Skocz do zawartości
bzykacz

Dlc - Dodatki

Rekomendowane odpowiedzi

Wejdź w ps store (sklepik) w prawym górnym rogu masz małe ikonki najedź na viev dowlands i poszukaj tych dlc kliknij i pobierzesz je raz jeszcze.

Tylko wejdź na konto gdzie zostało zakupione dlc

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie pomoże to wejdź w managera kont i tam dezaktywuj konto i następnie je z powrotem aktywuj powinno zadziałać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadziałało. Tak jak Borsuk napisał. Mała ikonka u góry PSN - Download - ponowne ładowanie i instalacja. Wszystko widać. Staty są. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadziałało. Tak jak Borsuk napisał. Mała ikonka u góry PSN - Download - ponowne ładowanie i instalacja. Wszystko widać. Staty są. Dzięki.

Sposób KJN86 też wydawał sie dobry. Ciekawe czy skuteczny. Mysle ze gdyby ktos miało kazje to mógłby to sprawdzic. W ten sposob nie straciłby jednego Downloadu tych plikow. Bo to mozna sciagnac tylko 5 razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tracisz, ja juz 2 razy pobieralem bo mi sie stracilo a jak wiadomo na kazdym z tych 5 systemow mozna pobierac dowolna ilosc razy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawości - ciężko nabić trofea za przejscie tego trybu na hard? potrzebna jest jakas mocno zgrana ekipa, czy gra z przypadkowymi ludzmi dobranym przez PLAY NOW wystarczy? tak pytam, bo w ogóle nie mam zielonego pojęcia jak ten tryb wygląda :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zrobilem wszystkie trofiki z przypadkowymi ludzmi ale na isla w hc juz musza byc kumaci bo kilka podejsc robilem i dopiero za ktoryms razem wpadlo ... ale generalnie trofiki nie sa trudne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zrobilem wszystkie trofiki z przypadkowymi ludzmi ale na isla w hc juz musza byc kumaci bo kilka podejsc robilem i dopiero za ktoryms razem wpadlo ... ale generalnie trofiki nie sa trudne ...

ok, może zainwestuje bo lepiej mieć platynke i 100% trophy niz platynke i 80%:biggrin:

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje jednego trofka z onslaught ale nigdy nie moge trafic zeby ktos gral na tej konkretnie mapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta Isla ale wbilem zeszlej nocy. Jakby ktos potrzebowal pomocy to podbic do mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rumors

According to EA UK Forums member TG jneagu, who supposedly has info from an anonymous DICE dev, we will see 4 new maps for Bad Company 2 before Vietnam comes out. 2 of those maps will be Bad Company 1 remakes. The other 2 will be Bad Company 2 single player maps converted to multiplayer. This will be the next VIP mappack or possibly the one after.

TG jneagu also notes that BFBC2 Vietnam will be $15 and the only confirmed release date is Winter 2010, which can be seen at the end of a teaser trailer. This new trailer is suppose to be released at the Tokyo Game Show.

http://planetbattlefield.gamespy.com/fullstory.php?id=163334

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oh bosze, jest kałasz <47>, TeTetka, Pepesza i T-55. Jak jeszcze będzie SKS albo jego chiński odpowiednik <T68>.

I już chyba wiem w co będę grał do czasu KZ3 :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdobywanie wszystkich rang od początku? DICE to wie jak zapewnić sobie olbrzymią grywalność :biggrin:

Trzeba będzie wybierać pomiędzy rankingiem w BC2 i BC2V. Teraz najbardziej zagorzali gracze będą 12 godzin dziennie grać w bc i kolejne 12 w dodatek żeby w jednym i drugim rankingu być w czołówce :biggrin:

Ciekawe ile rodzin się przez to rozpadnie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają być 4 mapy ale jak? Do conquesta, rusha, czy do każdego po jednej? Chyba do każdego trybu po cztery bo jak inaczej oni to sobie wyobrażają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają być 4 mapy ale jak? Do conquesta, rusha, czy do każdego po jednej? Chyba do każdego trybu po cztery bo jak inaczej oni to sobie wyobrażają?

4 nowe mapy. Być może zaadaptują np valparaiso czy lagune prese - nadawałyby się idealnie. Drobna kosmetyka fauny żeby 'znawcy' się nie czepiali i jazda ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja trochę zamieszam...."z WIEKU mu i z urzędu ten zaszczyt należy"...

Otóż co do dodatku "Wietnam" (celowo piszę przez W) to jestem NA NIE!!!!! Dlaczego? A z prostego powodu-to była wojna realna!!! Ona działa się naprawdę!!! Naprawdę ginęli ludzie.

I uważam,że dopóki gry (rozrywka,zabawa) osadzone są w wymyślonych lokacjach-to jest OK. Strzelamy do postaci wyobrażających żołnierzy,którzy nigdy nie walczyli w tych "dekoracjach" konfliktu naprawdę,bo jest to sceneria wymyślona przez twórców gry. Nie było wojny w Atakama Desert, Port Valdez itd.

Natomiast była realna wojna w Wietnamie. I nie podoba mi się to,że teraz gracze (często 12-14 letni) będą bawić się w wojnę, na której realnie ginęli żołnierze i partyzanci. Co będzie następne? Konflikt w Sarajewie? Snajper strzelający do cywili? Kobiet,dzieci??? Dodatkowe punkty za headshoot chłopczyka w sarajewskiej "Alei Snajperów"???

Czy w dodatku "Vietnam" będzie mapa z wioską My Lay (http://pl.wikipedia.org/wiki/Masakra_w_My_Lai)???

No cóż...ja jestem "na nie",choćby nie wiem jaka grafika była odlotowa......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja trochę zamieszam...."z WIEKU mu i z urzędu ten zaszczyt należy"...

Otóż co do dodatku "Wietnam" (celowo piszę przez W) to jestem NA NIE!!!!! Dlaczego? A z prostego powodu-to była wojna realna!!! Ona działa się naprawdę!!! Naprawdę ginęli ludzie.

I uważam,że dopóki gry (rozrywka,zabawa) osadzone są w wymyślonych lokacjach-to jest OK. Strzelamy do postaci wyobrażających żołnierzy,którzy nigdy nie walczyli w tych "dekoracjach" konfliktu naprawdę,bo jest to sceneria wymyślona przez twórców gry. Nie było wojny w Atakama Desert, Port Valdez itd.

Natomiast była realna wojna w Wietnamie. I nie podoba mi się to,że teraz gracze (często 12-14 letni) będą bawić się w wojnę, na której realnie ginęli żołnierze i partyzanci. Co będzie następne? Konflikt w Sarajewie? Snajper strzelający do cywili? Kobiet,dzieci??? Dodatkowe punkty za headshoot chłopczyka w sarajewskiej "Alei Snajperów"???

Czy w dodatku "Vietnam" będzie mapa z wioską My Lay (http://pl.wikipedia....asakra_w_My_Lai)???

No cóż...ja jestem "na nie",choćby nie wiem jaka grafika była odlotowa......

Rozumiem , ze nie grales w takie gry jak "Call of Duty" 1 i 2 czy tez w Medal of Honor dotychczasowe serie , wszak ich akcja dzieje sie podczas II wojny swiatowej , rozumiem ze nie kupisz najnowszego MoH ze wzgledu na to ze przedstawia konflikt w Afganistanie , wiele jest gier osadzonych w realiach jakiegos konfliktu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z tobą Markus.

Producenci i wydawcy gier notorycznie czerpią ze źródeł historycznych - chociażby cała drugowojenna seria CoD. W WaWie masz wzgórza Seelow i wyspe Pallealu - czy jak tom to brzmi.

A to że grę dorwie 12 letni szczyl, to już nie jest problem dewelopera - w końcu gra jest od 16 lat - a jego rodziców/opiekunów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marqus_Pirx nie zgodzę się z Tobą, jak kto sobie dziecko wychowa tak ma i my na to pływu nie mamy, na pudełku wyraźnie jest napisane od ilu lat i co zawiera a to ze rodzce pozwalają to inna para kaloszy .

Grunt to odpowiednia świadomość co się działo w danym okresie i rozróżnienie gry od świata realnego. Jest wiele gier wojennych opartych na realiach II wojny i nie widze w tym nic złego . Pozatym wiernie odwzorowane filmy jak i gry są w stanie pełnić rolę niejako pogłębiającą wiedzę przed jakimi zadaniami stali żołnieże . Przykład dzień D lądowanie wojsk w Normandii, normalnie aż ciężko sobie wyobrazić co to była za rzeź i że dla strategów wojennych zamiast ludzi są cyfry

Headshota za chlopczyka nie usiwadczysz bo wburzyloby to opinia publiczna za bardzo, i w grach gdzie jest odbicie antyterrorystow za zabicie niewinnych zawsze jest i bedzie mision fail badz ujemne punkty. Wyjątek od reguły stanowi seria Postal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×