Skocz do zawartości
bzykacz

Dlc - Dodatki

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jakos tak neutralnie mam sie z Vietnamem.

Wiadomo, szal pal, zakup-odpalenie-woooow. Jednak po kilkunastu walkach mam juz swoja opinie. Jest ona taka srednia na jeza.

Inny klimat - czuc juz od najechania na zakladke "vietnam" w menu gry. Jednak gdy pierwsze zachwyty opadly, doszedlem do wniosku ze spodziewalem sie czegos wiecej. Moze to to, ze BC2 jak dla mnie jest tak genialne ze wzgledu na te wszystkie pojazdy, smigla, dzialka itp. Tu z racji umiejscowienia tego nie ma. Tzn jest, ale znikoma ilosc. Wizualnie tak jak pisano wczesniej, jest tak jakby wszystko przepuszczono przez sepie czy cos w tym stylu. Nawet rzeki jakies takie brudne ;)

W pierwszych 5 grach to co zginiecie to zmiana broni. Wyprobowalem wszystkie podstawowe i wszystkie kaszana ;P Nic tym ustrzelic nie mozna. Dopiero teraz jakos sie wczulem do M14 u asfalta. Zapewne brak red dota (nie mylic z red tubem) doskwiera.

Nie wiem na dobra sprawe jaki sens jest tu biegac inzynierem. Naprawiac nie ma co, tak samo jesli chodzi o strzelanie z rpg.

I odnioslem wrazenie ze duzo latwiej jest tu bronic sie niz atakowac. I zazwyczaj takie byly wyniki walk, druzyna w defensywie zwykle wygrywala.

A co do mapek, wszystkie 3 zjadliwe, natomiast Hill 137 to jest jakas masakra. Nie wiem jak wy ale ja na tych spalonych zgliszczach nic a nic nie widze. Jak tylko przelacza mnie na ta mape to wychodze z gry :P

Ogolnie Vietnam jako dodatek za 47zl - moze byc. Gdyby dali taka podstawowa gre - bylbym zawiedziony.

Na upartego ujdzie ;) jednak spodziewam sie ze szybko powroce do podstawowej wersji strzelania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest grać ze znajomymi w składzie. Gra nabiera innych kolorków. Nie powiem, że do bani się gra samemu bo też można fajnie ogarniać. Wszystkie mapy fajne ale jeszcze z dwie mam nadzieję dojdą. Broni mało ale bardzo fajne. Idzie nieźle pozabijać.

Co do licznika-mocno odstajemy  :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do licznika-mocno odstajemy :whistling:

\

Jednak weź pod uwagę ze PC miało gre już 18, a PS3 od wczoraj, więc moim zdaniem idzie naprawdę dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlaczylem przed chwila panama canal zeby spr czy bedzie chociaz 5 osob na mapie a tu pelno. Dobrze wiedziec ze mozna pograc w podstawke jak i dodatek na pelnych mapach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra mnie poprostu zabila. REWELACJA!!!

A M16.......miod ;) Choc AK47 lekko mocniejszy jest.

Ogolnie klimat jest powalajacy... muzyka, otoczenie. Wsiaklem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom bc2 dostało drugie życie można powiedzieć,trzeba by ustaweczke zrobić :thumbsup: jest może ktoś chętny żeby teraz pograć bo samemu nudno :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprwde polecam kupić !! Czuć klimat, bardzo mi się podoba ten filtr ekranu nałożony w filmikach

A co myślicie o snajperkach ??

Jak gram z m40 to tylko mi się udaje kogoś zabić strzałem w głowę, a jak w klatkę to zawsze mam asystę <_< też tak macie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprwde polecam kupić !! Czuć klimat, bardzo mi się podoba ten filtr ekranu nałożony w filmikach

A co myślicie o snajperkach ??

Jak gram z m40 to tylko mi się udaje kogoś zabić strzałem w głowę, a jak w klatkę to zawsze mam asystę <_< też tak macie ??

to chyba oczywiste. W bcv2 tez tak jest. No chyba ze z niewielkiej odleglosci, to kladziesz bez problemu w korpus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne dlcbiggrin.gif.Moge z kims pograc wieczorem

-rush

-normal

-hs jest

W zadne ustawki nie wchodze itp,Dosyc mam grania z randomami,pogralbym z kims co wypelnia cele mapybiggrin.gif.Skill nie waznypardon.gif.

Jak cos to inv thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet rzeki jakies takie brudne ;)

"Brown Water" to wizytówka Wietnamu.

Jak każda rzecz na świecie ma zady i walety, ale dla mnie jest super. Nie zrobili tego czego się obawiałem czyli nie spieprzyli. Wiadomo, że lepsze jest wrogiem dobrego i cieszę się, że nie kombinowali. Teraz tylko więcej map i będzie miód.

Bałem się braku optyki, ale zaczynam się przyzwyczajać, oczy jednak muszę mrużyć żeby coś dostrzec z daleka. PiBeR to hit, z pełną załogą i ogarniętym kierowcą nie do zajechania, a szkód narobi wiele.

Teraz tylko mapy co jakiś czas i mam zabawę doZGONną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykla Visa Electron też działa, można kupić. Własnie nabyłem. Może komuś sie przyda informacja. Zaraz test :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie odczucie, że nóż lepiej działa. Jak sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 razy z rzedu mi nie wszedl wiec raczej nie dziala lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sie podniecac tym nozem.

Ogolnie smieszni sa ludzie, ktorzy maja mase killi nozem, a K/D ploniezj 1, hah haha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sie podniecac tym nozem.

Ogolnie smieszni sa ludzie, ktorzy maja mase killi nozem, a K/D ploniezj 1, hah haha.

pewnie dlatego że nie siedzą całą runde 3km od flag w krzakach :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakos tak neutralnie mam sie z Vietnamem.

Wiadomo, szal pal, zakup-odpalenie-woooow. Jednak po kilkunastu walkach mam juz swoja opinie. Jest ona taka srednia na jeza.

Inny klimat - czuc juz od najechania na zakladke "vietnam" w menu gry. Jednak gdy pierwsze zachwyty opadly, doszedlem do wniosku ze spodziewalem sie czegos wiecej. Moze to to, ze BC2 jak dla mnie jest tak genialne ze wzgledu na te wszystkie pojazdy, smigla, dzialka itp. Tu z racji umiejscowienia tego nie ma. Tzn jest, ale znikoma ilosc. Wizualnie tak jak pisano wczesniej, jest tak jakby wszystko przepuszczono przez sepie czy cos w tym stylu. Nawet rzeki jakies takie brudne ;)

W pierwszych 5 grach to co zginiecie to zmiana broni. Wyprobowalem wszystkie podstawowe i wszystkie kaszana ;P Nic tym ustrzelic nie mozna. Dopiero teraz jakos sie wczulem do M14 u asfalta. Zapewne brak red dota (nie mylic z red tubem) doskwiera.

Nie wiem na dobra sprawe jaki sens jest tu biegac inzynierem. Naprawiac nie ma co, tak samo jesli chodzi o strzelanie z rpg.

I odnioslem wrazenie ze duzo latwiej jest tu bronic sie niz atakowac. I zazwyczaj takie byly wyniki walk, druzyna w defensywie zwykle wygrywala.

A co do mapek, wszystkie 3 zjadliwe, natomiast Hill 137 to jest jakas masakra. Nie wiem jak wy ale ja na tych spalonych zgliszczach nic a nic nie widze. Jak tylko przelacza mnie na ta mape to wychodze z gry :P

Ogolnie Vietnam jako dodatek za 47zl - moze byc. Gdyby dali taka podstawowa gre - bylbym zawiedziony.

Na upartego ujdzie ;) jednak spodziewam sie ze szybko powroce do podstawowej wersji strzelania.

są miny dla inżyniera więc na mapce z czołgami ta klasa ma sens. Poza tym można naprawiać pojazdy a to bardzo się liczy. Miotacz ognia w czołgu jest super jako alternate fire! Ja też trochę więcej oczekiwałem co do całego dodatku. Wkurzające na rushu, że mapki są niekiedy za małe do flankowania....są 2-3 ścieżki pod górkę i wszystkie obstawione. Fakt, że defenders mają przewagę. Chyba szybko z rushu przesiądę się na conquest. Ale wyraźniej w tej części czuje się potrzebę współpracy w zespole. Akcja indywidualna nie ma tu szans powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie dlatego że nie siedzą całą runde 3km od flag w krzakach :thumbsup:

To prawda, ale z tego co widze, to kolesie jak glupi biegaja za tymi dogtagami.

Ile razy sie usmiallem, kiedy ktos od tylu chcila mnie zajsc, albo offen na mnie z nozem atakowal, a ja mu serioe miedzy oczy.

Najczesciej wysylam odpowiednia wiadomosc do kolesia, ktory tam bardziej probuje wziac mi doga :)

Ogolnie gra jest rewelacja i od marca ciagle w to samo tne ( o ile jest czas)/

A co do wietnamu, to mam ochote potestoewac przed zakupem,ale niestety nikt ze znajomych jeszcze nia ma ;)

Wesolych Swiat!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do wietnamu, to mam ochote potestoewac przed zakupem,ale niestety nikt ze znajomych jeszcze nia ma ;)

Wesolych Swiat!

Nie ma co testowac. Bierz w ciemno. Naprawdę udany dodatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mam takie pytanie jak kupić Vietnam, nie kupując karty psn za 100 zł ? Można np jakoś przelewem na konto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sprawie statystyk kiedy odblokujemy nową mape ?

Wg moich obliczen nastapi to za okolo 2 tygodnie o ile expa bedzie przybywac w takim tempie jak obecnie.

Na XBoxa odblokuja mape 20 dni !! A na PC-ta za 10 dni.

Czyli my zagramy cos kolo 5 stycznia 2011, Xbox 11 stycznia a PC 1 stycznia.

Żeby było tak kolorowo to musimy zdobywac 190tys akcji na godzine.

Podaje dane z godziny 17 , 18 i 19tej

Godz 17 ta

PS3 3,3 mln akcji

X 5,7

PC 8,2

Godz 18 ta

PS3 3,5 mln akcji

X 5,9

PC 8,5

Godz 19 ta

PS3 3,7 mln akcji

X 6,1

PC 8,8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mam takie pytanie jak kupić Vietnam, nie kupując karty psn za 100 zł ? Można np jakoś przelewem na konto ?

...na przykład zakładamy internetową kartę BZ WBK , nie jest tam wymagane posiadania konta w tym banku i płacimy jedynie 1PLN za założenie jej. http://kartainternet...nternetowa.html

Wybieramy opcję -> Rejestracja -> Karta internetowa -> zaznaczamy że nie posiadamy karty plastikowej -> dajemy dalej -> podajemy dane użytkownika, ważne jest podanie nr telefonu komórkowego, na niego przyjdzie sms z kodem CVV2 (ale tylko jeden raz bez możliwości ponownego odzyskania go) -> dajemy dalej -> postępujemy zgodnie z poleceniami wydanymi przez system -> dostajemy na końcu nr karty, termin ważności i sms-em kod CVV2 (zapisujemy to w otrzymanym PDF'ie)

- Mamy już kartę, którą możemy zasilić dowolną kwotą co też robimy.

- Logujemy się na PS3 i dodajemy naszą kartę.

- Teraz już tylko zostaje nam wejść do Sklepu, wyszukać grę , dodatek i zapłacić za nią.

- Sposób ten jest o tyle bezpieczny , że używamy Karty Internetowej na którą przelewamy dowolne środki i nawet w przypadku kradzieży danych karty nie ryzykujemy, że ktoś nam wyczyści konto. :whistling:

Edytowane przez ju-on

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem godzinke i moi mzdaniem ( amatora,2 miesiące konsola)

dodatek bardzo fajny. Milo bylo wsiasc na dzialko na lodzi i kosic wietnamczykow whistling.gif. Nie dane mi było jeszcze polatać ale to kwestia czasu :)

Bardzo fajna "obrona Częstochowy" A,B na Hill 137 ostatnie bazy. jakos specjalnie nie zauwazylem zeby ktos latal z miotaczem .

Jedyne co mnie poważnie zirytowało to kolory na Hill 137. Ohydna czerwień przy płonących polach i w jaskini.

Do zobaczenia na mapach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenia z dwu godzin gry.

Dużo łatwiej zabić kogoś z daleka - przynajmniej mam takie wrazenie. A moze to dlatego, ze póki co po prostu nie działają rózne kamizelki itp.

Podoba mi się, że wiecej gry druzynowej. Ataki na punt, obrony grupowe itp. Pewnie częsciowo dzięki temu, ze niektóre mapki mają "wąskie gardła".

Graficznei nie widze żadnej poprawy. A nawet jest chyba gorzej, bo zarosla i krzaki trudniej wiernie oddac niż prosty budynek.

Generalnie - chyba tez sie więcej spodziewałem, choć jest nieźle, na czwórkę. Zobaczymy dalej, jak juz poznam wszystkie mapy, kryjówki, itd. 47 zł warto dac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja napotkałem mały problem. Jak grałem w Vietnam zdobyłem gwiazdke w M16 srebrną, podobnie wPPSH (pepeszy) :laugh: i mi takowych nie policzyło, troche kiszka. Miał ktoś podobnie? :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to mi liczyło dzisiaj podwójnie gwiazdki i piny :biggrin:

jakos specjalnie nie zauwazylem zeby ktos latal z miotaczem

Takich nazywamy - BBQ Man :laugh:

Edytowane przez portek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×