Skocz do zawartości
bzykacz

Dlc - Dodatki

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko powiedzieć czy nic się nie odblokuje w BC2, bo nie chcę zakładać nowej postaci by to sprawdzać, aczkolwiek na chłopski rozum powinno się odblokować po zalogowaniu się do podstawki. Chociażby dlatego że perki mamy te same w obu grach. Przypuszczam, że jeśli wbijesz kilka leveli w Vietnamie, a potem wejdziesz do podstawki, to spadnie Ci na głowę kilka nowych broni. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że mapa jest z orginalnego BF:Vietnama zmodyfikowana pod tego BF. Dla was nowa mapa dla mnie stara :/ Jedyna dobra wiadomość to że moge coś tutaj porozwalać

To faktycznie porozwalałeś:

"No i gdzie oni są? Gdzie oni są?"

PL_Kosiarz <combat knife> DizzY-WolF

"O NIE NIE NIE!"

:rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to genialna na conquest i to mi pasuje

conquest na Hastings, super!!!! Mogliby dodać jeszcze np mapki lekko przerobione z podstawki np laguna alta, laguna presa no i Nelson ale zamiast drzew dżungla :) Ja bym chętnie na nich pograł bronią i pojazdami z Vietnamu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale post holka to czyste kłamstwo. Nic takiego nie miało miejsca.

A świstak siedzi... :rolleyes:

wiem tylko tyle że holek nie powinien latać helikopterem

Nie było tak źle - dwie rundy nad obozem wroga i lot ślizgowy bez pilota :biggrin:

Moja wina, że zapomniało mi się krzyknąć, że wyskakuję?

Dobrze mi się dzisiaj grało. Chuj tam, że dostałem trzy kosy. Był dobry fun w squadzie i to się liczy :thumbsup:

Dzięki chłopaki

Edytowane przez holis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybaczam ci holek :biggrin:,nie myślicie że już czas by urządzić nową ustaweczke,jak graliśmy to tak dyskutowaliśmy(tak właściwie to mrowa,dizzy i holek ja nie mam hs :tongue:)że można by urządzić takową ustawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mi się dzisiaj grało. Chuj tam, że dostałem trzy kosy. Był dobry fun w squadzie i to się liczy :thumbsup:

Dzięki chłopaki

Cała przyjemność po stronie mojego brata zapewne :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała przyjemność po stronie mojego brata zapewne :laugh:

2/3 przyjemności :biggrin:

Głowa też miał w tym swój udział.

Ale ustawka w starym stylu powinna być. Trzeba zobowiązać kogoś by to zorganizował. Pamiętam, że kiedyś bzyku się w tym dobrze sprawdzał. Albo kwasinaldo. Myślę, że skrzyknięcie 24 starych graczy nie powinno być problemem :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się uśmiałem  :rofl:

Do następnego razu  :wink:

A co do ustawek-myślę, że może się udać ale tyko w starym gronie. Nowi gracze to nie weterani i mogą popsuć nam zabawe. Kilka razy już robiliśmy ustawki z nowymi i nie wspomina mi się to dobrze :beee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś to były ustawki pamiętam na panamie z 10lvl miałem,holek mnie z 5 razy zabił a ja kur.wa co to jest za ufok,z dwa magazynki na niego wywaliłem jeszcze mnie zabił myślałem że jest jakimś demonem :laugh:

edit.napisze do kwasinalda potem może podejmie się wyzwania

Edytowane przez sev-pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do ustawek-myślę, że może się udać ale tyko w starym gronie. Nowi gracze to nie weterani i mogą popsuć nam zabawe. Kilka razy już robiliśmy ustawki z nowymi i nie wspomina mi się to dobrze :beee:

Uważam podobnie - dlatego napisałem 'starych' graczy. To co Panowie - kto się za to weźmie?

A żeby nie było off topic - nowa mapa jest a vietnamskie kapelusze choć niby słomiane dalej się nie palą.

kiedyś to były ustawki pamiętam na panamie z 10lvl miałem,holek mnie z 5 razy zabił a ja kur.wa co to jest za ufok,z dwa magazynki na niego wywaliłem jeszcze mnie zabił myślałem że jest jakimś demonem :laugh:

To chyba moja dziewczyna wtedy grała. :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybaczam ci holek :biggrin:,nie myślicie że już czas by urządzić nową ustaweczke,jak graliśmy to tak dyskutowaliśmy(tak właściwie to mrowa,dizzy i holek ja nie mam hs :tongue:)że można by urządzić takową ustawe.

Serio nie masz HS? Hmm to mi się coś w głowie je**e, gdyż nonstop myślałem że z nami rozmawiasz.

PS. Holek nie masz żadnej osoby która by to potwierdziła. Wszyscy na forum są skorumpowani więc ich potwierdzenie się nie liczy.

PS2. Poza tym zapmoniałeś magicznego zdania kiedy mnie podnosiłeś :P

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio nie masz HS? Hmm to mi się coś w głowie je**e, gdyż nonstop myślałem że z nami rozmawiasz.

Nic nowego :tongue:

Rozmawiał z nami mrówa.

PS. Holek nie masz żadnej osoby która by to potwierdziła. Wszyscy na forum są skorumpowani więc ich potwierdzenie się nie liczy.

Dobrze, że wróciłeś - jedyny sprawiedliwy, na białym koniu. Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej :biggrin:

żeby nie było off topa - zauważyliście, że łatwiej zabić delikwenta z kałacha niż z czołgu?

PS2. Poza tym zapmoniałeś magicznego zdania kiedy mnie podnosiłeś :P

Czekaj, jak to było?

"Uważaj bo mistrz Cię będzie podnosił?" :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hoho dizzy chyba cię jeszcze od wczoraj trzyma co nie :biggrin:

Edytowane przez sev-pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że wróciłeś - jedyny sprawiedliwy, na białym koniu. Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej :biggrin:

knightmg.jpg

Tak, skąd wiedziałeś?

Nic nowego :tongue:

Rozmawiał z nami mrówa.

W tym problem że chyba mam też zwidy bo jak patrzyłem na skład to był głośniczek przy nicku pawcio :P

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, skąd wiedziałeś?

Niesamowita grzyweczka. :rofl: Na żel czy na ślinę?

W tym problem że chyba mam też zwidy bo jak patrzyłem na skład to był głośniczek przy nicku pawcio :P

Zasapał się od biegania :whistling:

PS. Zima na polach ryżowych musi wyglądać niesamowicie... Pewnie tak samo niesamowicie jak 12 medyków lewą stroną na arice..

Edytowane przez holis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Mogę Cię podnieść mistrzu" -tak to leciało

Po Wietkongczysku też można śpiewać   :rolleyes:

Zima w Wietnamie to temat tabu   :biggrin:

Ak47 rządzi, już mam platynę

Czołgi, śmigła i inne gówna po za autkiem mleczarza to szmelc.

Dizzy nie wiem jakim cudem bywałeś pierwszy jak nawet nie wiedziałeś z kim rozmawiasz i kto gada  :turned:

Nie ukrywam, że skład top1 w jakim grałem i gadałem.  :blink:

Edytowane przez mrowa607

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten co nie gadał też był niezły musisz przyznać :biggrin:,a tak o vietnamie to nie wiem czemu wszyscy najeżdżają na m16 mi się nią gra przyjemnie szczególnie na dalsze dystanse,moja święta trójca vietnamu to:

1.ppsh

2.ak-47

3.m16

i z holkiem huey'em lubie latać :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Vietnamie, bronie sa potwornie nie zbalansowane.M16 ma wiekszy rozrzut od AK + mniejszy dmg thumbsup.gif.M14 trzeba z 10 naboi wlozyc w typa,Ppsh zabija cie na 5 pestek.

M Garand to ........ jakis nie wypal:).Mac 10 i inne gowna zasieg maja jak z snajperki.Ale i tak to wole Vietnam od podstawki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blaszaki w dniu dzisiejszym odblokowali dostęp do Operation Hastings. Nam brakuje jeszcze ok 42 mln akcji.

A ja mam takie pytanie. Co to za pin mu się pojawił w 5.16 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest pin. To informacja o tym, że odblokował jakąś broń lub przedmiot dostępną w podstawowej wersji BC2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×