Skocz do zawartości
ONE

DIRT 3

Rekomendowane odpowiedzi

ma ktoś jakąś rade jak wbić FLAG STEALER? grałęm na pro w party zebrałem 6 flag i nie wpadło, trzeba je ukraść innym graczom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, w trybie transporter musisz w jednej rundzie ukraść 5 razy flagę innym graczom.

PS. Ktoś byłby chętny na pogranie online wieczorami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a trzeba ja dowieść do punktu czy tylko ukraść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do trybu gymkhana to if ju noł inglisz czek dis ałt :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie Dirt 2 kozak, przeszedlem na PC. Niestety Dirt 3 calkowicie nie przypadl mi do gustu i po 2 wyscigacz przestalem grac. Nie moge sie przekonac do tej gry, model jazdy nie w moim typie podobnie jak w test drive u2. Na chwile obecna czekam na NFS the run ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem jeden wyścig i myślałem ,że mnie trafi. Jest jakiś sposób by zmienić czułośc skrętu ? Jak coś to gram na padzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gałką tylko i wyłącznie i mega lekko wykonuj skręty. mniej gwałtownie to nie będziesz tańczył. ja na początku też narzekałem, ale teraz jest elegancko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nigdzie opcji zmiany czułości skrętu rozumiem. No racja to jest kwestia wprawy, aczkolwiek na pierwsze minuty bardzo denerwujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko wprawa, ja też na początku miałem problemy, ale kilka h rozgrywki i się wszystko idealnie wyczuwa.

Edytowane przez slababateria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem zachwycony dirtem 2. Był to mój pierwszy, w sumie można powiedzieć Colin po Colinie 2005. Byłem zachwycony. A Dirt 3 dla mnie tez bomba. W dwójce bardziej mi sie podobały trasy, były ciekawsze, aczkowlwiek bardziej monotonne, a w trójce wielki plus za europe i śnieg oraz gymkhane <3 można się poczuć prawie jak Block :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do usunięcia ;P

Edytowane przez MFMONK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

Szukam osób chętnych do kulturalnego ścigania się, rozrywkowo - wesoło i na luzie, w DIRT3 (bezkolizyjnego) osoby zainteresowane (szczególnie X-games) proszę o kontakt lub info na forum moje PSN ID to ATARI_GAMER zapraszam Wszystkich Chętnych na dziś na godz. 19:00

Edytowane przez racer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie są tryby gry w dircie 3 Online?. Zastanawiam się czy kupować drożej jako nową gre czy taniej jako używke z wykozystanym online pass.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie są tryby gry w dircie 3 Online?. Zastanawiam się czy kupować drożej jako nową gre czy taniej jako używke z wykozystanym online pass.

kup nową

a trybów jest w ciul i już wszystkich nie pamiętam

od jazdy for fun poprzez treningi na rajdach kończąc

krótko mówiąc dla każdego coś dobrego i jestem pewien że coś dla siebie znajdziesz :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem prawie codziennie , moge poscigac sie dla rozrywki lub powbijac jakies trofea z kims. Moje psnid: szczotex7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Dirt 3 ma jakieś kody do gry online? bo chce kupić używkę a nigdzie o żadnym online pass nie znalazłem info...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W DIRT3 kupionym w psstore nie ma vip passa i trzeba go dokupić osobno. Tak więc jak ktoś planuje kupić tą grę online niech ma to na uwadze. Pierwszy raz się z takim czymś spotkałem w grach z PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy i ostatni raz kupilem cos z psn stracilem stowke na uzywanego dirta z psn , taki h* nie kupie pasa wyj to z dysku w trybie natychmiastowym . Nigdzie nie pisało ze to bez vip code ale mnie wq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zainteresuj sie tematem zamiast psioczyc.. Wynikl blad ktory nie przypisywal do produktu od razu vip passa sciaganeo oddzielnie, bedzie to naprawione

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zainteresuj sie tematem zamiast psioczyc.. Wynikl blad ktory nie przypisywal do produktu od razu vip passa sciaganeo oddzielnie, bedzie to naprawione

A wiesz może kiedy to naprawią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×