Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

..... Nie myśląc długo w wyniku skrajnego zdenerwowania wyciągnąłem granatnik, 2 strzały i po heli. ^^ ..

A pomyśleć,że w założeniu BC2 to ma być zabawa!!!

.... no wlasnie ale.... ja niewiem po co tworcy gry robili normal ;)

Ja myślę,że dla "normalnych"!!!

Tzn. bez urazy - mam na myśli takich jak ja,normalnych graczy,którzy szukają... rozrywki,odstresowania się po "ruschach" i "conquestach" codziennego dnia,chwili zapomnienia o obowiązkach,płaceniu rachunków,konieczności pokonania następnego dnia w pracy...o tym,że córka znowu chce kolczyk w pępku (albo języku),syn właśnie oświadczył,że marzeniem jego życia (15-letniego) jest być DJ-em,raperem (albo "bramkarzem" w lokalnym disco) i zastanawiasz się gorączkowo,na czym polegają te zawody....

Tacy gracze chyba są "targetem" dla trybu normal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marqus może dla nas to jest zabawa ( jesteśmy w podobnym wieku), młodzież podchodzi bardziej emocjonalnie. Widzę po moim synu, że on by nie potrafił sobie pograć godzinkę czy dwie po pracy. Jak zacznie to gra do upadłego aż skończy. Dla mnie każda zwycięska potyczka sam na sam jest już sukcesem, bo i refleks już nie ten i paluszki nie były ćwiczone od najmłodszych lat na SMS-ach..............

Zresztą chyba nieźle mi idzie jak na staruszka :no:

Edytowane przez commor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zabawa to zabawa. Ja to bym chyba jeszcze C4 podlozyl na ten heli za TK :-) Ale rozumiem, że uważali Traitora za zlodzieja heli. IMHO czekanie na respawn przy tym tempie gry to porazka.

Ja sie bardzo fajnie odstresowuję przy BF chociaż czasem chce się pogryźć pada. Liczą się fajne akcje, jakiś roadkill łódką, strzał na ślepo z MG a tu wookie w krzakach dostał. Nawet wczoraj jak nas zmiażdżyli przeciwnicy na White Pass - 200 ticketów im zostało to i tak miałem fun jak recon próbował mnie zajść od tyłu i ciachnąć nożem a akurat usłyszałem kroki na śniegu i dostał serię :-).

Gdzie koniec kolejki po bambosze dla staruszków ??? :-)

Edytowane przez Zonzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się akurat składa, że większość osób tutaj gra na "normalu", więc nie mędrkuj. I ta mapa to Arica Harbour >.<

panie kolego, a czy ja cie urazilem ,,zjezdzajac normala''? dla mnie jest bezsensu i mam prawo wyrazac to co odczuwam prawda?;) a co do pomylki to coz... moj błąd. Ale niema co sie wkurzac...  Uwazam ze wlasnie Hardcore jest od odstresowania a nie normal. Mnie wk*rwia taki normal, trzeba sie jak to sie mowi babrac... A mam na mysli ze: na Hardcore walne 30-50 killow. na normalu 10-20 i to max... dla mnie to buuuuuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę po moim synu, że on by nie potrafił sobie pograć godzinkę czy dwie po pracy. Jak zacznie to gra do upadłego aż skończy.

Skończy multi?? Łał, szacun. Nie, mega szacun! :thumbsup:

Tak, tak młodzi ludzie co to nie maja questa w stylu "to ma być zrobione na wczoraj" lub "zakupy w markecie z kobietą" albo pojedynek z Bossem "kiedy będzie podwyżka, gdyż ostatnia była 2 lata temu" mogą się po lansować że "grajom hardkor".

...Mnie wk*rwia taki normal, trzeba sie jak to sie mowi babrac...

A mnie wku*ją dzieciaki, co nie potrafią nawet poprawnie posta napisać. Bo dysleksja, bo słowniczek wcięło, bo przeglądarka nie ma edytora tekstu :D

Poza tym normalnie full wypas, ciesze się że walisz 50 kili na HC. Ja tak nie potrafię.

Zaś co do HC, to osobiście nie gram, gdyż nasyceniem kamperami przekracza wszelkie normy unijne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panie kolego, a czy ja cie urazilem ,,zjezdzajac normala''? dla mnie jest bezsensu i mam prawo wyrazac to co odczuwam prawda?;) a co do pomylki to coz... moj błąd. Ale niema co sie wkurzac... Uwazam ze wlasnie Hardcore jest od odstresowania a nie normal. Mnie wk*rwia taki normal, trzeba sie jak to sie mowi babrac... A mam na mysli ze: na Hardcore walne 30-50 killow. na normalu 10-20 i to max... dla mnie to buuuuuuu

ja mam wrazenie ze HC jest dla ludzi ktorzy sobie poprostu na normalu nie radza ;) Nazewnictwo jest odwrotnie proporcjonalne do poziomu trudnosci. Normal jest dla ludzi ktorzy umieja strzelac, maja jakiegos skilla w zabijaniu, czy unikaniu smierci. HC jest dla ludzi ktorzy nie umieja zabijac, wiec wola tryb, w ktorym 1 z 10 pociskow trafi i jest smierc ;) Taka moja teoria na szybko ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam wrazenie ze HC jest dla ludzi ktorzy sobie poprostu na normalu nie radza ;) Nazewnictwo jest odwrotnie proporcjonalne do poziomu trudnosci. Normal jest dla ludzi ktorzy umieja strzelac, maja jakiegos skilla w zabijaniu, czy unikaniu smierci. HC jest dla ludzi ktorzy nie umieja zabijac, wiec wola tryb, w ktorym 1 z 10 pociskow trafi i jest smierc ;) Taka moja teoria na szybko ;)

Moim zdaniem również nazewnictwo jest błędne, aczkolwiek nie w ten sposób który podałeś. To są po prostu dwa różne tryby. Każdy na swój sposób ma jakieś Utrudnienia/ ułatwienia. Na normalu możesz zespotować snajpera po czym każdy jest w stanie zobaczyć go i zabić. Dla ciebie to plus, ale nie dla pana krzaka. Na HC nie możesz tego zrobić, ale jakże satysfakcjonujący jest fakt że gdzieś w oddali zobaczyłeś błysk wylatującego pocisku z karabinu siedzącego w krzakach snajpera. Każde zabicie przeciwnika jest dużo przyjemniejsze, zwłaszcza gdy masz świadomość że to on zobaczył cię pierwszego. Ostatnio sam gram snajperem (głównie po to by zdobyć insygnię) ale nie kampię, co więcej używam celownika (głównie) x4 (zwłaszcza na otwartych przestrzeniach) jest to dużo skuteczniejsze niż te wszystkie Shotguny ale i trudniejsze do opanowania, bo trzeba trafić za pierwszym razem, jeśli nie, to jest szansa że przeciwnik zauważy cię i zabije w czasie gdy ty będziesz przeładowywał karabin.

... Nie chce mi się myśleć o czym dalej pisać ;D

Edytowane przez Traitor23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ludzie twierdzą że na HC nie ma spotowania ? Jak zrobisz to samo co na normalu , czyli najedziesz na pana krzaka i naciśniesz select to niby powiesz tam bla bla bla i po naciśnięciu start na mapce jest krzak zaznaczony chyba że siedzi po za zasięgiem mapy ;) To samo tyczy się kulki rozkoszy od pana krzaka ;) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mori smieszny z ciebie koles... Po poscie oceniles ze jestem dzieckiem, ze niemam swojej rodziny, ze niemam co w zyciu zrobic tylko gra... hehe. Wybacz ze nie jestem internetowym napinaczem i ze nie potrafie napisac posta... Jakos mam inne zajecia niz zadowolenie postem takiego wrednego czlowieka jak ty. A tam pan powyzej mial na mysli ze syn nie odejdzie poki skonczy czyli kiedy uzna to za sluszne a nie przejscie mutli. Fakt faktem normal jest ciezki... Jesli Heada nie walniesz to lataj za wrogiem. Wole Hardcore

a i zapomnialem dodac. To ty sie odznaczasz jako fanatyk, poniewaz naskakoczyles mnie gdy ja skrytykowalem tryb gry na ktorym smigasz. wiec basta

Edytowane przez BM9090

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem normal jest ciezki... Jesli Heada nie walniesz to lataj za wrogiem. Wole Hardcore

to moze jeszcze autoaim by sie przydal? to bylby dopiero hardcore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam wrazenie ze HC jest dla ludzi ktorzy sobie poprostu na normalu nie radza ;) Nazewnictwo jest odwrotnie proporcjonalne do poziomu trudnosci. Normal jest dla ludzi ktorzy umieja strzelac, maja jakiegos skilla w zabijaniu, czy unikaniu smierci. HC jest dla ludzi ktorzy nie umieja zabijac, wiec wola tryb, w ktorym 1 z 10 pociskow trafi i jest smierc ;) Taka moja teoria na szybko ;)

Dokładnie moja opinia, ale widząc nieortograficzne posty pewnego zwolennika HC stwierdziłem, że nawet nie warto, bo on przecież ma 50 killi i KD 2.0 !!!!111111111OENOENEOENone!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ludzie twierdzą że na HC nie ma spotowania ? Jak zrobisz to samo co na normalu , czyli najedziesz na pana krzaka i naciśniesz select to niby powiesz tam bla bla bla i po naciśnięciu start na mapce jest krzak zaznaczony chyba że siedzi po za zasięgiem mapy ;) To samo tyczy się kulki rozkoszy od pana krzaka ;) ...

Jeśli snajper ukryty jest gdzieś daleko, to jest mała szansa że ktoś będzie na tyle blisko by go zobaczyć na mini-mapie ;D Ale masz rację snajperzy są zaznaczani. Ja sam, zawsze używam "select'a" na ludziach którzy są bardzo daleko, głównie po to by upewnić się, czy aby na pewno nie patrzę w krzak albo kamień. Jak tylko słyszę potwierdzenie, to dopiero oddaję kilka serii strzałów (np. Abakanem).

PS.: Zauważyłem że posiadacze konsoli Xbox 360 grający w BF BC2, mają znacznie więcej "Kamperów"! M24 to najczęściej używana broń w grze. Na PS3 broń ta znajduje się na 3 miejscu. http://www.badcompany2.ea.com/pl/globalstats?platform=360

Edytowane przez Traitor23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

§ I - Ogólne zasady obowiązujące użytkowników

------------------------------

2. Użytkownicy zobowiązani są do przestrzegania zasad netykiety oraz poprawności języka polskiego, czyli poprawnego formułowana zdań, przestrzegania zasad interpunkcji oraz ortografii.

------------------------------

Normal :thumbsup: Hardcore :down:

Nie dyskutuj z głupcem. Najpierw ściągnie Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem

Edytowane przez Tomo
Regulamin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co oszukiwać jest to najlepsza gra multi ostatnich lat :thumbsup: Wcześniej grałem na 360 i nie mogłem się oderwać. Niedawno zakupiłem edycje na Ps3 i tak samo mam :biggrin: Trochę denerwują mnie błędy ale można przymknąć na to oko :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hardcore jest dla noobów. Wszędzie tylko M60, Abakany i kamperzy. Tam nie potrzeba skilla, tylko dużego magazynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że ludzie którzy piszą "HC jest dla lamer'ów", po prostu sobie na nim nie radzą! Przerasta ich brak mapki na której masz wszystko zaznaczone, to, że ginie się po jednym szocie, brak spotowania, FF, niszczące się UAV od własnych C4, brak kill cam (zabił mnie a ja nie wiem skąd? no bez przesady).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko raz weszłem na HC i dostałem już jak na spadochronie skakałem i to od swojego,jakiś buc.Spadam jeszcze raz i zaś strzelają no to rpg mniej więcej do celu.Spadło wcześniej i sam załatwiłem 3 gości z własnej druzyny - 300 punktów i takie tam.( 3 wrogów na raz to by było to).To potrafi człeka zrazić do HC. Z a duży chaos w moim uporządkownym świecie.

Edytowane przez kyron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że ludzie którzy piszą "HC jest dla lamer'ów", po prostu sobie na nim nie radzą! Przerasta ich brak mapki na której masz wszystko zaznaczone, to, że ginie się po jednym szocie, brak spotowania, FF, niszczące się UAV od własnych C4, brak kill cam (zabił mnie a ja nie wiem skąd? no bez przesady).

Odezwał się "Pr0".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że będzie dyskusja jak z M60, czy też C4... :whistling:

Co kto lubi Pany/Panie nie przesadzajcie. Nikt nikogo nie zmusza do niczego po za zagraniem w tą gre !  :turned:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że będzie dyskusja jak z M60, czy też C4... :whistling:

Co kto lubi Pany/Panie nie przesadzajcie. Nikt nikogo nie zmusza do niczego po za zagraniem w tą gre !  :turned:

Dobrze gada! Polać mu!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważam, że HC mało różni się od Normal - szczególnie dla doświadczonych graczy.

Jak już znasz mapę, nie potrzebny ci KillCam, bo w momencie dostania śmiertelnego strzału, na ekranie pojawia się kierunek skąd padł strzał. Jak już trochę grasz, to znasz mapę, i wiesz gdzie snajper jest.

Mapki nie ma ale wystarczy kliknąć "Start" i już widzimy co jest na mapie. Im bardziej doświadczony gracz, tym rzadziej musi sprawdzac mapę, bo i tak wie co się dzieje.

Jeden strzał - Jeden trup, działa to w obie strony, więc nie ma tu żadnej nieuczciwości. Ja cię zabije jednym pociskiem, ty mnie też możesz.

Jak przyciskasz "Select" to może nie pojawia się trójkąt, ale i tak nasza wirtualna postać coś tam mruczy po rusku, i już wiesz że w tym miejscu na które patrzysz jest przeciwnik.

Tak więc nie dużo się ten tryb różni. Może na samym początku, dla nowego gracza jest duża różnica, ale po jakimś czasie się ona zaciera.

Największa zmiana to TeamKille. W pojazdach i nie tylko. Najczęściej zdarzają się TeamKille specjalne, bo tych przypadkowych wcale nie ma tak dużo (nawet jak specjalnie nie uważasz na to gdzie strzelasz). Właśnie jacyś chamscy gracze mogą ci przypomnieć, że grasz na HC.

Ostatnio miałem takie akcje, że długo grałem na normalu, potem wszedłem do kogoś na serwer, i dopiero jak drugi raz zabiłem swojego, to zauważyłem, że to Hardcore.

Edytowane przez ocelot_0x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 tutaj nie chodzi o to ktory lepszy tryb, ale nie rozumiem czemu naskakujecie na mnie bo wole. Poprostu jaram sie tym i tyle. Koniec kropka. A ty mori ze swoim hamstwem i prostactwem sie wypchaj, graj sobie na normalu, ja na hc i basta nerwusie. Ja nie naskakuje na ludzie ktorzy graja na normalu, poprostu wyrazilem swoja opinie co do tego trybu. Ale widze ze wolnosc slowa nie istnieje i wlacza sie wam wscieklizna.... 

Edytowane przez BM9090

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że większość z Was zna moje zdanie na temat HC, więc tutaj nie muszę już dużo pisać.

I nie ocelot, mylisz się, to nie jest sprawiedliwe, że każdy każdego z każdej broni zabija za pierwszym strzałem.

PS. Ktoś pisał a Auto-Aimie. Wejdźcie w opcje i poszperajcie, zobaczycie miłą niespodziankę.

Edytowane przez hivonzooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem Team Kill na Normalu. Ktoś ze skałki zeskakiwał jak się oglądnąłem strzeliłem raz ze strachu można by powiedzieć. Koleś spadł i się zabił a mi się pojawiło Team Kill  :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Ktoś pisał a Auto-Aimie. Wejdźcie w opcje i poszperajcie, zobaczycie miłą niespodziankę.

Może i to jest możliwe, kiedyś coś tam widziałem, ale zignorowałem i dalej grałem :P, do rzeczy, to nie jest możliwe, żeby podczas multi wlączyć aima... bo jak tak by można było to chyba każdy miałby 50lvl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×