Skocz do zawartości
ONE

Wiedźmin 2

Rekomendowane odpowiedzi

Na takie rzeczy to oni sie MOZE porwa jesli marka Wiedzmina osiagnie sukces na konsoli/ach, taki pakiet jako starter to bylby strzal w stope, bo nie ma zadnej gwarancji ze to sie sprzeda.

Najpierw porta z PC na konsole poprosze, jesli znajda sie chetni, to pewnie pomysla nad eksploatacja marki i rozne eksperymenty. Dobry fundament (czyli w tym przypadku fani konsolowego wieska) pod budowe domu to podstawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh... nie wytrzymałem, kupiłem na PC ;) Gra rąbie klimatycznością, a szczególnie dialogami (bluzgi!),

Niemniej na PS3 też nabyję. Jest po prostu świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh... nie wytrzymałem, kupiłem na PC ;) Gra rąbie klimatycznością, a szczególnie dialogami (bluzgi!),

Niemniej na PS3 też nabyję. Jest po prostu świetna.

No, dialogi są świetne, często humorystyczne, dobrze przemyślane. No i te nawiązania, żarty ze znanych wydarzeń, współczesnej kultury itp.

Ale i pierwszy Wiedźmin miał świetne teksty.

Edytowane przez Rainhaus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro konferencja RED'ów, ale mam coś jeszcze:

http://www.gram.pl/sk4_8A3jHuu8_Wiedzmin_2_Zabojcy_Krolow.html - Sklep gram.pl jest powiązany w pewien sposób z CDProjekt, i mamy tutaj pre-ordera na Wiedźmina 2, niestety ale jest tylko wersja na Xbox'a 360. I podejrzewam(a chciałbym się mylić) że ta gra, niestety ale ukaże się tylko na konsoli Microsoftu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro konferencja RED'ów, ale mam coś jeszcze:

http://www.gram.pl/s...jcy_Krolow.html - Sklep gram.pl jest powiązany w pewien sposób z CDProjekt, i mamy tutaj pre-ordera na Wiedźmina 2, niestety ale jest tylko wersja na Xbox'a 360. I podejrzewam(a chciałbym się mylić) że ta gra, niestety ale ukaże się tylko na konsoli Microsoftu :(

Podejrzewam, jak to już bywało w przypadku innych tytułów, że na ps3 może, ale nie musi, ukazać się troszkę później niż na x360. Ale to tylko przypuszczenia :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh... nie wytrzymałem, kupiłem na PC ;) Gra rąbie klimatycznością, a szczególnie dialogami (bluzgi!),

Niemniej na PS3 też nabyję. Jest po prostu świetna.

Podziwiam Cię że tak długo wytrzymałeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam złą wiadomość. Prosto z konferencji CDProjekt RED, Wiedźmin 2 ukaże się na konsole, owszem tylko na Xbox'a 360 :( Tak jak myślałem, nie należało się spodziewać od nich wersji PS3, przynajmniej nie teraz. Pozdrowienia dla wszystkich analityków z PS3 site, którzy doszukiwali się "poszlak" na ogłoszeniu i znaleźli "PS3"...

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie na CDP Summer Days kolesie z CDP zapowiedzieli wieska na x360... Ani slowa o czarnulce...

Edytowane przez BoryZPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalamka... tez wlasnie ogladam konferencje... spodzewalem sie informacji o ps3 a tutaj taka lipa :/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra, nie chce wylewac frustracji, ale monco liczylem na W2 na PS3 :/

Ciekawe czy jest jeszcze szansa, pewnie w ciagu najblizszych dni sie okaze bo na pewno bedzie burza pytan o to caly czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni są bardziej za Microsoftem niestety, ale cóż, pozostaje nam czekać na TES: Skyrim a Wiedźmina 2- po prostu olać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idiotyczna polityka i nic więcej. Po tym wywiadzie, gdzie można się dowiedzieć o Wieśku na kloca, gościu ma wypisane na twarzy - "Nie potrafię stworzyć konwersji na PS3. Pomóżcie."

Fail z ich strony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idiotyczna polityka i nic więcej. Po tym wywiadzie, gdzie można się dowiedzieć o Wieśku na kloca, gościu ma wypisane na twarzy - "Nie potrafię stworzyć konwersji na PS3. Pomóżcie."

Fail z ich strony.

Po prostu poszli na łatwiznę, lub na sporą sumkę. I po tej wiadomości skończyłem oglądanie, więcej mnie nie obchodzi ;)

Tutaj macie dlaczego W2został zapowiedziany tylko na Xbox'a 360:

Informacja wydaniu konsolowych przygód Geralta pojawiła się kilka chwil przed konferencją, kiedy ujawniony został raport bieżący spółki Optimus. Znalazła się tam informacja, że w wyniku aneksu do umowy z Atari, firma ta staje się wyłącznym dystrybutorem Wiedźmina 2na Xboxa 360 na terenie Ameryki Północnej.

gram.pl

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo pomyślałem, że Microsoft sypnął kasą, aby gra wyszła tylko na x360. Ale jak na razie IMO to tylko teoria spiskowa :P.

Możliwe też, że nie maja w studiu osób, które projektują gry na ps3 choć to już IMO raczej mniej prawdopodobne.

Tylko, ze to wszystko są przypuszczenia, możliwe, że tak jak pisałem, Wiedźmin na ps3 wyjdzie nieco później. Pewnie gracze będą protestować, pisać petycje itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, ze to wszystko są przypuszczenia, możliwe, że tak jak pisałem, Wiedźmin na ps3 wyjdzie nieco później. Pewnie gracze będą protestować, pisać petycje itp.

chciałbym żeby tak było jak piszesz, niestety zapowiedzieli tyko na x360 i to wersję rozszerzoną ... wygląda na to po prostu że nie mają zamiaru robić wersji na ps3, gdyby było inaczej, zaznaczyli by ze wersja na konsole Sony powstanie później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym żeby tak było jak piszesz, niestety zapowiedzieli tyko na x360 i to wersję rozszerzoną ... wygląda na to po prostu że nie mają zamiaru robić wersji na ps3, gdyby było inaczej, zaznaczyli by ze wersja na konsole Sony powstanie później.

Rownie dobrze mogla zostac podpisana umowa z M$ o czasowa wylacznosc jak to bylo w przypadku dodatkow do GTA co spowodowalo ze firma nie mogla nic oficjalnie potwierdzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywiad na Polygamii jest bardzo uspokajajacy.

Silnik działa na PS3, ale na razie skupiają się na X360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie rozczarowanie miesiąca, mam tylko nadzieje, że wersja na ps3 też się kiedyś ukaże. Może CDPR stara sie robić po jednej wersji na raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka strata dla PS3 a jeszcze większa dla CD Project Red. Mam nadzieję że zrozumieją swój błąd w najbliższym czasie i zmienią zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby to było nie dopowiedzenie , w najgorszym przypadku czasowa wyłączność.

Edytowane przez qba987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niech się wypchają wiedźminem. Jest dość dobrych tytułów obecnie nie będzie go na ps3 ich strata oleję ten tytuł i tyle.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niech się wypchają wiedźminem. Jest dość dobrych tytułów obecnie nie będzie go na ps3 ich strata oleję ten tytuł i tyle.

Taa, na pewno ubolewaja nad tym faktem. Jesli Wiedzmin sie nie ukaze na PS3 to pewnie M$ sypnal (bo ich silnik jest kompatybilny z PS3), a jesli tak, to oni stratni nie beda, co to to nie.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak wyjdzie później na PS3 to i tak nie kupię,wole inne gry.Pozdrawiam

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaliście komentarze pod wiadomością o Wiedźminie na XBOX'a 360 na portalu? Czy w naszym kraju naprawdę mamy taką bandę strzelających fochy głąbów, którzy nawet nie umieją się zastanowić co oznacza Wiedźmin na xklocka?

Cieszę się z tej wiadomości. Prędzej czy później Wiedźmin trafi też na PS3. I jeżeli sprzeda się dobrze na konsolach to firma dostanie spory zastrzyk gotówki. Czyli będzie mogła dalej produkować genialne gry i być może zacznie też się zastanawiać nad jakimś nowym IP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były huczne zapowiedzi ....a się skończyło niczym.....Brawo POLSKA,tak trzymać !!

Edytowane przez DOMIN@TOR_88
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×