Skocz do zawartości
bzykacz

Dlc - Dodatki

Rekomendowane odpowiedzi

Wyłapałem jeszcze jeden absurd tego trybu <_<

Wczoraj graliśmy na Atacamie (3 osoby - poziom Herdcore) w ostatniej bazie już przy zdobywaniu flagi dołączył do nas znajomy. Wszedł do gry i od razu zobaczył napis YOUR TEAM WON ...

Co ciekawe pomimo iż spędził w grze może ze 3 sekundy to zaliczyło mu oba trofea :yucky: Jak onslaught nabierze popularności to obawiam się wysypu ustawek pod właśnie tego typu przyśpieszone zbieractwo :wacko:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile razy mam pisać - nieśmiertelność botów to tymczasowy problem, który występuje losowo przy dołączaniu do gier innych użytkowników - be it Find/Public.

Istnieje tu problem z różnymi hostami, czasami dołączając do servera w jakimś specyficznym regionie położonym o x od nas x występuje wyżej wymieniony błąd.

Problem jest naprawdę losowy, na razie nie wiadomo do końca czy jest to po prostu bug czy problem z serverami. Z tego co widzę to w większości przypadków chodzi o hosta, jakkolwiek były i sytuacje, że ludzie z 4-ch krańców świata grali ze sobą i było ok. Nie ma reguły.

Pozostaje tylko czekać, nie ma co narzekać jak podpieracze ścian na potańcówce.

Edytowane przez Bas
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale spróbujcie pobić 7:52 na hc na atacamie ;-)

dokladnie... to bylo cos ;) ogolnie dzieki chlopaki za te wczorajsze boje na Onslaught. Ubaw byl po pachy ;) No i te czasy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale mnie wk**wia ta nieśmiertelność, wale w niego a on stoi i przeładowuje. strasznie laguje, ogólnie jak narazie to nie za bardzo im to wyszło. choc sama idea tego dodatku jest na wielki plus

btw kolejny dodatek który był na płycie :) heh z taka polityka DLC daleko nie zajda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw kolejny dodatek który był na płycie :) heh z taka polityka DLC daleko nie zajda.

Dodatek pobrałeś razem z patchem, a płacąc za DLC tylko go aktywowałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no chyba ze tak, wcześniej o tym nie słyszałem. ale to trochę dziwne :) wrzucić 3-4 tyg wcześniej dodatek i nie dać go do sprzedaży od kopa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wtedy nie działało tak jak powinno, choć i teraz są problemy z tym. W ogóle to ja tego nie dałbym do sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety w dzisiejszych czasach coraz częściej pojawia się (i pojawiać będzie,niestety) zjawisko takiej "kontrolowanej tandety". Bo nikt mi nie powie,że ten dodatek jest dopracowany!

Zjawisko "nieśmiertelności" BOT`ów (czymkolwiek by nie było spowodowane) w zasadzie dyskwalifikuje produkt.Powinien być w tak zasadniczych kwestiach dopieszczony do perfekcji i dopiero wtedy kierowany do sprzedaży. Bo to świadczy o szcunku dla Klientów i podejściu firmy do swojego "image". Ale...teraz robi się produkty,które ze swojego założenia są ...hmmm...trochę tandetne. Klient ma kupić,dać kasę a potem...jak mu się chce,to niech "się buja"! I co możemy zrobić będąc niezadowolonym z produktu??Wozić się o te głupie 33 zeta??? Każdy machnie ręką,a jak puszczą patcha za 5-ke to każdy kupi,żeby poprawić działanie tego za 33...i tak "dookoła Wojtek"...Na tej zasadzie oparty jest mechanizm marketingu np. jogurtów...:Kup a jak będziesz niezadowolony to ODDAMY CI PIENIĄDZE!!!" Jak to brzmi,nie? Tylko komu chce się wysyłac do producenta ten kubek po jogurcie? Kazdy machnie ręką i ...a sprzedaż i tak idzie w setki tysięcy!!!!

Sorry za długi post ale jestem lekko wk...wiony! Znowu czuję,że ktoś sprzedał mi wybrakowany towar.....dziś strzelałem na Atakamie i NIC!!!!! BOT`y niezniszczalne....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety w dzisiejszych czasach coraz częściej pojawia się (i pojawiać będzie,niestety) zjawisko takiej "kontrolowanej tandety". Bo nikt mi nie powie,że ten dodatek jest dopracowany!

Zjawisko "nieśmiertelności" BOT`ów (czymkolwiek by nie było spowodowane) w zasadzie dyskwalifikuje produkt.Powinien być w tak zasadniczych kwestiach dopieszczony do perfekcji i dopiero wtedy kierowany do sprzedaży. Bo to świadczy o szcunku dla Klientów i podejściu firmy do swojego "image". Ale...teraz robi się produkty,które ze swojego założenia są ...hmmm...trochę tandetne. Klient ma kupić,dać kasę a potem...jak mu się chce,to niech "się buja"! I co możemy zrobić będąc niezadowolonym z produktu??Wozić się o te głupie 33 zeta??? Każdy machnie ręką,a jak puszczą patcha za 5-ke to każdy kupi,żeby poprawić działanie tego za 33...i tak "dookoła Wojtek"...Na tej zasadzie oparty jest mechanizm marketingu np. jogurtów...:Kup a jak będziesz niezadowolony to ODDAMY CI PIENIĄDZE!!!" Jak to brzmi,nie? Tylko komu chce się wysyłac do producenta ten kubek po jogurcie? Kazdy machnie ręką i ...a sprzedaż i tak idzie w setki tysięcy!!!!

Sorry za długi post ale jestem lekko wk...wiony! Znowu czuję,że ktoś sprzedał mi wybrakowany towar.....dziś strzelałem na Atakamie i NIC!!!!! BOT`y niezniszczalne....

Macie chyba cos nie tak, moze cos sie sciagnelo z bledami..... dziwne to strasznie. Gralismy z chlopakami 2 dni wszystkie mapy, i zaden z nas nie mial podobnego problemu. Wrogowie padaja jak muchy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....dziś strzelałem na Atakamie i NIC!!!!! BOT`y niezniszczalne....

Wczoraj przechodziłem Atakame z trzy razy pod rząd bez żadnych problemów.

Wrogowie padaja jak muchy.

Dokładnie się z tym zgadzam, Marqus_Pirx może strzelałeś do wroga z ślepaków :biggrin:

Edytowane przez portek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, nie Panowie Marqus ma rację, ja też kilka razy spotkałem niesmiertelnych. Pierwszy raz był to snajper na strychu po prawej stronie A w Nelsonie. Walę i walę, a tu nic, myslałem że może coś go zasłania, ale nie. Podszedłem blisko, a on jak terminator niewzruszony haha. Drugi był w tym samym meczu na C dach gdzie normalnie jest stacjonarny karabin maszynowy. Nie tak często jak Marqus, ale spotykam tych gości. Jak do tej pory nie było to zbyt uciążliwe. Traktuje ich jak Terminatorów - uciekam :biggrin:

edit: no ale Bas w kilku postach wstecz raportuje że jest to chwilowy i przejściowy problem

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

snosh, to że ty nie masz problemów, nie znaczy że my ściągnęliśmy wadliwą wersje. Po prostu jeszcze się na to nie natrafiłeś, więc się ciesz.

Mam nadzieję, że DICE coś z tym zrobi w najbliższych dniach bo się grać odechciewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mili moi...problem na pewno jest! Toże dotyczy on niektórych (oby tak pozostało) nie oznacza,że go nie ma. Tak jak pisałem poprzednio,traktuje to jako znak czasów...tani towar,kiepskie traktowanie potencjalnego urzytkownika!!! Dawno temu w samochodach Mercedes (nie pamiętam już jaki model,ale jeden z tych luksusowych) występowało takie zjawisko,że powyżej pewnej prędkosci (coś koło 180km/h) powietrze zaczynało "gwizdać" koło lusterka...Wydawałoby się-cóż za problem? Ale nie...problem był,bo powietrze w Mercedesie ma NIE GWIZDAĆ!!! Przy jakiejkolwiek prędkości!!! Klient płaci kasę i ma mu,kurna, NIE GWIZDAĆ!!!! Wiem ze Mercedes jakoś to rozwiązał szybko i sprawnie....

A tu za te 33 zeta dostałem coś, co raz działa a raz nie!!!!! To trochę tak, jakby w aucie "jedynka" raz wchodziła,a raz nie!!! Co powiedzielibyście o takim produkcie????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam renault z 97r i przy 100km/h gwizda mi koło lusterka. Nie wiedziałem, że mercedes się skumał z renault  :biggrin:

Jak są takie problemy przystopuję z zakupem. Czekam z niecierpliwością jak przeczytam, że wszystko glanc cacy jest 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na HC jest ten problem, bo z kumplami graliśmy na Atacamie i nie można było ze snajperki z 20 m strzałem w głowę zabić, ani helikopterem zabić kogokolwiek normalnie terminatory same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, u mnie właśnie na HC grają zombie :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to tak ma być??? Zauważcie że na "amerykanckich" filmach też Ci "dobzi" koszą wrogów celnie,a ci "żli" prują seriami do "naszych" i nic!!!!! Chuck Norris odbija pociski klatą....Rambo jest "nie do zaje...ania" nawet przez kompanię Wietnamczyków!!! Może gra losowo ustawia nas po którejś stronie??? Dostałeś się do "Dobrych" to zabijasz "Złe BOT`y"...przydzieliło Cię do "Złych"-możesz się "zes...ać" nikogo nie ubijesz-bo "BOT`y" są po słusznej stronie!!!!!

Żartuję tak trochę "przez łzy" bo strasznie nie lubię,jak się na coś natnę.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to tak ma być??? Zauważcie że na "amerykanckich" filmach też Ci "dobzi" koszą wrogów celnie,a ci "żli" prują seriami do "naszych" i nic!!!!! Chuck Norris odbija pociski klatą....Rambo jest "nie do zaje...ania" nawet przez kompanię Wietnamczyków!!! Może gra losowo ustawia nas po którejś stronie??? Dostałeś się do "Dobrych" to zabijasz "Złe BOT`y"...przydzieliło Cię do "Złych"-możesz się "zes...ać" nikogo nie ubijesz-bo "BOT`y" są po słusznej stronie!!!!!

Żartuję tak trochę "przez łzy" bo strasznie nie lubię,jak się na coś natnę.....

Bo za chwilę jeszcze jakąś teorię spiskową utworzyszbiggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale spróbujcie pobić 7:52 na hc na atacamie ;-)

Nie wiem jak to wykręciliście. Szacun :)

No ale żeby nie było: ISLA - 5:57 w easy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×