Skocz do zawartości
ONE

Wiedźmin 2

Rekomendowane odpowiedzi

a widzisz.... ja zassalem po prostu: http://www.nvidia.pl/object/win7-winvista-64bit-270.61-whql-driver-pl.html to tamto moze faktycznie da mi jakiegos kopa :P

No widzisz ;)

dwa pytanka: 1. da sie pada podpiac? 2. gra pohula jakos sensownie na GeForce 9800GT?

Da sie, ale tylko tego od Xboxa, tudziez pada od PS3 przez program emulujacy ten od Xboxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwa pytanka: 1. da sie pada podpiac? 2. gra pohula jakos sensownie na GeForce 9800GT?

1. jasne, ze sie da: albo od Xboxa, albo od PS3 (instalujesz sterowniki MotionJoy - wiecej dowiesz sie w necie)

2. mysle, ze pojdzie na teksturach srednich i jakies rozdzielczosci ok 1400, ale to tez wszystko zalezy od reszty twojego kompa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coz ja tam jeszcze mam: 4gb ramu, procek AMD 2x 3ghz no i w.w. karta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

coz ja tam jeszcze mam: 4gb ramu, procek AMD 2x 3ghz no i w.w. karta

mi dziala na 2gb ramu, taki sam procek i karta geforce 9600gt :) i mam tekstury na srednie i dziala niezle :)

EDIT: zainstalowalem sterownik i ustawienia srednie + rozdzielczosc fullHD dziala plynnie :) zobaczymy jak dziala przy wiekszej zadymie

Edytowane przez thegrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi dziala na 2gb ramu, taki sam procek i karta geforce 9600gt :) i mam tekstury na srednie i dziala niezle :)

EDIT: zainstalowalem sterownik i ustawienia srednie + rozdzielczosc fullHD dziala plynnie :) zobaczymy jak dziala przy wiekszej zadymie

Gra najwieksze czkawki ma w miescie wg wiekszosci ludzi, wiec jesli w miescie masz spokoj to o walki nie masz sie co martwic :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwa pytanka: 1. da sie pada podpiac? 2. gra pohula jakos sensownie na GeForce 9800GT?

Mam tą samą kartę graficzną Na średnich bez żadnego cięcia mi idzie. Oczywiście inne części w kompie też są ważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

I teraz powiem coś co zmieni pogląd na wymagania tej gry: wymieniłem tylko kartę graficzną na HD4870 (proc dalej 5200+ i 2GB Ram-u) i o dziwo przyzwoicie się gra na ustawieniach ultra :D (wyłączyłem tylko ubersampling).

Edytowane przez MisiekTripleSix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dzieki za wszystkie odp. w takim razie kupuje bez obaw, ze bede musiala na minimum wszystko przelaczyc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wreszcie zacząłem 2 akt i gra mi przycina, mam 20fps max. No nic, zredukuje się detale i będę pocinał dalej :). Tylko jakoś mnie rozczarował ten 2 akt, o ile prolog i pierwszy były super, to początek drugiego wydał mi się trochę śmieszny, przesadzony w kwestii wydarzeń.

Chodzi mi o sowę miotającą piorunami w kierunku zombiaków jakby kto pytał. Zaznaczam, że nie czytałem książki więc może przesadzam, i coś takiego jest normalne w tym świecie.

No, ale to tylko moja opinia. Może potem będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

I teraz powiem coś co zmieni pogląd na wymagania tej gry: wymieniłem tylko kartę graficzną na HD4870 (proc dalej 5200+ i 2GB Ram-u) i o dziwo przyzwoicie się gra na ustawieniach ultra :D (wyłączyłem tylko ubersampling).

Karte masz 1gb czy 512? Bo ja wlasnie mam tego Radka w wersji 512(chociaz w systemie widzi jako karte 1gb) i mimo iz sa momenty 60fps to potrafi spasc do 20 w przypadku miejsc z pozoru nie "wymagajacych". Jednak karta zapewnia przyzwoite granie na wysokich(prawie najwyzszych) ustawieniach :)

Rainhaus

To czarodziejka pod postacia sowy wiec nic w tym nie ma takiego przedobrzonego, co prawda nie wiem czym sie charakteryzuje swiat ksiazkowego wiedzmina, ale tutaj jak najbardziej ta "sowa" jest uprawniona do strzelania piorunami ;)

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karte masz 1gb czy 512? Bo ja wlasnie mam tego Radka w wersji 512(chociaz w systemie widzi jako karte 1gb) i mimo iz sa momenty 60fps to potrafi spasc do 20 w przypadku miejsc z pozoru nie "wymagajacych". Jednak karta zapewnia przyzwoite granie na wysokich(prawie najwyzszych) ustawieniach :)

Wersja 1GB. Prawdziwy test jej zrobię jak zainstaluję Crysisa xD to jest dobry tester sprzętu ;) W Wieśku jak pisałem, nie wiem ile mam klatek (nie wiem jak to sprawdzić szczerze xD) ale grałem na ustawieniach ultra i nie było tragedii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnij frapsa do sprawdzania fps i nagrywac mozna ;]

A karte jak chcesz testowac to z Crysisem 1 :) w C2 na DX9 bedziesz gral w okolo 40 fps, bo jest mniej wymagajacy :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnij frapsa do sprawdzania fps i nagrywac mozna ;]

A karte jak chcesz testowac to z Crysisem 1 :) w C2 na DX9 bedziesz gral w okolo 40 fps, bo jest mniej wymagajacy :D.

Sprawdzone. No i standardowo około 30 - 35 klatek było, w siece to do 15 potrafiło spaść xD Oczywiście, że test na pierwszym Crysisie będzie (lub Warhead) ;) Crysis 2 jest lepiej zoptymalizowany ;)

A co do Wieśka to gdzieś słyszałem, że exe z wersji elektronicznej sprawia, że gra jest wydajniejsza niż w przypadku wersji standardowej. Testował już to ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do Wieśka to gdzieś słyszałem, że exe z wersji elektronicznej sprawia, że gra jest wydajniejsza niż w przypadku wersji standardowej. Testował już to ktoś?

pytanie tylko czy faktycznie jest to wydajniejsze czy moze przyspieszy W2 o 0.5% :P a wczoraj nie mial wyjsc jakis patch poprawiajacy dzialanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

pytanie tylko czy faktycznie jest to wydajniejsze czy moze przyspieszy W2 o 0.5% :P a wczoraj nie mial wyjsc jakis patch poprawiajacy dzialanie?

Exe z GOG'a poprawia wydajnosc, nieznacznie ale zawsze cos. Patch ma byc wkrotce, co poprawia, nie wiadomo na 100%.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Exe z GOG'a poprawia wydajnosc, nieznacznie ale zawsze cos. Patch ma byc wkrotce, co poprawia, nie wiadomo na 100%.

Testowałem i niestety nie poprawia zbyt znacząco płynności na poziomie ultra :) (z nową kartą poziom ultra chodzi ciut płynniej niż na poprzedniej karcie poziom minimum xD hehehe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Powiem szczerze, że mnie zażenowało zakończenie, to było żenua. [

Duży spoiler, radze przeczytać tym, którzy skończyli gre.

Nie było Ciri, nie było Yennefer, do dupy z taką kontynuacją sagi

Edytowane przez Astro222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Powiem szczerze, że mnie zażenowało zakończenie, to było żenua. [

Duży spoiler, radze przeczytać tym, którzy skończyli gre.

Zakończenie jak zakończenie, niestety postawili bardziej na ilość niż na jakość :P Ale ogólnie historia była ciekawie opowiedziana, a to że Yarpenn był niemalże jak NPC i zabrakło postaci, które zawarłeś w spoilerze nie wpływa znacząco na fabułę :P Po prostu gra to nie książka, należy o tym pamiętać xD

Edytowane przez MisiekTripleSix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zakończenie jak zakończenie, niestety postawili bardziej na ilość niż na jakość :P Ale ogólnie historia była ciekawie opowiedziana, a to że Yarpenn był niemalże jak NPC i zabrakło postaci, które zawarłeś w spoilerze nie wpływa znacząco na fabułę :P Po prostu gra to nie książka, należy o tym pamiętać xD

No nie wiem czy nie ma znaczenia, to prawie tak jakby robili gre o Harrym Potterze i nie dodali Rona i Hermiony, troche przesadzone ale ziarno prawdy jest .

Niech się zdecydują, czy kontynuują sage, czy robią od nowa wszystko jak leci.

Edytowane przez Astro222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy nie ma znaczenia, to prawie tak jakby robili gre o Harrym Potterze i nie dodali Rona i Hermiony, troche przesadzone ale ziarno prawdy jest .

Niech się zdecydują, czy kontynuują sage, czy robią od nowa wszystko jak leci.

Przecież pierwotnie bohaterem miał być zupełnie inny wiedźmin, dopiero później zdecydowali, że będzie to Geralt. I jak widać dopiero w drugiej części udało im się stworzyć spójną fabułę wyjaśniającą powrót Geralta (dobrze, że sam Sapkowski nie brał bezpośredniego udziału w tworzeniu fabuły bo zakończenia powodowałyby jeszcze większy niesmak xD)

Sciagnij frapsa do sprawdzania fps i nagrywac mozna ;]

A karte jak chcesz testowac to z Crysisem 1 :) w C2 na DX9 bedziesz gral w okolo 40 fps, bo jest mniej wymagajacy :D.

testowałem, ustawienia wysokie i AAx8, chodzi płynnie w pierwszych misjach (min. 25 - max. 45, aczkolwiek do 25 bardzo rzadko spada ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że mnie zażenowało zakończenie, to było żenua. [

Duży spoiler, radze przeczytać tym, którzy skończyli gre.

Nie było Ciri, nie było Yennefer, do dupy z taką kontynuacją sagi

patrzac na zakonczenie mysle, ze te postacie pojawia sie w nastepnej czesci :) co oczywiscie nie zmienia fakty, ze zakonczenie moglo by byc z wiekszym rozmachem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No nie wiem czy nie ma znaczenia, to prawie tak jakby robili gre o Harrym Potterze i nie dodali Rona i Hermiony, troche przesadzone ale ziarno prawdy jest .

Niech się zdecydują, czy kontynuują sage, czy robią od nowa wszystko jak leci.

Czytales ksiazki w ogole ?

Wiesz jak sie saga skonczyla ? Pomine juz fakt ze przez 80% czasu Ciri nie byla blisko Geralta, podobnie zreszta z Yennefer, gdzie ron i hermiona to praktycznie cienie na dupsku harry'ego co czyni twoje porownanie nieprecyzyjnym.

Ja w ogole sie nie spodziewalem ze w grach:

chocby wspomna o ciri czy yennefer, a tu prosze, w kolejnej czesci bedziemy mogli jej szukac po nilfgaardzie jesli to co mowil letho pod koniec gry jest prawda

.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz. Wiesio 2 wskrzesza Geralta, po tym jak dokonał żywota w "PANI JEZIORA"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz. Wiesio 2 wskrzesza Geralta, po tym jak dokonał żywota w "PANI JEZIORA"?

To, że Gerwant dokonał żywota w ostatniej części sagi nie jest tak na 100% pewne, Sapkowski pozostawił ciut miejsca na niedomówienia w sprawie śmierci wiedźmina.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że Gerwant dokonał żywota w ostatniej części sagi nie jest tak na 100% pewne, Sapkowski pozostawił ciut miejsca na niedomówienia w sprawie śmierci wiedźmina.

dokladnie :) dodatkowo wszystko jest wyjasnione w W2 jesli chodzi o smierc Geralta i jak to sie wszystko potoczylo zaraz po wydarzeniach z ksiazki :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×