Skocz do zawartości
bzykacz

Dlc - Dodatki

Rekomendowane odpowiedzi

Napisz mi na PW albo tutaj dokładnie jak ty kupujesz z wykorzystaniem tego na PSS bo nie chcę czegoś zrypac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wpadłem "do" Vietnamu i...szok lekki!!! Pełne serwery, walka na całego, dym, kurz, płomienie....full-zabawa! Pamięć mapek trochę przybladła, więc zanim wszedłem "w rytm" trochę czasu minęło, ale warto tam zaglądać...w oczekiwaniu na...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaglądam regularnie. Niestety szkoda, że większość znajomych omija go szerokim łukiem :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dosc czesto gram. Swietna odskocznia od mocno ogranej podstawki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wpadłem "do" Vietnamu i...szok lekki!!! Pełne serwery, walka na całego, dym, kurz, płomienie....full-zabawa! Pamięć mapek trochę przybladła, więc zanim wszedłem "w rytm" trochę czasu minęło, ale warto tam zaglądać...w oczekiwaniu na...

Wczoraj wpadłem do Ciebie około 00 i skamieniałeś z wrażenia chyba, jednak z Robaqirą zagraliśmy kilka fajnych meczy hehe. Także czekaj na mój miotacz ognia to zrobimy z wrogów przypieczone ciasteczka z wróżbą :laugh: !

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vietnam jest full lub pusty, zależy wszystko od mapki. Operation Hastings jak dla mnie najlepsza i chyba nie tylko ja tak uważam, bo co i raz pełny serv.

Teraz własnie gram, zawsze urozmaicenie od zwykłego BC :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda obecnie sytuacja z BFBC2:V, są jeszcze ludzie na serwerach ? Jakiś tydzień temu próbowałem pograć w BFBC2 i niestety, ale chyba wszyscy zagrywają się w BF3 bo udało mi się zagrać z max. 6 osobami. Pytam z tego względu ponieważ dzisiaj miło się zaskoczyłem BF1943 i stwierdziłem, że może by spróbować jeszcze Vietnam'a. Pomysł w sumie średni bo nie wiem jak będę grał jednocześnie w tyle BF'ów, ale Vietnam już kiedyś mnie kusił (ach... ten klimat, muzyka :biggrin:) Troszkę się zmartwiłem, że Vietnam nadal kosztuje 47zł, więc nie chciałbym wyrzucić kasę żeby dowiedzieć się, że serwery świecą pustkami :blush:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam battlefield 3 PL na płycie, zastanawiam sie nad kupieniem battlefield 3 powrót do karkand przez PlayStation Store. Czy po zakupie dodatku będzie on także w języku Polskim??

I takie małe offtopic pytanie. Czy wszystkie gry które kupuje zostają na moim PSN koncie?? Bo na chwile obecna gram na pożyczonych konsoli, i zastanawiam sie czy jak przesiade sie na własna wszystko stracę.

Z góry dziękuje za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam battlefield 3 PL na płycie, zastanawiam sie nad kupieniem battlefield 3 powrót do karkand przez PlayStation Store. Czy po zakupie dodatku będzie on także w języku Polskim??

I takie małe offtopic pytanie. Czy wszystkie gry które kupuje zostają na moim PSN koncie?? Bo na chwile obecna gram na pożyczonych konsoli, i zastanawiam sie czy jak przesiade sie na własna wszystko stracę.

Z góry dziękuje za odpowiedzi

Tak, będzie po polsku.

Tak, zostaną na koncie Twoim. Musisz tylko na konsoli znajomego (tak na wszelki wypadek) dezaktywować sloty z grami i możesz zasysać na swoją konsolę z PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Nie znalałem takiego tematu więc pytam tutaj. Jeśli w złym dziale, temacie lub taki temat juz istnieje to przepraszam.

Mianowicie: Czy dodatek back to Karkand z PS3 store jest w języku polskim? Mam gre w pl i nie chce by coś siś pochrzaniło czy cuś

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko co do PREMIUM . Otóż zakupiłem bf3 PREMIUM i mam problemik taki , że wchodząc np na pdk czy też na inne mapki dodatkowe wczytuje i po chwili pisze , że mam zakupić dodatek. Wpisałem kod śćiągneło mi się to niby na konsole ale nie chce wejść na te mapki... Pisze PREMIUM pod logiem gry w menu ale nie chce chodzić...;/ Wchodzę do sklepu wklepuje ponownie kod i dalej to samo;/ Czy ktoś coś wie na ten temat ? Czy też pisać do Ea... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłeś wszystkie dodatki z PS Store, bo piszesz tam że nie wiem o co chodzi.

Skup się i następnym razem przeczytaj co napisałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagnelem dodatki premium wchodze np w serwer gdzie jest pdk i pisze mi , ze mam za kupic ten dodatek ktory mam w premium ... i nie wiem o co chodzi w tym powinno chodzic a nie chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×