Skocz do zawartości
plaga

Jaki Kabel - Czym Co Do Czego. (Ps3 Do Vga-1 Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ktos cos takiego probowal, bo mam i nie dziala pod ps3, xboxa ani pc? byc moze jest uszkodzone

Jeśli ci nawet pod PC nie działa to jest duże prawdopodobieństwo, że jest uszkodzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ktos cos takiego probowal, bo mam i nie dziala pod ps3, xboxa ani pc? byc moze jest uszkodzone

Dołączam się do prośby czy takie coś zadziała jeżeli chciałbym podłączyć ps3 do monitora vga full hd?

Na allegro takie coś kosztuje 10zł można spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do prośby czy takie coś zadziała jeżeli chciałbym podłączyć ps3 do monitora vga full hd?

Na allegro takie coś kosztuje 10zł można spróbować.

Proponuję szukać takich rzeczy :

http://www.allegromat.pl/aukcja94517

Nie jest to za tanie, ale bynajmniej masz 100% pewności że działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto Ci dał gwarancję, że na 100% zadziała. To jest kompletna strata pieniędzy i lepiej tego nie kupować, jeżeli się nie jest kompletnie zdesperowanym. Już lepiej pokombinować z tańszymi rzeczami, typu kabel HDMI-VGA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto Ci dał gwarancję, że na 100% zadziała. To jest kompletna strata pieniędzy i lepiej tego nie kupować, jeżeli się nie jest kompletnie zdesperowanym. Już lepiej pokombinować z tańszymi rzeczami, typu kabel HDMI-VGA.

Brat ma niemalże identyczne i cacy jest. Co do ceny to można dużo okazji w necie wyłapać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz na podstawie jednego przypadku mówić, że na 100% zadziała. Dużo zależy od telewizora/monitora. Poza tym, każda z takich przejściówek to strata na jakości obrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie uda się podłączyć kablem od sony z av multi na rca(3 chinche) i poprzez przejściówkę 3 chinche na vga(d-sub)?

Edytowane przez Yamakasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chcę zapytać o przejściówkę DVI - HDMI dokładnie chodzi mi oto http://allegro.pl/adapter-przejsciowka-dvi-na-hdmi-gniazdo-szybki-hd-i2044752414.html czy jeżeli kupię do tego kabel HDMI i podłącze do monitora razem z PS3 to będzie działać ? Mój monitor to Samsung SyncMaster T220 wiem , że ma to wejście ale czy będzie to działać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie,

posiadam monitor Lg f700b, z którego wychodzi kabel vga, jest na stałe zamontowany w monitorze, i chciałem zapytać jaką przejściówką mógłbym podłączyc konsole pod niego ? Szukałem na allegro ale z euro na vga out ( bo taka musiałaby byc druga koncowka poniewaz vga jest na stale przy monitorze...) nie ma, i zwracam się do Was o pomoc :)

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , posiadam sprzęty które wymieniłem w nagłówku, dokładnie chodzi o Tv Samsung 37C650, dekoder HD "N", amplituner Pionner vsx 520 oraz ps3.

Chciałbym aby wszystko ładnie grało :) nie tylko dźwięk przestrzenny z ps3 ale również z Tv.

Myślałem że będzie ok jak podłącze to następująco : ps3 z ampli przez HDMI oraz optyka, dekoder z Tv przez HDMI, Tv z ampli przez optyka.

Jestem laikiem w tym temacie, proszę o pomoc...

Pozdrawiam scootch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam od 2 dni mam ps3 jestem mega zadowolony. Mam stary telewizor więc postanowiłem podłaczyc ps3 do nowego monitora. Kupiłem kabel dvi-->hdmi kosola działa wszystko ok tylko ze teraz problem z dźwiękiem. Mam głośniki logitecha X230.

TYŁ http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1546503.html

cała reszta http://www.proline.pl/?n=logitech_x_230_druga_mlodosc_qz4hpe&grupa=news

No i teraz pytanie one posiadają tylko wejscie na słuchawki. Jakich przejsciówek potrzebuję żeby móc grać z dźwiękiem:( Jeśli ktoś mógłby wysłać również zdjęcia tych kabli i przejściówek których będę potrzebował byłbym wdzięczny. Na prawdę sie na tym nie znam a rozwiązałbym ten problem raz na zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam od 2 dni mam ps3 jestem mega zadowolony. Mam stary telewizor więc postanowiłem podłaczyc ps3 do nowego monitora. Kupiłem kabel dvi-->hdmi kosola działa wszystko ok tylko ze teraz problem z dźwiękiem. Mam głośniki logitecha X230.

TYŁ http://www.elektroda...pic1546503.html

cała reszta http://www.proline.p...4hpe&grupa=news

No i teraz pytanie one posiadają tylko wejscie na słuchawki. Jakich przejsciówek potrzebuję żeby móc grać z dźwiękiem:( Jeśli ktoś mógłby wysłać również zdjęcia tych kabli i przejściówek których będę potrzebował byłbym wdzięczny. Na prawdę sie na tym nie znam a rozwiązałbym ten problem raz na zawsze.

Podlanczasz obraz tym kablem co kupiles a ten oryginalny z chinchami bedziesz puszaczal dzwiek. Tylko muszisz kupic przejsciowke z chinch na mini jacka a w PS3 zmienic ustawienia wyjscia audio z HDMI na ten kabel oryginalny.

Witam mam pytanie,

posiadam monitor Lg f700b, z którego wychodzi kabel vga, jest na stałe zamontowany w monitorze, i chciałem zapytać jaką przejściówką mógłbym podłączyc konsole pod niego ? Szukałem na allegro ale z euro na vga out ( bo taka musiałaby byc druga koncowka poniewaz vga jest na stale przy monitorze...) nie ma, i zwracam się do Was o pomoc :)

Pozdrawiam :)

Mam taki sam monitor jak Ty. Od razu mowie ze nie dzial HDMI na VGA. Zeby do tego kabla co na stale jest przypiety wpiac jakis kabel vga to musisz kupic adapter zenski VGA ale na tym monitorze chyba nic nie da sie podlaczyc bo nie ma on HDCP czy cos takiego.

Edytowane przez MiltenPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wyszły jakieś nowe kable aby podłączyć monitor z wyjściem vga pod ps3, kable można kupić od jakiegoś czasu na allegro http://allegro.pl/hd...2117698075.html

Czy ktoś może miał styczność z tym kablem vga-hdmi +chinche do dzwieku. Ciekawi mnie jedna sprawa w opisie aukcji co to może dokładnie znaczyć?:

UWAGA: Kabel współpracuje z urządzeniami, które mają funkcję transferu sygnału. Jeżeli nie mają takiej funkcji należy zaopatrzyć się w dodatkowy konwerter sygnału, którego nie ma w zestawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam pytanie odnośnie kabla vga.

psp20_5logotyp.jpg

Planuje jego zakup i chcę podłączyc konsole pod monitor, zwykły 17 calowy z jedynym wejściem VGA. Czy za pomocą tego kabla będe w stanie osiągnąc chociaż 720p za pomocą VGA?. Czy wyższe rozdzielczości są tylko przy użyciu kompozytów?.

Edytowane przez Abarth091

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompozytowy zapewni wyższą rozdziałke ale jakość takiego obrazu nie powali, róznice widac gołym okiem przy większych tv, nie wiem jak przy mniejszych przekatnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to pierdziele te kable zostaje jednak przy opcji zakupu monitora z Hdmi i full HD. Kupił bym już dawno TV ale nie mam gdzie go postawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Siemacie!

Mam pytanie chcialbym podlaczyc sobie konsolke Ps3 do monitora, który ma tylko jedno wejscie VGA (chcialem bardzo przez HDMI ale nie stety nie mam wejscia ale jest tylko w konsoli). Niewiem jak to zrobic .Help Me :D

Edytowane przez OsA Hardcor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemacie!

Mam pytanie chcialbym podlaczyc sobie konsolke Ps3 do monitora, który ma tylko jedno wejscie VGA (chcialem bardzo przez HDMI ale nie stety nie mam wejscia ale jest tylko w konsoli). Niewiem jak to zrobic .Help Me :D

Jest jakaś sensowna odpowiedź, dlaczego nie przeczytałeś nazwy tematu i nie zajrzałeś do 1 posta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie uda się podłączyć kablem od sony z av multi na rca(3 chinche) i poprzez przejściówkę 3 chinche na vga(d-sub)?

Użytkownik Yamakasi edytował ten post 01 luty 2012 - 14:09:33

da rade czy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie kabla vga.

psp20_5logotyp.jpg

Planuje jego zakup i chcę podłączyc konsole pod monitor, zwykły 17 calowy z jedynym wejściem VGA. Czy za pomocą tego kabla będe w stanie osiągnąc chociaż 720p za pomocą VGA?. Czy wyższe rozdzielczości są tylko przy użyciu kompozytów?.

Tym kablem podłączając prze vga nie osiągniesz większej rozdzielczości niż 720dpi, miałem styczność z nim i podłączyłem monitor 22" lcd jakość obrazu była kiepska kolory tak samo jak na swoją cene powinien kosztować ze 30zł. Najlepiej zainwestować jak kto ma możliwość w monitor ze złączem hdmi tak jak w moim przypadku próbuje sprzedać swój i kupić z hdmi dokładając 100zł do używanego zamiast inwestować w ten kabel kosztujący w okolicach lekko poniżej 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poczytałem troche waszych wypowiedzi na temat podłączenia ps3 do monitora, ale ja mam troche inne pytanie . Otóż czy nie lepszym, a także tańszym będzie podłączenie ps3 bezpośrednio pod pc a dokładnie do karty tv, która ma wejścia video i audio jak zwykły kineskopowy tv? Mogłby ktoś powiedzieć doradzić czy ten sposób zadziała no i będzie przyzwoity obraz i dzwięk do zaproponowania mam kartę http://allegro.pl/tuner-tv-knc-one-philips-sledz-video-win-linux-i2157248449.html#tabsAnchor co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie będzie lepszym rozwiązaniem, będziesz miał znaczne opóźnienie tzw. inputlag. Czyli ty ruszysz postacią na padzie a reakcję na monitorze zobaczysz po ok 1-1,5 sek. Wg mnie mija się to z celem. Sam próbowałem więc nie wziąłem opinii z palca. Obraz zostaje przetworzony przez kartę TV i stąd to opóźnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedź w takim razie daruję sobie te rozwiązanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc, mam pytanie

slyszalem ze jak jest dlugi kabel hdmi to wtedy traci sie na jakosci? jest to prawda?

planuje kupic kabel hdmi 5m lub 10m bedzie dobrze czy za dlugi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×