Skocz do zawartości
ONE

DIRT 3

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w grze jest możliwość pojedynku dwóch graczy offline na podzielonym ekranie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w grze jest możliwość pojedynku dwóch graczy offline na podzielonym ekranie?

tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile waży GB na PSS?

Ok 6,5.

Ale pamiętaj, że nie ma do tego vippassa bo to dość istotna informacja.

Edytowane przez Shady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pamiętaj, że nie ma do tego vippassa bo to dość istotna informacja.

przecież jest vippass do DiRTa 3 thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież jest vippass do DiRTa 3 thumbsup.gif

Ale musisz go dokupić dodatkowo co jest dziwne przy zakupie gry przez psstrore bo przecież kupujemy grę jako nową. No i nie ma informacji, że vippass nie jest dołączony do gry.

Edytowane przez Shady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale musisz go dokupić dodatkowo co jest dziwne przy zakupie gry przez psstrore bo przecież kupujemy grę jako nową, a nie ma informacji, że vippass nie jest dołączony do gry.

to jak bym kupił dirta 3 przez pss to muszę dokupić vippass??

no bez jaj

jeśli tak jest to już naprawdę jest to szczyt chamstwa ze strony sony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak bym kupił dirta 3 przez pss to muszę dokupić vippass??

no bez jaj

jeśli tak jest to już naprawdę jest to szczyt chamstwa ze strony sony

No niestety jest tak. Zgłosiłem to do PS Polska, pod koniec tygodnia mam dzwonić po odpowiedź w sprawie reklamacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety jest tak. Zgłosiłem to do PS Polska, pod koniec tygodnia mam dzwonić po odpowiedź w sprawie reklamacji.

haaaa

ja pierdziele ale gówno

współczuje Ci kolego

dlatego ja kupuje gry tylko w pudełku bo sony to takie chamy lecące na kase że lepiej się od tego PSS trzymać z daleka i ich nie dofinansowywać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy wypisujecie? Ja kupiłem dirt3 z pss za 99 zł, do gry dodało mi vip pass, jechałem już w multi i działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy wypisujecie? Ja kupiłem dirt3 z pss za 99 zł, do gry dodało mi vip pass, jechałem już w multi i działa.

Bo to naprawili. Ci co kupili na samym początku nie dostali vip passa.

A ja nadal czekam na rozpatrzenie reklamacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to naprawili. Ci co kupili na samym początku nie dostali vip passa.

A ja nadal czekam na rozpatrzenie reklamacji...

Ja mam nadzieję, że CM zrezygnuje z kuponów VIP - pass. Wydaje mi się, że to pomysł chybiony. To podejście do Klienta nie robi im dobrego PR-u. Jak mawia stare ludowe przysłowie "Chytry dwa razy traci".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że CM zrezygnuje z kuponów VIP - pass. Wydaje mi się, że to pomysł chybiony. To podejście do Klienta nie robi im dobrego PR-u. Jak mawia stare ludowe przysłowie "Chytry dwa razy traci".

z tego co mi się wydaje to nie zależy od Codemasters tylko od Sony

jeśli jestem w błędzie to niech mnie ktoś oświeci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie od Sony z tego co się orientuję Activision nie daje Vip/Online Passów do swoich gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Codemasters zrobiło DiRT3

serio

nie wiedziałem blink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
serio<br style="color: rgb(204, 204, 204); font-family: verdana, tahoma, sans-serif; line-height: 18px; background-color: rgb(38, 38, 38); "><br style="color: rgb(204, 204, 204); font-family: verdana, tahoma, sans-serif; line-height: 18px; background-color: rgb(38, 38, 38); ">nie wiedziałem blink.gif

To była odpowiedź do postu powyżej

Chyba nie od Sony z tego co się orientuję Activision nie daje Vip/Online Passów do swoich gier.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To była odpowiedź do postu powyżej

Te VIP kupony to wymysł CM firma Sony (mam nadzieję) nie ma z tym nic wspólnego. Jakkolwiek na forum czytałem posty rozżalonych Klientów PSN gdzie Sony w dystrybucji PSN Store oferowała (podobno) DIRT3 osobno i VIP kupon osobno, podczas, gdy w wersji pudełkowej oba produkty były w pakiecie. Stąd powstało wiele nieporozumień, które z pewnością Sony i CM wkrótce jakoś wyjaśnią tę sytuację i zaproponują jakieś jej rozwiązanie, wszystkim Tym, którzy poczuli się (jak by nie patrzeć słusznie) się wpuszczeni w przysłowiowe maliny.

Edytowane przez racer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwrócili mi 100zł na moje konto psstore i mogłem od nowa kupić grę (już z vippasem). No, ale trwało to 3 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To była odpowiedź do postu powyżej

Podałem przykład firmy, która nie dodaje tych bezsensownych przepustek do swoich gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwrócili mi 100zł na moje konto psstore i mogłem od nowa kupić grę (już z vippasem). No, ale trwało to 3 tygodnie.

No wiesz. to nic takiego... musimy się popierać... zyskają na tym Wszyscy, my jako Klienci (dość hardcorowi bo ja np. sporo wydaję na gry i dodatki do nich) jak również producenci i dostawcy i dystrybutorzy. Klient będzie zadowolony tylko wtedy, gdy nie tylko otrzyma właściwy produkt. Ważne jest, również, aby droga dotarcia do Klienta oraz działania dystrybutora nie budziły zastrzeżeń. Jakość serwisu sprzedażowego i po - sprzedażowego jest równie ważna, co jakość oferowanego produktu.

Edytowane przez racer
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce ktoś kupić DIRT3? -50%

Do ofert handlowych jest osobny temat na forum, może tam spróbuj ....

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o Complete Edition?

Z tego co zdążyłem się rozejrzeć różnica w cenie ok 30 zł czyli tyle co sam dodatek monte carlo. Pozostałe 3 paczki byłyby gratis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna w ogole dostać taką wersje. Ja kupiłem DIRT-a 3 niedawno i mam tylko z dodatkiem Vippass, a jeśli chce te dodatkowe wyścigi i auta muszę dokupić na PS Store...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×