Skocz do zawartości
ONE

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

jak by co to ja tez chętny do powtórki DM = dajcie znak \sygnał jak by coś.

ID: sanolot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK to umowmy sie tak. Od jutra probuje (jak tylko zobacze, ze sa online wiecej niz 4 osoby) zalozyc squad. Pozaprasza sie wtedy reszte i zobaczymy jak wyjdzie co nie. W najgorszym wypadku jak bedzie nas tylko 4-rech mozna by bylo wyburzyc budynki gdzie sa mcomy. Co wy na to? Jutro zaraz po pracy tj. ok 15-16-tej az do wieczora bede czekal i probowal. Jakies sugestie to piszcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również chciałbym się dołączyć, najlepiej w weekend tylko tak do 20 :) HSa mam PSNid karol_staran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dzis wypalilo z tym Et Tu, Brute, z DM nie pojdzie tak szybko

Wnioski z dzisiejstej ustawki sa takie ze trzeba dodawac znajomych ile sie da bo pozniej brakuje ludzi temu co ma squad zalozyc, dlugo to trwa i ludzie rezygnuja

Mozemy to powtorzyc. Ja sie pisze zeby zalozyc jeden sklad. Kto chetny by zalozyc drugi? trzeba lepiej to zaplanowac zeby sprawnie poszlo (jaka mapa, tryb, kto co robi bo na chacie pisac to za dlugo trwa)

Pisac komu i kiedy pasuje

Aha dzieki chlopaki za przyjecie tych kos, zwlaszcza dla pawbar zes sie poswiecal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnych na ustawkę Demolition Man, brak mi 16 kill... Pisać możecie do mnie na PS3, mój nick "ZeromusPL".... jak pomożecie to również się odwdzięczę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Demolition man proponuję mapy White Pass i Arica Harbor. Tam jest dużo budynków i nie powinno być problemów z ich wyburzeniem :) Mi brakuje jeszcze 15 trupów do tego trofeum.

Osoba która będzie robić trophy powinna wybrać Assaulta, C4 i większą siłę wybuchu. Wszyscy grający na mapie wchodzą do budynku, Assault odpala podłożone ładunki i budynek pada zabijając wszystkich którzy się w nim schowali. Niby proste, a są z tym problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;) ja tez chętnie bym się do tej ustawki przyłączył , Brakuje mi 19 killi. Tylko pytanie... kiedy ;). Chociaż też mi nie zawsze pasuje wiec postaram się do waszych propozycji dopasować. Pozdrawiam

Edytowane przez HatakePL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za pomoc :) Jeśli ktoś będzie potrzebował pomocy pisać śmiało, jeśli będę dostępny to pomogę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowaliśmy, próbowaliśmy i się wreszcie udało. Mimo wszystko nie żałuję tych prawie 5 godzin :D Dzięki wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej stać parę metrów od budynku gdyż mamy pewność, że ofiary nie zginą od C4... gdy zacznie trzeszczeć szybko wbiegają kolesie i mamy demolition 2.0... mam HS jak coś to czekam na chętnych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowaliśmy, próbowaliśmy i się wreszcie udało. Mimo wszystko nie żałuję tych prawie 5 godzin :D Dzięki wszystkim.

No po wszystkim to sie zapomina, ze problemy byly.

Tez dzieki wszystkim za pomoc. Jeden sie wylamal, ale za to ten anglik sie cool okazal, nawet mi wiertare pozwolil wyprubowac na swojej glowie, choc go o zgode nie pytalem.

A tak na marginesie fajny sposob zeby sie odttresowac, no i zestresowac tez sie mozna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jesst jeszcze chętny na tego demolition mana?

Mi brakuje 18 i jak by sie zebrała ekipa to byłbym chętny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie trzeba wziac sprawy w swoje rece, a nie tylko pisac ze sie jest chetnym. Dam wam pare rad, zebyscie sie nie meczyli jak my.

1, przewertujcie inne fora i poszukajcie tam tez chetnych (ja tak zrobilem i w sumie bez zadnego wstepnego terminu nam wyszlo. Tych dwoch co beda zakladac squady musi miec duzo znajomych dodanych i jak widzicie, ze jest online wystarczajaca ilosc ludzi, zakladacie chata i jazda. Trzeba sie z tym liczyc, ze zawsze sie ktos wylamie

2. Jak zbierzecie 2 squady to obydwa musza w tym samym czasie wystartowac gre (my wbijalismy na atacam desert, squad rush, nie hard)

3. Zaleznie jak was polaczy, najpierw daja sie zabic broniacy, bo maja nieskonczona liczbe zyc.

4. Lepiej grac assaultem z c4 bo mozna zucic amunicje (nie, ze wszyscy bedziecie snajperami i po minucie bez amunicji)

5. Na duze domy wlazic na dach i trzymac sie na srodku, do malych wbiegac jak sie zaczna walic (nie, ze kogos zabije c4)

To pare rad nie zebym sie wymadrzal, ale zeby wam troche czasu zaoszczedzic.

Pozdrawiam i zycze powodzenia

Edytowane przez gany1979

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem te trofea pół roku temu, albo i dawniej, ale pomogę innym, poświęcając me cenne ratio. ;)

W zamian poproszę 3 osoby o ustawienie się w rządku tuż przed maską mojego pojazdu - Wheels Of Hazard to jedyny brakujący pin, a nie chce mi się całe rundy polować na 3 road kille. Jeśli zabraknie Wam człowieka to piszcie najlepiej na GG: 1643568 (żadne "hej" tylko od razu pisać o ustawce BC2), zaloguję się wtedy i sobie zrobimy dobrze. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Jako, że mam ogromne zaleglosci w trofeach to z miłą checią wezmę udział w ustawce.

PSNid: jawosz

HS: jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA tez dolaczam sie do ustawki zarowno do demolution mana jak i et tu brute :)

HS: JEST

PSNid: ponizej

Edytowane przez Johnny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie??? :blink:

w identyfikatorze na dole: Johnnyification

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano tak komp w pracy blokuje obrazki :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli moge, to tez dolaczam sie do ustawki PSN ujdaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×