Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

EA zaczyna mnie coraz bardziej irytować. Żeby firma z takimi możliwościami nie radziła sobie z tak elementarnymi rzeczami? Staty się restartują, wywala z serwerów a dzisiaj nie można się w ogóle zalogować. Przecież to jest żenada.

I nie - nie ulżyło mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to tak samo irytuje, a ktoś wie czy np jak dostałem gwiazdę  złotą za broń i wyrzuciło mnie z gry to jest ona doliczana do punktacji ? czy poszła w h..  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się loguje normalnie na psn ale jak odpalam bc2 to mi wyskakuje komunikat o warunkach użytkowania sieci ea a potem każe mi stworzyć konto a na to które mam nie chce mnie zalogować .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się loguje normalnie na psn ale jak odpalam bc2 to mi wyskakuje komunikat o warunkach użytkowania sieci ea a potem każe mi stworzyć konto a na to które mam nie chce mnie zalogować .

Też tak mam hmm znowu coś się spieprzyło ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to tak samo irytuje, a ktoś wie czy np jak dostałem gwiazdę złotą za broń i wyrzuciło mnie z gry to jest ona doliczana do punktacji ? czy poszła w h..

Tego nie wiedzą nawet najstarsi górale. Serwery EA są nieobliczalne. U mnie w takiej sytuacji gwiazdkę zaliczyło ale fragów przy broni nie i na UMP mam platynę z 985 kill'ami.

Co się stało z punktami za gwiazdkę i fragi nie wiem na 100%, ale logiczne wydaje się, że jeśli nie ma zapisanych kill'i to nie ma też pkt, a jakim cudem jest zapisana gwiazdka CHW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ends on:

9/22/2010 - 4:30 PM PDT (12 PM CET and 11 AM BST)

To już od 33 minut powinniśmy grać.

na UMP mam platynę z 985 kill'ami.

Na M416 platynę miałem przy 878 kilach. W ogóle większość mam przed dobiciem do 1000 w statach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam takie pytanie. Jakie macie doswiadczenia z graniem przez neta bezprzewodowego? Bo jestem na etapie przeprowadzki i nowym miejscu zamieszkania raczej poczatkowo bede mial dostep do sieci bezprzewodowych wylacznie i chcialbym wiedziec jak to sie przeniesie bardzo na pingi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam takie pytanie. Jakie macie doswiadczenia z graniem przez neta bezprzewodowego? Bo jestem na etapie przeprowadzki i nowym miejscu zamieszkania raczej poczatkowo bede mial dostep do sieci bezprzewodowych wylacznie i chcialbym wiedziec jak to sie przeniesie bardzo na pingi.

Ja mam polaczenie przez wifi ( siec przez kabel i do tego router i gra sie normalnie )

Edytowane przez kitajec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIAŁA!!!!!!!!!!!!!! :rofl:

Edytowane przez olej_szefu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na M416 platynę miałem przy 878 kilach. W ogóle większość mam przed dobiciem do 1000 w statach.

Platyny sa liczone tak, ze jak grasz, i cie wywali z serwera, i nawet nie zaliczy ci punktow ani killi z broni, to i tak w statystykach danej broni te kille sa, choc niewidoczne. Mnie wywalilo kiedys po kilku meczach gdzie gralem neosteadem 2000, stracilem okolo 100 killi. Nie bylo ich nigdzie widac, ale platyne dostalem przy 901 killu z tego co pamietam. Takze ich nie widac, ale w "drodze do platyny" danej broni te wszystkie zmarnowane kille sa.Czyli tak naprawde musisz zabic te 1000 razy z broni zeby dostac platyne.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z Rexa miałem 480 killi i dostałem platynę ;)

widze, ze od jakiegos czasu lubisz sie czepic tego co pisze. Zlosliwosc? Niechec? Cos innego?

Oczywiste jest ze z broni ktora do platyny wymaga tylko 500 killi trzeba zabic 500 razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam polaczenie przez wifi ( siec przez kabel i do tego router i gra sie normalnie )

ja tak samo mam router wifi i jest sopoko. miałem 2 MB i było ok mam teraz 6MB i całkowicie wystarcza do poprawnego pykania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze, ze od jakiegos czasu lubisz sie czepic tego co pisze. Zlosliwosc? Niechec? Cos innego?

Oczywiste jest ze z broni ktora do platyny wymaga tylko 500 killi trzeba zabic 500 razy.

Ależ skądże, nie czepiam się Twoich komentarzy. Po prostu tak sobie napisałem - i wiem że z handgunów trzeba ubić tylko 500 kolesi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Polecam spacer na świeżym powietrzu. :) "Nie mogę się zalogować na serwer. Przecież zapłaciłem!." Rozumiem, że ta gra wciąga, ale bez przesady :) 

Edytowane przez Lucius_Ver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zauwazylem nowa mode. No moze nie nowa, ale cholernie wkur...jaca. Ludzie z tego forum zapraszaja sie do znajomychy, i zamiast grac ze soba, to laduja sie do przeciwnej druzyny tylko po to, zeby za "swoimi" biegac z kosa. Doslownie. Za kazdym razem jak zaczynamy ze squadem jakis mecz, to po chwili w tym samym meczu juz jest stala ekipa kosiarzy, ktoryz przychodza za nami, zeby wbijac nam kosy. Jestem ciekaw, czy to tylko taka Polska mentalnosc, czy inne narody tez tak robia. Cholerny debilizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zauwazylem nowa mode. No moze nie nowa, ale cholernie wkur...jaca. Ludzie z tego forum zapraszaja sie do znajomychy, i zamiast grac ze soba, to laduja sie do przeciwnej druzyny tylko po to, zeby za "swoimi" biegac z kosa. Doslownie. Za kazdym razem jak zaczynamy ze squadem jakis mecz, to po chwili w tym samym meczu juz jest stala ekipa kosiarzy, ktoryz przychodza za nami, zeby wbijac nam kosy. Jestem ciekaw, czy to tylko taka Polska mentalnosc, czy inne narody tez tak robia. Cholerny debilizm.

ET TU, BRUTE ? Durny achievements, ale konieczny do platyny. Kiedyś też będę musiał pobiegać za swoimi znajomymi pardon.gif.

Spoko, Ciebie będę omijał z daleka bo to ja mam wbijać kosy, a nie odwrotnie. No chyba, że będzie 200% pewności to whistling.gif.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ET TU, BRUTE ? Durny achievements, ale konieczny do platyny. Kiedyś też będę musiał pobiegać za swoimi znajomymi pardon.gif.

Spoko, Ciebie będę omijał z daleka bo to ja mam wbijać kosy, a nie odwrotnie. No chyba, że będzie 200% pewności to whistling.gif.

Et tu brute wymaga wbicia 5 kos. A nie 100 czy 200 dziennie, a to roznica. Ci ludzie robia to celowo i na dodatek codziennie.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie zdarza dolaczac sie do pelnych skladow... wtedy mam nadzieje ze wyladuje w tym samym teamie przeynajmniej... a jak w przeciwnym teamie to trudno... i tak staram sie sprawic aby moj team wygral. Jednak nie biegam za kims z nozem (widac ze mam 100 dogtagow tylko)... ciekawszy jest kill z c4 lub headshot z przylozenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie zdarza dolaczac sie do pelnych skladow... wtedy mam nadzieje ze wyladuje w tym samym teamie przeynajmniej... a jak w przeciwnym teamie to trudno... i tak staram sie sprawic aby moj team wygral. Jednak nie biegam za kims z nozem (widac ze mam 100 dogtagow tylko)... ciekawszy jest kill z c4 lub headshot z przylozenia :)

dokladnie. Ja nie widze nic zlego w nozu, ale zeby cala rozgrywke biegac za swoimi zeby wbic im kose? Chore. Nie raz slyszalem od holka tekst w HSie "kur... znowu za mna biegnie, zastrzel go" ;) Czy to normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Primo - wywalić delikwenta z "frendlisty"

Secundo - dział Mendy wita

Tertio - ja też czasami mam akcję, że przy "frendsie" pisze Join game, a po dołączeniu okazuje się że jestem po "drugiej stronie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Primo - wywalić delikwenta z "frendlisty"

Secundo - dział Mendy wita

Tertio - ja też czasami mam akcję, że przy "frendsie" pisze Join game, a po dołączeniu okazuje się że jestem po "drugiej stronie".

primo - to ze ja go wywale nie zmieni faktu, ze przyjdzie za kims innym z mojego squadu

secundo - az takim chu.. nie jestem

tertio - zdarza sie tak wtedy, gdy team do ktorego wbijasz jest pelny (12 osob). No ale bedac po drugiej stronie mozna normalnie walczyc, a nie biegac jak debil tylko za swoimi. oprocz tych 4 znajomkow jest przeciez jeszcze 8 innych graczy. Czemu ich nie tna nozem?;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×