Skocz do zawartości
bzykacz

Dlc - Dodatki

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wiadomo może juz kiedy szanowne DICE zamirza naprawić naliczanie statystyk ? To się zaczyna robić już powoli nudne, gra człowiek parę dobrych godzin nabija durne złote gwiazdki do każdej broni a następnego dnia loguje się i sprawdza staty a tam cały progres z poprzedniego dnia... cóż co tu dużo mówić brak...

Aż mnie krew zalewa, że znowu będę musiał strzelać z tych durnych snajperek i UZI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To albo graj jedną bronią albo w ogóle. Nic nie poradzi nasze narzekanie na tym forum bo nikt z DICE tu nie zagląda. Jeśli będzie miała wyjść jakaś łatka na pewno ktoś nas tu poinformuje. Jest wielu graczy co zaglądają na różne fora i strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne info dotyczace problemu z bloga BFá.

"Regarding the stats issues that have been occuring for some players on PS3, Xbox 360 and the PC Platform, here is an update on the issue.

The stats databases are being overloaded for the platforms since Battlefield: Bad Company 2 Vietnam and Battlefield: Bad Company 2 are hugely popular with a lot of players playing online at the same time.

What is noteworthy though, is that although players seem to be losing their unlocks and rank progression, the stats are however logged on our side which means that no rank progressions or unlocks will be lost.

It also means that whatever stats you achieve in your current game, will be added to your stats after a few hours.

For more information regarding the issue, this background post will probably rid you of some questions.

We are working on a permanent solution and to resolve this issue and we are very sorry for any inconvenience caused by this."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To albo graj jedną bronią albo w ogóle. Nic nie poradzi nasze narzekanie na tym forum bo nikt z DICE tu nie zagląda. Jeśli będzie miała wyjść jakaś łatka na pewno ktoś nas tu poinformuje. Jest wielu graczy co zaglądają na różne fora i strony.

Albo nie nabijajcie gwiazdke!

Grajcie dla Fanu a nie dla gwiazdek i rangi!

ja gram od dluzszego czasu w podstawce bronmi w ktorych mam platyny!

Nie bede sie meczyl z jakas bronia ktora mi nie pasuje dla pkt! wole te pkt zdobyc bronmi ktorymi mi sie gra dobrze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo może juz kiedy szanowne DICE zamirza naprawić naliczanie statystyk ? To się zaczyna robić już powoli nudne, gra człowiek parę dobrych godzin nabija durne złote gwiazdki do każdej broni a następnego dnia loguje się i sprawdza staty a tam cały progres z poprzedniego dnia... cóż co tu dużo mówić brak...

Aż mnie krew zalewa, że znowu będę musiał strzelać z tych durnych snajperek i UZI.

Te staty NIE ZNIKAJĄ !!! Każdy kill, każdy punkt, każdy medal i gwiazdki jakie zdobyłeś są zapisywane ( na pewno po ukończonym całym meczu, nie wiem czy zapisuje gdy w trakcie meczu wyjdziesz albo cię rozłączy ) Ostatnio przez dwa dni miałem takie same staty, nic nowego nie dochodziło. Na oficjalnej stronce Battlefielda dałem na My Soldier/Overview/Stats Freshness/Refresh This Page i zaskoczyło, wszystko to co zdobyłem przez 2 dni jest zapisane. Później w grze dałem na My Stats i wczytało te aktualne staty ze stronki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te staty NIE ZNIKAJĄ !!! Każdy kill, każdy punkt, każdy medal i gwiazdki jakie zdobyłeś są zapisywane ...

Potwierdzam w 101%

To dla niedowiarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, co dodawają dodatki Onslaugh i SPECTAC?

ten temat jest temu właśnie zagadnieniu poswiecony musimy kolego czytac wczesniejsze strony.......... :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Onslaught - dodatkowy tryb umożliwiający grę ze znajomymi przeciwko AI.

SPECACT - dodatkowe skiny kilku broni i postaci.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPECACT - dodatkowe skiny kilku broni i postaci.

Tylko skiny do broni? Myślałem, że daje nowe bronie i dlatego też się zastanawiałem nad zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko skiny do broni? Myślałem, że daje nowe bronie i dlatego też się zastanawiałem nad zakupem.

Skiny, zmieniona tekstórka, ostatnich broni i każdej klasy + zmieniony skin każdej klasy, głównie kolor.Dodaje też piny za używanie tych broni i od nowa można w nich wbić platynę.

Edytowane przez bzykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej opłaca się granie odpowiednikami ze SPECACT, bo wpadają dodatkowe piny za grę SPECACTami. Niewiele to, bo paręset pkt. na rundę, ale zawsze. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, zniknal mi Vietnam z glownego menu mimo ze wczoraj wieczorkiem normalnie sobie pykalem i uczylem sie ogarniac mapki.

Jakies porady? Ponownie pobrac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tak jeśli się ma SPECACT, ale czy warto to kupować tylko żeby mieć inne skiny i parę pinów? Chyba sobie odpuszczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie działa mi dodatek do bfbc 2 vietnam. sciagnałem go z psn, pobrało mi kase ale dodatku nie otrzymałem. mam go w pobranych ale zajmuje tylko 134 kb!!! pomozcie mi prosze!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylo ze sto razy

dodatek sciagnales z patchem a to tylko uaktywni gre

odpal BC2 i ciesz sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie ze nie!! odpalam bc2 i nie ma tej głupiej zakładki vietnam.

mam edycje kolekcjonerska z vip code. dzisiaj rano sciagnałem ten dodatek,pobrało mi kase,instaluje go,uaktywniam a po właczeniu gry dalej nie ma zakładki vietnam!!! pomocy!!

a wiec tak: sprobowałem zagrac z kumplem w druzynie i kiedy on wbił na mape z vietnamu to mnie wywaliło i napisane było ze nie mam dodatku i musze go pobrac ze sklepu w grze a kiedy wchodze w ten sklep to nie ma tam nic poza vip pack od 1 do 7 a kolega mowi ze ma tam te wszystkie dodatki czy li oslaugh itd. prosze pomocy!!!! czy ja mam jakas zjechana wersje bad company??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać o operation Hastings, co zrobić żeby go pobrać ani w PSN, ani w sklepie wewnątrz gry BBC2 nie mogę tej mapy znaleźć za to jak uruchamiam grę w pasku reklamowym pisze mi ze mapa ta jest dostępną, a w sklepie dice będę mógł ja pobrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać o operation Hastings, co zrobić żeby go pobrać ani w PSN, ani w sklepie wewnątrz gry BBC2 nie mogę tej mapy znaleźć za to jak uruchamiam grę w pasku reklamowym pisze mi ze mapa ta jest dostępną, a w sklepie dice będę mógł ja pobrać?

Jeśli masz wykupiony Vietnam to samo się pojawi w mapach wietnamskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz wykupiony Vietnam to samo się pojawi w mapach wietnamskich.

Acha, zmyliła mnie reklamówka i niepotrzebnie szukałem w PSNie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakich używacie perków jako pilot do hueya? tak krótko jest się w powietrzu, że trudno zorientować się jaki jest najlepszy układ :) Jaki perk zwiększa obrażenie rakiet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakich używacie perków jako pilot do hueya? tak krótko jest się w powietrzu, że trudno zorientować się jaki jest najlepszy układ :) Jaki perk zwiększa obrażenie rakiet?

Jako pasażer strzelający - v-harda, w pozostałych przypadkach armora. Na początku też nie mogłem ubić z niego więcej niż 2 osób na jedno rozwalenie śmigłowca. Teraz zmieniłem sposób latania i wchodzi kilkanaście/kilkadziesiąt kili na lot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby się uparl to z ogarnięta ekipa i dobrym okiem 50 to jedna runda w rushu. Sam dzisiaj tego doświadczyłem. Taka ekipa w heli to prawdziwa zmora dla broniących

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmora? Raczej przyjemny cel w okresie nudy, bo 1/3 atakujących siedzi w helikopterze na respie. Wczoraj w nocy tak było, po obu stronach polskie ekipy, w heli m. in. Michał, a najwięcej pkt miał u nich człowiek reperujący to heli, nie mówiąc o tym, że nie przeszli pierwszej bazy. Te 50 killi to naprawdę nic trudnego, można to zrobić w normalny sposób- wsiadasz z warheadem i jazda, ciężko czegoś nie ubić. A heli respawnują się szybko więc nawet przy papierkowej wytrzymałości trophy wpada szybko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jak już pewnie koledzy zauważyli patent ze znikającą łodzią, działa również na czołgi w Operation Hastings. Muszą coś z tym zrobić, bo nie da się grać. Pozdrowienia dla cziterów i niech Wam wacki uschną :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×