Skocz do zawartości
ONE

DIRT 3

Rekomendowane odpowiedzi

ja gram tylko na kierownicy i tylko na manualu(takie pytania tez padały online) i wg. mnie jest bardzo dobrze !!

Co masz za kierownicę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również gram na kierownicy i manualu (g27) i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co masz za kierownicę?

Logitech Driving Force™ GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja te gram na padyie i tylko na początku wypadałem. Kwestia wprawy :thumbsup: Te tryby imprezowe to geniusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też patrze na ta oferte a że jeszcze nigdy nie robiłem tam zakupów, pytanie moje takie, ile idzie przesyłka i w jaki sposob mozna zaplacic za gre ?

Rozumiem ze przesyłka jest darmowa ?

Płatność kartą (wklepujesz dane i Ci pobiera kase). Przesyłka zwykle jest darmowa od jakiegoś tam progu. Zamówiłem tego Dirta w poniedziałek i już jutro ma u mnie być więc czas oczekiwania bardzo krótki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • DIRT 3
    • Teams And Cars Unlock Pack (£2.39/€2.99)
    • Power And Glory Car Pack (£4.39/€5.49)
      (contains the following content also available separately)
    • BMW M3 Rally (£1.19/€1.49)
    • Chevrolet Camaro Ssx Concept (£1.19/€1.49)
    • Ford Focus St Rallycross (£1.19/€1.49)
    • Lancia Delta S4 (£1.19/€1.49)
    • Scion TC (£1.19/€1.49)

Od dziś nowe DLC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cala paczka kosztuje 20zl na polskim pss, osobno po 5zl sztuka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może podzielicie się jakimiś momentami nagranymi z Dirta 3? :)

Oto mój Speed Run na platynę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Dirt 3 jest ok ale szczerze mówią grało sie w lepsze gry np .Colin4 na kierze na pc :rolleyes:Już nie mowiąc o gt5 :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zakupilem dwa dni temu kierownice G27 i prosze o podpowiedz jak najlepiej ustawic ja pod Drit 3??? Z gory dzieki za porady!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zakupilem dwa dni temu kierownice G27 i prosze o podpowiedz jak najlepiej ustawic ja pod Drit 3??? Z gory dzieki za porady!!!

nie ma najlepszego ustawienia kierownicy bo każdy ma jakieś tam swoje ustawienia na których jeździ się najlepiej

musisz poświęcić ok 30min na ustawienia i się troche tym pobawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku daj wszystkie 'dead zone' na 0 siłe FF wg własnych upodobań,z czułością gazu i hamulca musisz się pobawić możesz jeszcze wyłąćyć ABS i wspomagacze kierowania.

Edytowane przez Grzegorz M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy w jakiej rozdzielczości chodzi Dirt 3 na PS3 podłączony do TV poprzez HDMI?

Bo na laptopie chodzi mi płynnie w 1600x900 podłączony poprzez HDMI do telwizora.

Jeśli na PS3 w wyższej to kupuje a jeśli w niższej to niema sensu pogaraszać jakości :(

pzdr.

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpis.

No i złamałem się... kupiłem Dirt 3 :)

Póki co gra świetna, grafika, dźwięki, styl prowadzenia taki miły kompromis pomiędzy arcade a symulatorem, chociaż wolałbym typową symulacje :)

Zauważyłem mały minus gry, a mianowicie w single race: kraj Finlandia, pierwsza trasa, jeden samochód, po kolei różne warunki atmosferyczne: sucho, deszcz, mokro i praktycznie auto zawsze tak samo się prowadzi - żadnych różnic :( wspomnę że wszystkie asysty mam oczywiście na OFF.

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wszystkie trójkąty już mam za soba... został mi tylko zawody World Tour... generalnie podoba mi się że wyścigi nie są długie tylko zostały podzielone na krótsze etapy... no i zabawa z gymkhana też przednia:) oczywiście wszystkie wyzwania są juz na platynę zrobione:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi z dirta juz tylko online zostal :] fajnie sie jezdzilo, jutro monte carlo !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka super , można włączyć na chwilkę i milo spędzić czas :)

ale dzisiaj to już "mistrzowie" przegięli z cena dlc monte carlo !!

to są już pańskie jaja 29 pln....

powinni od razu sprzedawać grę za 280 a nie robić z ludzi debili

wciągu dwóch miesięcy od premiery wypuszcza dodatki za 100 jak nie lepiej ( jeszcze dwa się szykują )

rozumiem ze pol roku po premierze można walnąć jakieś dlc za 20 i odświeżyć gierkę ale to co oni wyprawiają z dirt3 to paranoja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie juz jednak gierka zmęczyła... za długie są dla mnie te zawody world tour a kusi mnie trochę platyna w tej grze bo nie jest trudna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda World tour jest troche nużące ale multi w tej grze wszystko rekompensuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kołacze już się kilka dni z myślą kupna Dirta 3, Ale nadal zastanawiam się czy kupić ją,( A widziałem już ją w sklepie za 25 Funia.) Panowie, Jak to jest z modelem jazdy? dobry? jak się jeździ na kierownicy?. Ostatnio pokupowałem za dużo rzeczy, w tym Crysisa 2, Z którego jestem lekko zawiedziony. ( Ale tak to jest jak się łapie okazje w Tesco za(10 funtów.) A nic się nie oglądało recenzji na temat tej gry. Ale do rzeczy, Panowie poradźcie mi proszę. ; ) Co według was jest na + i oczywiście na -

Edytowane przez J.P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka  super ,  można włączyć na chwilkę i milo spędzić czas :)

ale dzisiaj to już "mistrzowie" przegięli  z cena dlc monte carlo !!

to są już pańskie jaja  29 pln....

powinni od razu sprzedawać grę za 280 a nie robić z ludzi  debili

wciągu dwóch miesięcy od premiery wypuszcza  dodatki  za 100 jak nie lepiej  ( jeszcze dwa się szykują )

rozumiem ze pol roku po premierze można walnąć jakieś dlc za 20  i odświeżyć gierkę  ale to co oni wyprawiają z dirt3 to paranoja

Już jest prawie 100 wliczając VIP PASS, a nadzchodzi jeszcze kilka- ten X Games Asia bdyie pewnie jak Monte Carlo- 29 zł, paczka aut za 20 i jeszcze mają być 2 bez trofeów, ale nie pamiętam nazw. Na tym polu pobili nawet EA z Shiftem 2. 

Edytowane przez tata_arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu twórcy doją w dzisiejszych czasach jeleni, którzy nabierają się na takie tandetne "DLC".

Jak na razie DLC mogę nazwać dodatki do Fallouta i Borderlands, to są dodatki, które warto kupić.

A nie samochodzik za 5zł czy tam trasę za 30zł... Rekord to CoD'y pobiły już dawno ze swoimi mapkami za ponad 50zł... (dobrze, że mnie ta gra nie interesuje).

A sam DIRT'a mam nadzieję, że w końcu będę miał w przyszłym tygodniu po długich bojach i problemach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×