Skocz do zawartości
ONE

DIRT 3

Rekomendowane odpowiedzi

ja sie tylko boje o przyszłość bo teraz w przypadku "dirt3" i dlc to poszli chłopaki ostro po bandzie z górnej polki , tylko jak na koncu im sie rachunek zgodzi i bedzie na "+" to my gracze będziemy mieć przeorane konta strach pomyslec co wymyślą w f1 ... moze Kubica za 49,90 extra lub nieawaryjny KERS za 29.90

mnie akurat samochodziki za 5 nie kreca , w gt5 mam full zestaw ( nie bede robil off topa i rozwijał dalej tej mysli :)

ale taki rajdzik Monte Carlo jest troszke kuszacy , tylko cena odstraszajaca a za dwa tygodnie pewnie Asia pack hmmm moze jakis bundle pack wypuszcza

ehh i będzie taniej na flaszkę zostanie zeby sie poużalać " co ja zrobilem kase jak frajer wydalem "

koniec monologu :P

teraz konkrety , zakupil ktosc monte :> jakies wrazenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to głupie ale czy ktoś mógłby napisać mini-poradnik dotyczący prowadzenia, bo ciągle wypadam z trasy i nie moge go ogarnać. Z góry dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każde auto na prowadzi się troche inaczej.

Ale ogólnie jeżeli wypadasz z trasy to możesz włączyć wspomagacze prowadzenia pojazdu i koniecznie hamuj przed zakrętem z wyprostowaną kierownicą,a w zakręcie przyspieszaj.

Edytowane przez Grzegorz M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dirt ma ( moje odczucie) takie lekkie sterowanie , parę rajdzikow i będzie oki i tą dużą czułość sterowania się opanuje kolego , kwestia wyczucia to taka lekka przyjazna gra w ktora mozna poszalec ale nie trzeba i tez jest swietna zabawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w Dirt 3 zlikwidować ustawienie obrotu 900 stopni bo sobie tak namieszałem w ustawieniach że nie wiem jak powrócić do pół obrotu??? Gram na kierownicy G27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu dostałem swoją kopie DIRT 3 po wielu bojach i bólach z angolami...

Jak na razie przejechałem tylko pierwszy trójkącik, ale muszę powiedzieć, że jeśli chodzi o fizykę jazdy to spore zmiany w stosunku do DIRT 2.

Każdą zmianę czuć podczas jazdy, a wchodzenie w poślizg wymaga już troszkę więcej zachodu niż tylko skręt kierownicy, tak jak to miało miejsce w drugiej odsłonie.

Poziom AI przeciwników również bardzo mi się podoba, szczególnie podczas walki w Cross'ach. Bardzo fajnie walczą i wykorzystują każdą zostawioną przez nas lukę.

Jedyne co mi nie pasuje to dość długie loadingi, napakowane wszędzie tych efekciarskich przejść, przez co trzeba czekać jeszcze dłużej na rozpoczęcie wyścigu oraz non-stop pojawiające się elementy do zakupienia przez PSStore... Trochę to niszczy klimat...

Śmiem stwierdzić, że nawet w DIRT 2 mimo tej całej przyczepy, loadingi tyle nie trwały co tutaj.

W każdym razie gra się świetnie i radość płynąca z jazdy jest ogromna.

Jeśli chodzi o fizykę to na pewno jest lepiej od dwójki, ale to wciąż typowy arcade, ale ja się niczego innego nie spodziewałem i tego właśnie tutaj szukałem czego chciałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam od siebie tylko, ze w Monte Carlo trzeba sie wymeczyc na trasach :D Ciasno jak nie powiem gdzie :P Ale za to slicznie, tylko czasu na podziwianie widokow brak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde mam problemy z napięciem w gniazdku. Zamiast 230v mam ciągle 240v.

Do rzeczy. Jaki to ma związek z DiRT 3

otóż grając ostatnio z brzozalukpl na ok 3-4 sekundy napięcie wzrosło do 260v :shok: ( wiem bo mam pod gniazdko miernik podpięty i cały czas monitoruje napięcie )

konsola się oczywiście zacięła w tym momencie. Myślałem że sie spali albo co ale niee

na następny dzień włączam DiRT 3 a tu nie ma mojego save 100% kariery :mellow:

mało tego w multi miałem 28 poziom a tu teraz poziom 1

kariera to spoko bo już gram od nowa i w połowie jestem ale czy ten poziom z multi da się jakoś odzyskać ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z kierownicą. W menu konsoli wszystko pięknie działa z kolei w grze nic. Co zrobić ? W menu nie widzę nigdzie opcji odnośnie kierownicy. :/

F1 2010, GT5 pięknie działa...

Edytowane przez marek1234itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj ustawić kierownice jako kontroler nr.1

Jest jako kontroler nr.1 Przynajmniej tak mi się wydaje bo pad się podłącza jako nr. 2 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to podobny problem występuje również na pc.

Niech wypowie się ktoś kto posiada ową kierownice,ja ze swojej strony dodam,że u mnie g27 działa bez problemu i nie musiałem niczego ustawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to podobny problem występuje również na pc.

Niech wypowie się ktoś kto posiada ową kierownice,ja ze swojej strony dodam,że u mnie g27 działa bez problemu i nie musiałem niczego ustawiać.

No jest to dziwne w menu konsoli działa pięknie, w DIRT 2, GT 5, F1 2010 również najmniejszego problemu nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde mam problemy z napięciem w gniazdku. Zamiast 230v mam ciągle 240v.

Do rzeczy. Jaki to ma związek z DiRT 3

otóż grając ostatnio z brzozalukpl na ok 3-4 sekundy napięcie wzrosło do 260v :shok: ( wiem bo mam pod gniazdko miernik podpięty i cały czas monitoruje napięcie )

konsola się oczywiście zacięła w tym momencie. Myślałem że sie spali albo co ale niee

na następny dzień włączam DiRT 3 a tu nie ma mojego save 100% kariery :mellow:

mało tego w multi miałem 28 poziom a tu teraz poziom 1

kariera to spoko bo już gram od nowa i w połowie jestem ale czy ten poziom z multi da się jakoś odzyskać ??

Wlasnie widzialem ze tak bez slowa uciekles, a sobie radzilismy wiec sie dziwilem :/ bez kitu wspolczuje z tymi fanami bo mozolnie idzie, tutaj to watpie, wal na forum codemasters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w DIRT 3 jest możliwa zmiana języka na polski, jeśli grę zakupię w UK/USA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że ktoś odpowie.

Czy w gymkhanie można jeździć wszystkimi autami?

Gymkhana jest online?

Czy w gymkhanie jest tryb freeride/ freestyle?

Są to pytania które zadecydują czy kupię, tę grę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupujesz grę tylko dla tego debilnego trybu to odpuść... To jest tylko smaczek, a nie stała część gry...

Co do Twoich pytań, to w gymkhanie można jeździć tylko kilkoma samochodami specjalnymi dla tego trybu (jak zresztą w każdym innym trybie też).

Jest to bodajże: Fiesta, Lancer, Impreza, Impreza (starszy model bodajże) i Mini Cooper (do kupienia z PSS).

W online jest gymkhana do wyboru. Jest również coś takiego jak freeride, zarówno w online jak i offline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Nie kupuję gry tylko dla tego trybu, ale chciałem się coś o nim dowiedzieć ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem Dirt 2 i zdobyłem platynę. Warto kupić Dirt 3 czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz rajdy i off-road to bierz, i tak nic innego i lepszego nie znajdziesz.

Jak masz inne samochodówki do wyboru to się zastanów czy wolisz brud czy asfalt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×