Skocz do zawartości
bzykacz

Dlc - Dodatki

Rekomendowane odpowiedzi

Jest już temat "Dodatki DLC" więc po co robić nowy? Już lepiej trzymać wszystko w jednym, niż potem szukać po paru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodatki DLC to mapy bronie stroje i inne.

Vietnam to Vietnam i powinien miec swoj temat. jak bedzie takie zainteresowanie forumowe jak na poczatku bc2 to z dodatki dlc zrobi sie hyde park i dopiero wtedy sie naszuka uzytkownik co np z jakims dlc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vietnam to nic innego jak DLC, więc o co chodzi? Przecież im mniej tematów tym lepiej... Taka sama historia byłą z tematami do ustawek i popatrz jak to się skończyło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Don a widzisz gdzieś osobny temat dotyczący Onslaughta? A osobny temat dotyczący mapek? No więc wytłumacz mi po jaka jasną osobny temat dotyczący Wietnamu?

I nie pisz mi "że Wietnam to Wietnam", bo to nie jest żaden powód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos mi sie wydaje ze zapał do tego dlc szybko zniknie

a przyczyna ;

bo nie ma celowników ;) i wreszcie nie bede gryzł pada jak taki jeden który jest poza zasiegiem mojego g3 mnie stuknie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie przesądzam sprawy tylko tak gdybam ;) obym sie mylił a zgony jakoś przezyje ;)

pozdr

Edytowane przez skwapa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie a mianowicie czy na Vietnamie będzie oddzielne doświadczenie z oddzielnym lvl czy będzie kontynuowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zwracalem uwagi wczesniej, dzis przylukalem goscia z M16A2 SPECACT :> za to sie placi dodatkowo ? czy jakis tajny system na odblokowanie jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale trzeba zapłacić tak samo Onslaught też nie jest darmowy :confused:

Edytowane przez Patrykos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

nie wiecie moze gdzie moge kupic pudełkowe wydanie vietnamu bo niestety nie mam karty zeby kupic na pss w w tym sklepie nie dla idiotów tego nie mają i jak mówią nie zapowiada sie zeby narazie mieli ;) a w internetowych tylko jest na pc ?? czyli jakas masakra a jutro premiera :scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy kupujac vietnam na polskim koncie bedzie dzialal na koncie UK na tej samej konsoli?? Gram na UK, moze ktos kupowal inne dodatki itp. i wie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestes pewien bo ja naprzykład słyszałem o wersji pudełkowej z kodem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestes pewien bo ja naprzykład słyszałem o wersji pudełkowej z kodem ??

Wersja na PC jest do kupienia na EA store, wersja dla PS3 oczywiście PSS a Xbox na Xbox LIVE. Nie słyszałem o wersji pudełkowej choć nie wykluczone, że może się pojawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie opłacało się bym tego robic z tego co dziś czytałem , typy od X'a pisali że gdy zaczeli ściągac Vietnam to zajmował aż 915 kb .........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile będzie GB ważył dodatek vietnam ?

ja wyczytałem że będzie zajmował ok 3gb , też gdzieś czytalem że ma być wersja pudełkowa na konsole na europe ale moze zle doczytalem moze chodzilo o wersje dla PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vietnam już siedzi u was na dysku po ostatnim update o wadze 1.75Gb,tylko kwestia kupna na PSS 47 zł i plik o wadze 100Kb odblokuje Vietnam :biggrin:

Edytowane przez portek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie będzie sobie pograć na nowych mapkach w całkiem odmiennym klimacie z muzą z lat 60-tych w tle .Premiera na ps3 jest 21 czy 22 bo logując się do gry na pasku jest napisane że 22 a na spotach reklamowych jest , że na pc 18 a reszta dostanie 21;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładne info:

post-8646-0-72463200-1292672398_thumb.jpg

http://www.ps3site.p...post__p__435531

Electronic Arts Polska wyda także pudełkową wersje dodatku na kompututery osobiste. Pudełko zawierać będzie kod do pobrania dodatku przez program EA Download Manager.

źródło:

Edytowane przez portek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc to dziś nadchodzi wielka premiera VIETNAMU, żeby nie szukać ,nie szperać info, zakładam ten temat. Jest to osobna jakoby gra w postaci bardzo dużego dodatku DLC. (-:. Koszt dodatku 47zł to grosze za tak wspaniała gre.

  • 4 zupełnie nowe mapy. Tropikalny Wietnam: od tarasów ryżowych doliny Phu Bai, po wypalone napalmem zbocza Wzgórza 137. Cztery wyjątkowe mapy przeniosą graczy w zupełnie nowe otoczenie i zaoferują nowe doświadczenia.
  • 15 nowych sztuk uzbrojenia czekających na rozdziewiczenie: Znajdziesz wśród nich oryginalny karabin maszynowy XM22 używany przez jednostkę Navy SEALS oraz charakterystyczny granatnik M79 „Blooper"
  • Nowe Osiągnięcia/Trofea. Zdobądź 10 nowych osiągnięć/trofeów, w tym np. za wysadzenie w powietrze głośników szerzących wietnamską propagandę. Zdobądź gwiazdki za poziomy umiejętności w posługiwaniu się nowym uzbrojeniem dostępnym w dodatku
  • 6 pojazdów charakterycznych dla wojny w wietnamie, poprowadź surowy radziecki czołg T54, Przeczesuj wierzchołki drzew w legendarnym amerykańskim śmigłowcu Huey,, usiądź za sterami łodzi patrolowej marines PBR „Pibber" lub skorzystaj z trzech innych, legendarnych pojazdów wojny w Wietnamie.
  • Godziny niezapomnianych przezyć w sieci ze znajomymi

Piszcie jak wrażenia pozdawiam speed

Edytowane przez Szczypior
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej było by zrobić sobie baranka? Wtedy obyłoby się bez zakładania tematu i używania Caps Lock w celu wyładowania złości. Niemniej wszyscy bardzo Ci współczujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy są jakieś inne Polskie zdrapki oprócz 100zł i 200zł? Przydałaby się o wartości 50zł to akurat kupiłoby się Vietnam :)

Edytowane przez Patrykos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×