Skocz do zawartości
ONE

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktoś się nie zjawi wtedy będę zapraszać z listy rezerwowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawka trwa potrzebujemy jeszcze 1 zioma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny na kolejną ustawke na trofeum Demolition Man niestety nie posiadam kodu VIP więc w gre wchodzą tylko podstawowe mapy.

PSN ID: himus11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo, ze ustawka zajela prawie 3h i randy troche nas podenerwowaly, kazdy wbil trofea i jest zadowolony,takze ekipa byla super, pozdrawiam i dziekuje wszystkim za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chiał bym wszystkim podziękować za trofea i świetną zabawę ;)

P.S: Polecam się na przyszłość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawka na trofea zakończyła się sukcesem :-)

Przede wszystkim dlatego, że wszyscy się mnie słuchali :-) Za co dziękuję. Świetnie się sprawdzał czat gdzie pisałem kto teraz rozwala chatkę i wszyscy spokojnie czekali po czym wlatywali do zawalającego się budynku.

Na samym początku był mały chaos z nożami i myślałem, że będzie to już początek końca ale były to tylko złe miłego początki.

Ogólnie cały czas brakowało nam 1 osoby ale skład cały czas ogarniał obcą osobę lub w ogóle jej nie było. Nie było by tego problemu ale @himus11 nie posiada "Vip'a" i musiałem mu podziękować za ustawkę.

Miła atmosfera od początku do samego końca, paru osobom nawet platyna wpadła.

Osoby które się nie zjawiły:

punibgo

Ihiro_11 (rezerwa)

JB_007-Q_o_S (rezerwa)

mr_nadol wszedł z listy rezerwowej za himus11

Uczestnicy ustawki:

1.okonio

2.Rufus_PL

3.ujdaz

4.mr_nadol

5.Zloty666

6.jawosz

7.haobao_pl

Jeszcze raz dziękuję wszystkim obecnym i do następnego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP: Ja również dziękuję ;)

Mam takie pytanko odnośnie online's trophies :) Jak padły serwy od statów to trofea online się nie wbijają tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam chętnych do ustawki na trofeum Demolition Man.

PSN: pokia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawka na trofea zakończyła się sukcesem :-)

Przede wszystkim dlatego, że wszyscy się mnie słuchali :-) Za co dziękuję. Świetnie się sprawdzał czat gdzie pisałem kto teraz rozwala chatkę i wszyscy spokojnie czekali po czym wlatywali do zawalającego się budynku.

Na samym początku był mały chaos z nożami i myślałem, że będzie to już początek końca ale były to tylko złe miłego początki.

Ogólnie cały czas brakowało nam 1 osoby ale skład cały czas ogarniał obcą osobę lub w ogóle jej nie było. Nie było by tego problemu ale @himus11 nie posiada "Vip'a" i musiałem mu podziękować za ustawkę.

Miła atmosfera od początku do samego końca, paru osobom nawet platyna wpadła.

Osoby które się nie zjawiły:

punibgo

Ihiro_11 (rezerwa)

JB_007-Q_o_S (rezerwa)

mr_nadol wszedł z listy rezerwowej za himus11

Uczestnicy ustawki:

1.okonio

2.Rufus_PL

3.ujdaz

4.mr_nadol

5.Zloty666

6.jawosz

7.haobao_pl

Jeszcze raz dziękuję wszystkim obecnym i do następnego!

Ustawka była sypatyczna ;-)

Poczatek byl trudny ze wzgledu na chaos nozami i jednym randomowym fancuzem, ktory nie chciał odpuscic i ciagle nas wybijal.

Potem trzeba bylo tylko ogarnac potencjalnych randomowych graczy (niektorzy nawet pomagali ;-) )

Suma sumarum: Platynka wpadla ;-)

dzieki wszystkim za wspolna gre ;-)

Pozdrawiam i polecam sie na przyszlosc -)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi niestety brakuje tego z helikopterem, który trzeba zniszczyć z S-RPG, ale nie mogę jakoś nie mogę go ustrzelić ;/.

Edytowane przez Vessarius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi niestety brakuje tego z helikopterem, który trzeba zniszczyć z S-RPG, ale nie mogę jakoś nie mogę go ustrzelić ;/.

Hehe miałem to samo. Strasznie się męczyłem nad tym trophy. Ale w końcu wpadło na Hevy Metal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł, zeby jakiś kolega mi pomógł, ale jakoś nie jeszcze tego w życie nie wprowadziłem ;/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny na następną ustawkę na demolition i brute. W razie czego proszę o kontakt na gg (nr podany w profilu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mój nik z PSN to kylo1979 z chęcią wziołbym udział w ustawce na trofeum demolition men pomogę również przy et tu brute

byłbym wdzięczny za wpisanie na listę na kolejną ustawkę pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaje dużo wiadomości na forum i PSN więc odpowiem tutaj.

Nie ma żadnych regularnych ustawek na trofeum!

Ustawkę organizują Ci, którzy dane trofeum chcą zdobyć. Wystarczy zebrać wiarę i postępować wg zasad jakie obowiązywały na ostatniej ustawce(KLIK), a zrobicie bez problemu.

Edytowane przez ID okonio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Czy w grach na psOne czyli ps3 + psp są trofea?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w grach na psOne czyli ps3 + psp są trofea?

Chodzi Ci o te z Pleja 1 ściągnięte z PSN ? Jeśli tak to niestety nie ma tam trofików, a wielka szkoda, jakby były już dawno bym miał kilka klasyków z PSX'a na dysku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chętny na ustawkę w zdobyciu trophy "Airkill", czyli killa z heli to niech piszę na PSN i działamy! ;) PSNid: haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chętny na ustawkę w zdobyciu trophy "Airkill", czyli killa z heli to niech piszę na PSN i działamy! ;) PSNid: haobao_PL

Przestań spamować w tematach, tylko włącz grę, biegnij do UAV i rozjedź przeciwnika śmigłem. Jak ci się uda pokaż esię, ze zabiłeś z "road kill" i wpadnie trofeum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pragnę poinformować, że ustawka zakończyła się sukcesem, wszyscy zdobyli jakże upragnione trofea, wpadło kilka platyn ( w tym mi ;) ), atmosfera była sympatyczna i nie było większych problemów oprócz tych z naliczaniem statów i rang.

A oto bug który udało nam się zarejestrować ;)

http://img842.imageshack.us/i/22012011229.jpg/

Edytowane przez isao

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawka na trofea zakończyła się sukcesem!

Był totalny burdel i nie panowałem nad tym - straciłem kontrole na samym początku, ale i tak jakoś wszyscy słuchali przynajmniej czyja kolej itp. itd. W każdym razie początkowy chaos to chyba standard - grunt, że wszystkim zależy i każdy stara się zachować honorowo.

Generalnie oprócz wymienionych graczy pojawiali się również inni zamiennie, bo jak się okazało niektórzy już osiągnęli trofea w tym zakresie, ale mimo to pomogli, dlatego szczególnie dziękuję kylo1979, oraz malar35 - to gracze klasa sama w sobie.

Tak czy inaczej jeżeli organizujecie ustawki to naprawdę nie martwcie się - każdemu z graczy zależy i praktycznie każdy honorowo trwa do końca.

Pozdrawiam i dzięki serdeczne za pomoc.

P.S. A powyżej wypowiedź IsaoPL, na temat tej samej ustawki...

P.S.2

Trofea zdobyli

01. Gniewosz

02. Ichiro_PL

03. malar35 już miał ale grał ;) - człowiek który sprawi, że Wasza ustawka nie będzie nudna!!!

04. antur69

05. kylo1979 już miał, ale bardzo pomógł na początku - człowiek pełen poświęcenia i zrozumienia dla uzależnionych od trofeów

06. Kris_pl_

07. IsaoPL

08. pawbar niestety przez aktualizacje nie zdążył

09. vasquess chociaż rezerwowy to i tak załapał się

10. Darkfantasyxx - dodany praktycznie w ostatniej chwili - ulubiony gracz wszystkich uczestników ustawki ;)

11. Bakunek800 - drugi faworyt ;)

Edytowane przez gniewosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×