Skocz do zawartości
ONE

Wiedźmin 2

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się z tej wiadomości. Prędzej czy później Wiedźmin trafi też na PS3. I jeżeli sprzeda się dobrze na konsolach to firma dostanie spory zastrzyk gotówki. Czyli będzie mogła dalej produkować genialne gry i być może zacznie też się zastanawiać nad jakimś nowym IP.

no napisali ze na kllocka robią gre bardzo dlugo, co ty myśliszz ze taka konwersja na ps3 to zrobia ci o tak,?! człowieku, jak za rok się doczekamy, to będziemy mieli szczęście ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem, żałuję bo liczyłem na ten tytuł. Szczególnie, że jestem fanem przygód Geralta, zarówno w wersji na papierze jak i cyfrowej, a i pierwsza odsłona na PC bardzo mi się podobała. Niestety mam za słabego kompa by udźwignął część drugą i nie zamierzam go modernizować. Chyba muszę się zacząć przyzwyczajać do myśli, że w Wiedźmina 2 nie pogram. sad.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no napisali ze na kllocka robią gre bardzo dlugo, co ty myśliszz ze taka konwersja na ps3 to zrobia ci o tak,?! człowieku, jak za rok się doczekamy, to będziemy mieli szczęście ...

Umiesz czytać ze zrozumieniem? Czy ja gdzieś wyraziłem przekonanie, że konwersja na PS3 zostanie zrobiono od tak i że oczekuję, że trafi do PS3 za rok? Nie. Napisałem "prędzej czy później Wiedźmin trafi też na PS3". Nie wiem jak u ciebie, ale dla mnie termin "prędzej czy później" oznacza dość długi okres, na pewno nie zamykający się w jednym roku kalendarzowym.

Rwanie szat z powodu braku Wiedźmina na PS3 jest głupotą i dziecinadą. Szczególnie, że zbliżają się targi E3 i - być może - CDProjekt RED ogłosi coś jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby troche mi smutno, ze CDPR tak olalo graczy z PS3 (zwlaszcza, ze w polsce to gry na nasza konsolke sprzedaja sie lepiej), ale z drugiej strony jakos mi to zwisa.... przeszedlem gre na PC i jak bede chcial to moge zrobic to jeszcze raz :) dziala genialnie z padem, wiec nie widze problemu :)

szkoda mi tylko tych graczy, ktorzy nie maja takiej mozliwosci :/ na ich miejscu albo bym sie wku***l na maksa, albo bym zaczal zbierac na X....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że po prostu się boją cokolwiek robić, jak to Polak, w takim zamieszaniu. Najlepiej odsunąć się, usiąść na ławeczce i poczekać.

A jak już miałoby dojść do szastania kasą, to Sony na bank by więcej rzuciło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w takim wypadku dali powód żeby jednak modernizować PC i pograć spokojnie drugi raz u siebie (wcześniej na piecu siostry, więc nie ma mowy o wygodzie grania).

Szkoda wielka bo gra jest naprawdę genialna, a modernizacja sprzętu to nie hop-siup, szczególnie jeśli jedno urządzenie (grafika) potrafi pochłonąć połowę ceny PS3 - i to taki najmniejszy minimum jaki trzeba włożyć w modernizację. Gdzie tu jeszcze kasa na procek, ram, czasem i płytę główną oraz zasilacz.

W dodatku "wydamy grę na X360, bo PS3 jest za trudny" to dziecinada i takie praktyki mogły być stosowane w pierwszym roku życia PS3, ale nie tyle lat po jej premierze. M$ sypnął kasę? Coś mi się wierzyć nie chcę by dawali swoje pieniądze za grę, która w zasadzie nie jest znana wśród graczy konsolowych.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że po prostu się boją cokolwiek robić, jak to Polak, w takim zamieszaniu. Najlepiej odsunąć się, usiąść na ławeczce i poczekać.

A jak już miałoby dojść do szastania kasą, to Sony na bank by więcej rzuciło.

Po tych problemach z PSN z tym szastaniem kasy ze stron Sony jakoś cienko bym to widział. Tym bardziej ze takie Sony na pewno Wiedźmina 2 za wielki zysk, biznes na pewno nie uważa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musieli od początku pracować nad dwiema wersjami PC/X360 zostawiając sobie PS3 na później. Dlaczego ?

Myslę że oprócz trudności w programowaniu PS3 znaczenie miał czas.

Gdyby chcieli wydać Wiedźmina 2 równocześnie na obie konsole to gotowa gra na x360 musiałaby czekać, a to strata kasy

Po trzecie skąd mieli wziąć ludzi do tej produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tych problemach z PSN z tym szastaniem kasy ze stron Sony jakoś cienko bym to widział. Tym bardziej ze takie Sony na pewno Wiedźmina 2 za wielki zysk, biznes na pewno nie uważa.

A to Sony niby tak strasznie straciło po tej akcji? Ot, kilka, kilkadziesiąt milionów. Dla nich to nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie sypnął kasą. Redzi to małe studio... przyznali się, że nad wersją xboxową pracują od 5 miesięcy. Teraz wszystkie siły na nią rzucą i będą próbować zmieścić się w terminie. Pomagają im ludzie od atari. W sumie im się nie dziwie, wolą wypuścić jeden solidny produkt z dobrą optymalizacją niż dwa babole. Gdyby mieli pieniądze i więcej ludzi w zespole zapewne by robili wersje pod dwie konsole.

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie sypnął kasą. Redzi to małe studio... przyznali się, że nad wersją xboxową pracują od 5 miesięcy. Teraz wszystkie siły na nią rzucą i będą próbować zmieścić się w terminie. Pomagają im ludzie od atari. W sumie im się nie dziwie, wolą wypuścić jeden solidny produkt z dobrą optymalizacją niż dwa babole. Gdyby mieli pieniądze i więcej ludzi w zespole zapewne by robili wersje pod dwie konsole.

Pomagają? Atari będzie wydawcą tej gry na Xbox'a 360 w Ameryce Północnej. Nikt nikomu nie pomaga. RED'zi nie mają pieniędzy? Żartujesz sobie, to że gra wychodzi tylko na Xbox'a to czysty biznes a nie brak gotówki.

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomagają? Atari będzie wydawcą tej gry na Xbox'a 360 w Ameryce Północnej. Nikt nikomu nie pomaga. RED'zi nie mają pieniędzy? Żartujesz sobie, to że gra wychodzi tylko na Xbox'a to czysty biznes a nie brak gotówki.

Jest kilku programistów od Atari... obejrzyj wywiad z jednym z nich;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kilku programistów od Atari... obejrzyj wywiad z jednym z nich;p

No to mi go pokaż. Po za tym, CDP RED to spore studio(odnosząc się do Twojej poprzedniej wypowiedzi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma co sie panowie sprzeczac :) wszyscy jestesmy zawiedzieni i wszyscy wiemy, ze CDPR dali ostro dupy :) ale zostalo nam czekac na wersje na ps3 (moze z jakimis dodatkami tak jak przy ME2) i grac na razie na PC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma co sie panowie sprzeczac :) wszyscy jestesmy zawiedzieni i wszyscy wiemy, ze CDPR dali ostro dupy :) ale zostalo nam czekac na wersje na ps3 (moze z jakimis dodatkami tak jak przy ME2) i grac na razie na PC :)

No, kto może grać na PieCu ten może ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin na obecną chwile dostępny tylko na PC, w przyszłości na X360. Zamykamy, jeżeli kiedyś wersja na PS3 zostanie zapowiedziana, temat wróci.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 5go

 

 

And finally, Xbox One and Xbox 360 owners in select regions can download The Witcher 2: Assassins of Kings for free on Xbox.com anytime between now and February 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wystarczyło poczekać tylko :D akurat skończyłem trójeczkę, więc dwójeczkę drugi raz inną ścieżką się przejdzie, a potem znowu 3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak jakiegokolwiek AA daje wrażenie jakby gra była w 640x480. Ciężko się przyzwyczaić... bardzo ciężko.

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już na początku gry miałem dwa bugi. Jeden przy walce QTE w lochach, drugi przy podobnej walce na rynku w Flotsam. Gra się zawiesiła. Trzeba było ponownie ją uruchomić. Ciekawe czy też tak było na X360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie widzialem, fajnie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×