Skocz do zawartości
ONE

DIRT 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ken Barbie Blok

Niby w nazwie nie ma już nazwiska Colina, ale DiRT wciąż kojarzy się z CMRami, jako ich dany odłam. A ta gra mogłaby być Ken Block's DiRT albo czymkolwiek innym. Ja mam resztki nadziei na GRIDa 2, oby był tak fajny jak jedynka. (Na szczęście na Steamie kupiłem w promocji DiRTa 1, tam było jeszcze lepiej niż teraz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze robienie Battersea na 100% tak mnie zrelaksowało, że od przekleństw zwiędła paprotka w pokoju. Jak będziecie robić trzeci segment uważajcie na barrel rolla i drift pod łodzią. Zrobiłem chyba z 4 barrele, 2 double barrele, jednego triple barrela i 2 dwa razy dziwny numer (lądowałem na czterech kołach, a potem siła odśrodkowa powodowała kolejną beczkę, nie dotykając asfaltu). A misja wpadła po nieczystym lądowaniu. Ale to nic.

Codemasters stało się strasznie pazerne. Gra za 200 + mnóstwo kasy od sponsorów (np takie DC musiało im sporo kasy dać) + jeszcze DLC (skrót od DownLoadable Crap) za jakieś 200! Biorąc kasę od reklamodawców powinni byli zejść z ceny (i zmultiplikować sprzedaż), a oni rżną jeszcze kasę z dodatków. Całe szczęście są zakupy grupowe.

Miałem się poddać przy platynowaniu, ale nie. Nie odpuszczę. I jeszcze poradnik Wam napiszę, ku dobru ogółu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze poradnik Wam napiszę

oOo czekam, czekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze poradnik Wam napiszę, ku dobru ogółu.

O, to pisz :P Bo ja zacząłem, ale odpuściłem bo zrobiłem sobie przerwę od gry :)

Dopiero teraz wróciłem i też jestem na etapie Waterfalla w Battersea :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej gry poradnik jest zbedny, trofea sa banalnie latwe. mi jeszcze zostalo 25k fanow, no i jedno trofeum z monte carlo i 2 z shibuya.

co do battersea i tych zadan to:

http://www.youtube.com/watch?v=dI-XasRe0Bw&feature=player_embedded

co do reszty to tu poradnik dla angloznawcow :)

http://www.ps3trophies.org/forum/dirt-3/108008-dirt-3-trophy-guide-roadmap-dlc.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej gry poradnik jest zbedny, trofea sa banalnie latwe. mi jeszcze zostalo 25k fanow, no i jedno trofeum z monte carlo i 2 z shibuya.

co do battersea i tych zadan to:

co do reszty to tu poradnik dla angloznawcow :)

http://www.ps3trophi...oadmap-dlc.html

Ja też bez filmików bym sobie nie poradził. Już to załatwiłem (tylko czemu ps3t.com nie chce odświeżyć listy?!). Jedyny przy czym będę miał problemy to Teacher's Pet (został tylko drift) i DC Challenges - BTW to strasznie nierówny poziom trudności mają. Drifty robię na platinum za pierwszym podejściem, a sprinty ledwo złote robię. Mogli trochę popracować nad tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to już Panowie widzieli?

IMO 3 lepsza była tu już przesadzają i widać brak pomysłów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I platynka wpadla :) jeszcze dwa trofea z dlc i bedzie sto procent :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko: Ile zajęło wam tak mniej więcej czasu przejście DIRT'a 3??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko: Ile zajęło wam tak mniej więcej czasu przejście DIRT'a 3??

Licz na singla około 30 - 40 godzin, może więcej jeśli grasz na najtrudniejszym i często robisz powtórki.

Do tego dolicz jeszcze z 10 - 20 godzin online.

Wg mnie DIRT 3 wystarczy Ci na długie godziny grania, co uważam za ogromny plus. Szkoda tylko, że po pewnym czasie znasz już wszystkie trasy na pamięć i tylko zmienia się samochód.

Chociaż i te w końcu się ogra i potem jeździsz najgorszymi syfami, żeby tylko jakieś urozmaicenie było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licz na singla około 30 - 40 godzin, może więcej jeśli grasz na najtrudniejszym i często robisz powtórki.

można przedłużyć rozgrywkę kupując dlc z dodatkowymi trasami

Rally Monte Carlo track pack

X Games Asia track pack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licz na singla około 30 - 40 godzin, może więcej jeśli grasz na najtrudniejszym i często robisz powtórki.

Do tego dolicz jeszcze z 10 - 20 godzin online.

Wg mnie DIRT 3 wystarczy Ci na długie godziny grania, co uważam za ogromny plus. Szkoda tylko, że po pewnym czasie znasz już wszystkie trasy na pamięć i tylko zmienia się samochód.

Chociaż i te w końcu się ogra i potem jeździsz najgorszymi syfami, żeby tylko jakieś urozmaicenie było :)

Ja po skończeniu wszystkich eventów z głównych trójkątów mam 18h jazdy (i 2h loadingów). Czyli do platyny zejdzie mi jeszcze z 5h. Dodatkowo ~8h na 35lvl w multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wy porobiliście Honorable Driver? Ja dziś grając w RX znalazłem brakujące ogniwa między człowiekiem a małpą. Dwadzieścia takich ogniw gra w multi D3. Na pierwszej prostej zawsze co najmniej jeden wjedzie ci w tyłek, na pierwszym zakręcie kolejny zaparkuje w boku. Wyprzedzenie kogokolwiek kończy się bączkiem, bo odbije w stronę mojego auta. Jak stoisz na poboczu i próbujesz wrócić na tor przykosi z pełną prędkością, a czasem zawróci i będzie pruł pod prąd. Przykładem takiego debila jest jetmech1983 - uważajcie, by nigdy nie jechać z nim w jednym wyścigu! We wszystko się wbije.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlatwiej na ustawce, w rallycrossie mozna sobie odpuscic zdobycie tego bo przez takich idiotow jest to nieralne.. A niestety praktycznie zawsze sie na nich trafia, w ustawce 5 wyscigow nawet po 30 sekund na la colloseum i masz trofika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie pomogła taktyka pełnej ostrożności i kończenia wyścigów na ostatnim miejscu- niech jadą i tłuką się z przodu a Ty sobie spokojnie z tyłu docierasz do mety bez obierki, kilka wyścigów i trophy powinno wpaść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej łatwo a jeśli lubisz samochodówki to nawet bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie pomogła taktyka pełnej ostrożności i kończenia wyścigów na ostatnim miejscu- niech jadą i tłuką się z przodu a Ty sobie spokojnie z tyłu docierasz do mety bez obierki, kilka wyścigów i trophy powinno wpaść

Jak w RX startuję z trzeciej albo czwartej pozycji próba zjechania na koniec to gwarantowana utrata drzwi, okien i zderzaków. Ci idioci jadą jak tarany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj oglądałem filmiki na yt i widziałem że koleś miał w samochodzie do gymkhany na lusterku wstecznym powieszonego jakiegoś ludzika

jak to zrobić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne jest to awatar z Xboxa360. W DIRT2 też Xbox miał taką możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może grał w wersję na X360 i ma avatara

a widzisz

no jest to możliwe

pamiętam że w dirt 2 było coś takiego to myślałem że i tutaj jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktokolwiek komu się podobały wyścigi Landrush?

Jupi, już mam From DiRT to Glory, został mi tylko grind w multi i DC Challenges. Niedługo pozbędę się tej cholernej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostały mi platyny w jakichś pięciu challenges. Na dodatek w każdym mój najlepszy czas jest o <0.1s gorszy od platynowego. Gymkhana Attack i Gymkhana Sprint - te dwie rzeczy będą mi się śniły po nocach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battersea już na 100%

w sumie to ta gymkhana zaczyna mi sie podobać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×