Skocz do zawartości
ONE

Wiedźmin 2

Rekomendowane odpowiedzi

To, że Gerwant dokonał żywota w ostatniej części sagi nie jest tak na 100% pewne, Sapkowski pozostawił ciut miejsca na niedomówienia w sprawie śmierci wiedźmina.

dokladnie :) dodatkowo wszystko jest wyjasnione w W2 jesli chodzi o smierc Geralta i jak to sie wszystko potoczylo zaraz po wydarzeniach z ksiazki :)

Amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wiem czy ktoś to już zauważył, ale jakiś czas temu ( z 3 tygodnie? ) na ultimie pojawiła się oferta pre-ordera na wiedźmina 2, niestety tylko na xboxa.. Premiera planowana jest na 15.11.2011, także pokrywałoby się to z informacjami że na jesień, miejmy nadzieję że doczekamy się Wiedźmina na PS3 happy.gif.

A, i link dla zainteresowanych:

Wiedźmin- Ultima

Edytowane przez krakersssss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś to już zauważył, ale jakiś czas temu ( z 3 tygodnie? ) na ultimie pojawiła się oferta pre-ordera na wiedźmina 2, niestety tylko na xboxa.. Premiera planowana jest na 15.11.2011, także pokrywałoby się to z informacjami że na jesień, miejmy nadzieję że doczekamy się Wiedźmina na PS3 happy.gif.

A, i link dla zainteresowanych:

Wiedźmin- Ultima

Mam nadzieję że to chwilowo i ta gra również pojawi się na PS3 z trofkami i jakąś dodatkową zawartością ofc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że niby z jakiej paki dodatkową zawartością? Ja bym się cieszył, że w ogóle będzie.

Ale nie będzie, bo jakby chcieli zrobić szum na ps3 jak na xboxa (patrz link z ultimy) robiliby to równocześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale oni nie myślą, jak nie wydadzą gry na ps3 to ją ściągnę na PC i będę miał za darmo. Oczywiście na PS3 kupił bym ale za taką zniewagę, przejdę ją całkowicie za darmo... Gratuluje myślenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio przeszedlem ja na PC, ale z wielka checia zasilibym swoja kolekcje gier na PS3 o Wiedzminka :D

ale raczej watpie zeby ta gra nie wyszla na PS3... moze w pozniejszym czasie (nie daja sobie rady z pisaniem jej?), ale wyjdzie :) zwlaszcza, ze w jednej zapowiedzi bylo nawiazanie do naszej konsolki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej interesuje czas gry. Tak wiec : ile czasu wam zajal wiedzmin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej interesuje czas gry. Tak wiec : ile czasu wam zajal wiedzmin?

mi ok 30h :) ale staralem sie jednak robic misje poboczne (1 akt zrobilem na 100%) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej interesuje czas gry. Tak wiec : ile czasu wam zajal wiedzmin?

Miedzy 40 a 45h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale oni nie myślą, jak nie wydadzą gry na ps3 to ją ściągnę na PC i będę miał za darmo. Oczywiście na PS3 kupił bym ale za taką zniewagę, przejdę ją całkowicie za darmo... Gratuluje myślenia

Obrazisz się na nich za dyskryminowanie właścicieli PS3 i za karę "ukradniesz" grę i na złość im przejdziesz ją xD Idąc Twoim tokiem myślenia lepiej by było gdybyś po prostu zbojkotował Wieśka i w ogóle w niego nie zagrał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeżeli ktoś grał na nagłej śmierci, napiszcie gdzie straciliście swoje save ;]

Edytowane przez Astro222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi zajęło ok. 35h z 3 questy poboczne zakończone niepowodzeniem, lvl 33. Osobiście spoweidzalem sie trochę dłuższej gry, twórcy zapowiadali od 40 do 80... a tu max 40 :/. Trochę krótko ale grało się świetnie :D, tylko zakończenie trochę słabe :/, jutro zaczynam nową grę na hardzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej interesuje czas gry. Tak wiec : ile czasu wam zajal wiedzmin?

Niestety krótszy niż pierwszy Wiedźmin. Człowiek się rozpala, a tu koniec gry ;) Ale i tak warto ją mieć w kolekcji ;) (Gdyby jedynka była tak dopracowana, to byłoby arcydzieło gier komputerowych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba podkreślić, że gra jest o wiele trudniejsza od pierwowzoru.

Ja w samym prologu zginąłem więcej razy niż przez całą ,,jednykę''.

Mam problem:

Walka z Keiranem:

odcinam mu wszystkie 4 macki, QTE jest tylko, że po napełnieniu całego paska, on mnie i tak zrzuca.

Nie rozumiem o co chodzi. Na animacji Gerald uderza w niego mieczem i tryska krew, ale i tak mnie zrzuca.

jakieś rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
<br />Obrazisz się na nich za dyskryminowanie właścicieli PS3 i za karę "ukradniesz" grę i na złość im przejdziesz ją xD Idąc Twoim tokiem myślenia lepiej by było gdybyś po prostu zbojkotował Wieśka i w ogóle w niego nie zagrał. <br /><br /><br />
<br /><br /><br />

Gra jest fajna, i przechodzę ja dla siebie, nie żeby zrobić CDP na złość. Po prostu jeśli się dowiem że nie wychodzi na ps3, pobiore ją na pC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba podkreślić, że gra jest o wiele trudniejsza od pierwowzoru.

Ja w samym prologu zginąłem więcej razy niż przez całą ,,jednykę''.

Mam problem:

Walka z Keiranem:

odcinam mu wszystkie 4 macki, QTE jest tylko, że po napełnieniu całego paska, on mnie i tak zrzuca.

Nie rozumiem o co chodzi. Na animacji Gerald uderza w niego mieczem i tryska krew, ale i tak mnie zrzuca.

jakieś rady?

tak :)

Geralt wbija miecz w macke i jest filmik jak na niej "jezdzi" nastepnie spada na ziemie i wtedy trzeba szybko biec w strone zawalonego mostu po lewej :) troche unikow na moscie i na samym koncu wrzucamy bombe :)

jak cos jeszcze to pisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostalo ujawnione co wnosi patch 1.1:

1. Łatwiejszy i bardziej stabilny system instalacji oraz aktywacji gry. Więcej szczegółów już wkrótce.

2. DLC „Kłopoty z Trollem” będzie również częścią patcha. Koniec problemów z osobnym pobieraniem tej zawartości.

3. Usunięte problemy ze ściąganiem pozostałych darmowych DLC. Launcher gry poprawnie wykrywa i uaktualnia poszczególne moduły.

4. Poprawiona wydajność. Animacja płynniejsza do 30% oraz szybsze ładowanie gry – w zależności od sprzętu gracza oraz wersji gry – właściciele pudełkowego Wiedźmina 2 zauważą największą poprawę.

5. Poprawiono błędy powodujące zamykanie aplikacji, szczególnie podczas zapisywania i ładowania stanu gry.

6. Mapowanie klawiszy ruchu – teraz można przyporządkować ruch kursorom oraz klawiszom numerycznym.

7. Dodana opcja odwrócenia osi myszy

8. Technologia nVidia surround Vision działa poprawnie

9. Poprawione auto-wykrywanie konfiguracji sprzętowej w celu lepszej wydajności podczas właściwej rozgrywki

10. Usunięty błąd w queście „Klątwa Krwi” uniemożliwiający jego zakończenie

11. Po wygraniu mini-gry z mnichem GOG.com, link teraz wyświetla się poprawnie.

12. Poprawione napisy w sekcji GOG.com

TO NIE JEST JESZCZE PELNA LISTA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest fajna, i przechodzę ja dla siebie, nie żeby zrobić CDP na złość. Po prostu jeśli się dowiem że nie wychodzi na ps3, pobiore ją na pC

A nie możesz jej kupić na PC? ;) (oczywiście jeśli faktycznie nie byłoby wersji na ps3, co raczej byłoby dużym błędem CDP)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak :)

Geralt wbija miecz w macke i jest filmik jak na niej "jezdzi" nastepnie spada na ziemie i wtedy trzeba szybko biec w strone zawalonego mostu po lewej :) troche unikow na moscie i na samym koncu wrzucamy bombe :)

jak cos jeszcze to pisz :)

to znaczy,

mój QTE kończy się po spadnięciu z macki. ale ok, spróbuję jeszcze pokombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znaczy,

mój QTE kończy się po spadnięciu z macki. ale ok, spróbuję jeszcze pokombinować.

hmmmm

jak Geralt zeslizguje sie z macki to QTE sie juz konczy... chyba, ze spadasz przed jego zakonczeniem :) jak cos to zobacz sobie na youtube jak to ma dokl wygladac :)

tez sie z 3 razy meczylem z ta walka :D wiec spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wczoraj si za to wziąłem ale ludzie nie dali cywilizowanie pograć, dzisiaj mi się uda. :thumbsup:

[edit]

już. a jakieś miejscówki, żeby pochędożyć we Flotsam?

Edytowane przez sowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy film faktycznie istnieje. :D

z9669839Q.jpg

Raczej fake :) (zacznijmy od tego, że sama okładka jest zbyt badziewna żeby traktować to poważnie :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×