz 12, można by całą mapę ładunkami C4 wtedy zaminować.

Tak samo jest z medykiem, dopóki się ponownie nie zrespawnujesz, to leżysz na ziemi i medyk może cię podnieść. W momencie gdy pojawiasz się na NOWO na mapie, to stare ciało znika i nikt już cie nie może ożywić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę, panowie, tak jak kiedyś mówiłem wstawię Wam kilka love oraz hate maili, które otrzymałem od kilku graczy. Niektóre oczywiście poprzepadały, bo skrzynkę odbiorczą opróżniam codziennie, ale kilka się na całe szczęście zachowało ;)

dsc00162.jpg

dsc00163to.jpg

dsc00165p.jpg

dsc00166t.jpg

dsc00167a.jpg

dsc00168dh.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, przyszedl czas i na mnie. Nikt nie wierzyl ze to zrobie, ale co tam........ ZROBIE ;)

Jedni zbieraja DogTagi, inni tysiace killi w Apachu. Ja mam nieco inne osiagniecia ;) Oto dowody mojej dominacji nad jednym z czlonkow naszego klanu zbieraczy punktow ;)

1.

IMG_0429.jpg

2.

IMG_0431.jpg

3.

IMG_0434.jpg

4.

IMG_0452.jpg

5.

IMG_0453.jpg

6.

IMG_0454.jpg

7.

IMG_0467.jpg

;)

Ale i tak najlepszy jest Marqus-Pirx ;) Pozdro...... ;)

8.

marqus.jpg

Serdecznie pozdrawiam mojego kolege z pola bitwy..... DizzY-WolF'a ;)

No i moze jeszcze jeden dowod mojego panowania na serwerach ;) taki oto mail :)

9.

elite.jpg

;)

Jak juz wspominalem, kazdy z nas ma swoje osiagniecia i powody do dumy ;) Ja mam swoje!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snosch przyznaj się ile te fotki zbierałeś? ;-) Od 42 do 45 poziomu to ponad pół miliona punktów ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co oznaczają te cyfry obok nicku

Status Veterana.

http://www.ps3site.p...-bad-company-2/  - tam znajdziesz odp. 

Nie no negocjuje warunki wynajmu mieszkania. Za dużo tracę w tygodniu :) 

Muszę się zastanowić nad powodem braku neta :) Ciężko będzie prezesowi wytłumaczyć zaistniałą sytuację.

Edytowane przez Lucius_Ver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snosch, ja też potrafie zrobić zdjęcie kiedy wchodzisz na server.

dsc03183qy.jpg

Pamiętaj Snosch iż nazwa clanu w którym się znadujesz pochodzi od legendarnego gracza. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×