Skocz do zawartości
ONE

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez moge byc prawie codziennie, co 3 dni mam nocke wiec tylko wtedy odpadam. Zalezy mi na tym pucharze Demolition Man poniewaz samemu to mozna bialej goraczki dostac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie dzisiaj udalo Demolition Man zdobyc bez ustawki, ale bez problemu wam pomoge tylko ustalcie kiedy i o ktorej ;) Osoby sa, ale nie ma terminu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mogę pomóc, mam HS.

tylko i wyłącznie czwartek, piątek i sobota (zazwyczaj wieczorem) plus oczywiście wcześniejsze powiadomienie na PW na tym forum, żebym odczytał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także jestem chętny, każdy dzień pasuje, poza tym mi też brakuje Demolition Mana :) HS'a mam ;)

Edytowane przez RadeX17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też mogę dołączyć hs jest potrzebuje Demolition Man

bujaki12 <---PSN ID

Edytowane przez bujaki_12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc jak już wcześniej napisałem potrzebuję pomocy w Demoliton Man, brakuje mi tylko 10 demolish killi do zdobycia trophy. Zrobię listę chętnych, przy dopisywaniu się skopiujcie całą listę i dopiszcie własny PSN ID i kiedy wam pasuje zrobienie trophy. Do uruchomienia meczu potrzeba co najmniej 8 osób. Po uzupełnieniu potwierdzimy datę. Potem przy okazji możemy zrobić komuś innemu jakiekolwiek trofeum. :thumbsup:

1.RadeX17 (każdy dzień oprócz piątku, godz. ok. 20, sobota może?) HS jest

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.RadeX17 (każdy dzień oprócz piątku, godz. ok. 20, sobota może?) HS jest

2.Shaunnno1(około 20, brak HS) Demolition Man

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Edytowane przez Shaunnn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.RadeX17 (każdy dzień oprócz piątku, godz. ok. 20, sobota może?) HS jest

2.Shaunnno1(około 20, brak HS) Demolition Man

3. Czarny_Miki (każdy dzień po 21.00) HS brak ( Demolition Man - 7 i Et Tu Brute - 3)

4.

5.

6.

7.

8.

Edytowane przez staco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc ustawka będzie w tę sobotę o 20, z mojej strony jeszcze parę osób dojdzie. (@staco - dojdziesz jak będziesz mógł, organizacja i tak pewnie trochę zajmie)

Edytowane przez RadeX17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, im więcej ludzi tym lepiej.

Jak ktoś jest jeszcze chętny do niech doda mnie do znajomych (PSN ID: RadeX17) , i pamiętajcie - o 20 (za ok 40 min) ustawka.

EDIT: Dzięki wszystkim za ustawkę, trophy zdobyte B) , niektórzy też ponabijali sobie demolish kille :thumbsup:

Edytowane przez RadeX17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam moze jakas nowa grupa na ustawke po platyne? :)

Ja potrzebuje:

Airkill

Et Tu, Brute?

Demolition Man

Careful Guidence

The Dentist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Airkill, The Dentist - te trofea na publicu to jakieś 2 min roboty, nie wymagają ustawki, odpal mapkę Arica na CQ i przyczaj się na Whooki'ch kampiących na wzgórzach :thumbsup: Zresztą widzę ze się już z nimi uporałeś (Pozostawiam wskazówkę dla potomnych)

Careful Guidence łatwo zrobić na Isla Inocentes jako skład broniący na RUSH'u :whistling:

Et Tu, Brute? - możesz zaszlachtować 5x jedną osobę (znajomego), najłatwiej w SQUAD DEATHMATCH'u - mapka dowolna, ustalcie jedynie miejsce w które będziecie przybiegać (najlepiej poprzez ch@t w PSN)

Demolition Man - też można zrobić z jednym kompanem, opisałem sposób w tym temacie, skorzystaj z poradnika.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demolition Man mozna zrobic zabijajac osoby ze swojej druzyny? bo tez pokazuje ze zostal zabity przez zniszczenie budynku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, zalicza Ci teamkill'a, pokazuje destruction 2.0 i na tym koniec ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli jest ktos chętny na ustawki i luzne pogranie zapraszac na PSN (waldemarek1) , dopiero raczkuje ale jak nadarzy sie okazja i chetni do wspolpracy trofki ponabijam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuje pomocy przy trofeum Demolition Man ! :D Zapewne nie tylko ja ale to szczegół :biggrin: Zgłaszajcie sie , zapraszajcie mnie ( pod nickiem: xWojtaS) . Ustalimy jakiś termin odpowiadający wszystkim i zrobimy ustawke . Nie tylko na demolition man ale tez inne ^^

Jak też pewnie wiecie potrzeba conajmniej 8 osób. Także zróbmy liste i wbijmy tą jakże zacną platyne bo BF3 tuż tuż :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I platyna w BF BC2 wpadła dzisiaj ;) Jeżeli ktoś ma pytania do trophy, to walcie śmiało ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nach ja jestem wolny w tą sobote od 15, lub w piątek od 13 do 20 bo o 22 na noc kina w poznaniu jade i o 7 wracam. A w niedziele to tak średnio, ale w godz. 16-18 maks 19.

Mi z multi zostały do zdobycia trofki:

Airkill

Et Tu, Brute?

Demolition Man

A z Singla

to Satelit Uplinks

A na platyne są potrzebne dodatki?(bo jak nie to będę miał platynke z ACII i BC2 ^^)

PROSZĘ DODAWAĆ DO FRIEND LISTY!

(Nie mam head setu)

Edytowane przez riddi_962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×