Skocz do zawartości
bzykacz

Dlc - Dodatki

Rekomendowane odpowiedzi

Proste rozwiazanie- hardcore mode

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to tylko połowicznym rozwiązaniem, wątpie aby dla programistów było wielkim wyzwaniem naprawienie tego błędu. Czyżby Dice po raz pierwszy dało plamę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee jak to po raz pierwszy? a ta sama sytuacja z jeepem na atacamie? a perki ktore ciagle pojawiaja sie i znikaja? nie pamietam jak dlugo trwalo usuwanie ledu na atacamie ale do czasu patcha to ja sie w vietnam w innym trybie niz hardcore nie bawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestancie mu odpisywac bo dzieciak na to liczy. Ja zapraszam na HC mode, da sie bardzo fajnie grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestancie mu odpisywac bo dzieciak na to liczy.

Ciekawe czy Super Niania dałaby mu radę. :pardon:

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie od poaczatku gry w BC2 gram na HC i nie musze sie denerowwac przez jakies bugi

Tam gra jest bardziej realistyczna,

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kumpel kupil dlc vietnam na psn potem zalogowalem sie na jego konto na moim ps3 i tez sciagnolem sobie ten dodatek, grać mozemy obaj na swoich kontach ale musze miec jego profil caly czas zapisany a jesli go usune na moim ps3 to automatycznie usuwa mi dlc . Da sie to jakos obejść??:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Zakup Wietnam na swoje konto.  :confused: Nie możesz mieć jego profilu jak już nie chcesz wydać tych 40-paru zł.... ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge ale chciałem sie dowiedziec czy sie nie da inaczej tylko z tego wzgledu ze cenie prywatnosc swoją i czyjąś:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to robiłem tak:

tworzyłem nowego użytkownika na konsoli

logowałem się na nowego użytkownika

zalogowałem się na PSN na konto kolegi

wchodziłem w PSS u górze było View Downloads, wchodziłem w to i ściągałem jeszcze raz dodatki

przelogowywałem się na użytkownika na którym gram

i już ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie jeżeli konto psn mam naUK, a mieszkam w Polsce to czy mam ściągać vietnam z UK pss czy PL i czy ma to w ogóle jakieś znaczenie. Dodam, że będę ściągał za pomocą zdrapki pss.

Z góry dzięki za pomoc. thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska zdarpka na angielskim koncie nie zadziala wiec zostaje konto pl. No chyba, ze masz angielska zdrapke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym nie powinno byc problemow. Nie slyszalem o blokadach na konta ale niech sie wypowie ktos jeszcze bo pewnosci nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, całkiem niedawno zaopatrzyłem się w podstawkę i bardzo mi się podoba, myślę teraz nad zakupem tego jakże wychwalanego dodatku. Tak więc... Czy ktoś jeszcze w to gra? Czy na mapach nie straszy pustkami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, całkiem niedawno zaopatrzyłem się w podstawkę i bardzo mi się podoba, myślę teraz nad zakupem tego jakże wychwalanego dodatku. Tak więc... Czy ktoś jeszcze w to gra? Czy na mapach nie straszy pustkami?

Jeśli chodzi Ci o Vietnam, to gra jeszcze sporo osób, ale ciężko trafić na pełen serwer...

Myślę, że większość gier to jednak około 7vs.7. Choć pora o której grasz na pewno ma znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Ci o Vietnam, to gra jeszcze sporo osób, ale ciężko trafić na pełen serwer...

Myślę, że większość gier to jednak około 7vs.7. Choć pora o której grasz na pewno ma znaczenie.

Wczoraj 4 rundy na CQ 12 vs 12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego napisałam, że pora ma znaczenie :thumbsup: a poza tym mówiłam o randomowych serwerach a nie takich na których zbierają się Twoi znajomi Hołku :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego napisałam, że pora ma znaczenie :thumbsup: a poza tym mówiłam o randomowych serwerach a nie takich na których zbierają się Twoi znajomi Hołku :teehee:

Ależ Olu specjalnie wbiłem wczoraj na randomowy serwer na Vietnamie. Jak dobrze wiesz moi znajomi grają w 99% w podstawkę. A ja chciałem trochę dociągnąć killi z M10 :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×