Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

czy za przelecenie kogoś UAVem wpada trofeum Airkill?

hehe, a ja meczylem sie smiglowcem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Dizzy, ten koleś nie ma nawet 30 rangi. A statami też nie ma się co chwalić. Ot, tylko dobre K/D ratio, nic więcej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Dizzy, ten koleś nie ma nawet 30 rangi. A statami też nie ma się co chwalić. Ot, tylko dobre K/D ratio, nic więcej ;)

ma tez wysoki SPM - 348, ale wiekszosc czasu przesiedzial w czolgu. A to juz stawia go w nieco innym swietle.;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma tez wysoki SPM - 348, ale wiekszosc czasu przesiedzial w czolgu. A to juz stawia go w nieco innym swietle.;]

jak w czołgu to noob i pussy :tongue:

2 dni temu to jakis gej bez problemu mnie uav'em przeleciał :pinch: nie podobało mi się.

I to już był piątek bo po północy było.

po czym poznałeś ze to gej ?? chwycił Cię za ramie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chce zdobyc flag defender pin to musze ciuknac wroga gdy flaga jest biala czy kiedy bo juz sam niewiem:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy przejmuje flagę twojej drużyny, musisz tak zrobić bodajże 3 lub 5 razy ;).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok juz mam, dzieki bzyku 

Edytowane przez BM9090

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Distinguished Combat Excellence co trzeba zrobić żeby zdobyć ten medal ? :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Distinguished Combat Excellence co trzeba zrobić żeby zdobyć ten medal ? :whistling:

Trzeba zdobyć 50 Combat Excellence Pin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje odczucia po ponad miesiącu przerwy - lekkie zagubienie, ale przede wszystkim powrót intensywnych wrażeń :biggrin:. Idzie mi nadal całkiem dobrze, choć może znacznie lepiej, to sytuacje w których wciskam po kolei wszystkie guziki, żeby wysiąść z czołgu i pobiec rozbroić paczkę strasznie rozbrajają :laugh:. Wsiadam na ATV, wciskając szybko X i dziwie się, że nie chce jechać i dopiero po kilkunastu sekundach dochodzi do mnie, że gaz jest pod R2 :pardon:. Masakra... :tongue:. Jednak wróciło uczucie, które było przez pierwsze 2 miesiące, zastrzyk adrenaliny, wzrok szukający ruchu człowieka i wiele innych. Normalnie się czuję jak bym dopiero zaczynał przygodę z BC2 :wink:. Wszystko jest fajne, szybkie, wciągające i ten klimat...B). Wracam do gry...

Edytowane przez bzykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba zdobyć 50 Combat Excellence Pin.

A dokładniej co trzeba zrobić i za co dostaje się to Comabt Exellence ?:biggrin:

Edytowane przez Arek224

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dokładniej co trzeba zrobić i za co dostaje się to Comabt Exellence ?:biggrin:

8 kili tak aby samemu w trakcie nie zginąć. Innymi słowy pod rząd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 z tym defendem to ja niewiem. Tyle za przeproszeinem zap*erdolilem i nic.... raz pokazuje defend flag+30 raz nie.  

Edytowane przez BM9090

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka dygresja ni z gruchy nie z pietruchy. nie denerwuje was gdy trzeba rozbroic skrzynie, podchodzicie do niej, wciskacie kółko a was zolnierz zamiast rozbrajac skrzynie zmienia ekwipunek pozostawiony przez poległych, ktorzy zgineli obok tej skrzyni? i to niekiedy zdarza sie, ze z ktorej strony bys tej skrzyni nie obszedł zawsze jest jakis ekwipunek do zebrania. oczywiscie analogiczna sytuacja wystepuje niekiedy gdy chcesz podlozyc pod nia ładunek. ja pierd#$%

Edytowane przez marcizello

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie denerwuje, bo to nie przerywa uzbrajania/rozbrajania m-coma, tyle tylko, że pasek znika. Ale jak przytrzymasz jeszcze przez chwilę kółko to zobaczysz, że wszystko będzie w porządku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Kurde, szkoda że czegoś takiego nie ma w BC2. A by się przydało, zobaczcie jakie ma "pierdolnię*ie" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, szkoda że czegoś takiego nie ma w BC2. A by się przydało, zobaczcie jakie ma "pierdolnię*ie" ;)

No i jak tu grać ?, wystarczy że kilku będzie napierdalać takimi bombami sterowanymi i po zabawie i po grze ? bo jak tu grać jak cały czas ktoś napierdala bombami po głowach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierdolnię*ie może i ma , ale myśle że to lekka przesada by była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zacznijmy od tego, że aby zdobyć tą rakietę trzeba się trochę napracować.

Edytowane przez hivonzooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze zależy za co się to dostaje. Jak za jakiś duży killstreak, to mi by nie przeszkadzało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, szkoda że czegoś takiego nie ma w BC2. A by się przydało, zobaczcie jakie ma "pierdolnię*ie" ;)

Byłoby super, ale jeżeli byłoby tak co chwilę to sobie wypraszam takie coś..

A tam widać, że on to robi to z lornetki, może to tak samo jak z naszym mortarem, bo takiego jak to nazwałeś "pierdolnię*ia" bym nie chciał mieć co chwilę i ty na pewno też... Jak na killstreak to musi być min. 20 kili... a raczej to w BBC2 nie byłoby łatwe...

A powiedzcie mi:

Czemu tak się stało, że na statach w sygnie są nie prawdziwe wyniki, dzisiaj niby grałem o 0:33 i piszę, że grałem 10min, jak nawet PS3 nie włączałem? W niedziele i dziś w ogóle nie włączałem..., co to może być? Ktoś mógł znać moje hasło i login? Raczej to nie możliwe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co Ty, koleś w komentarzach pod filmikiem napisał że potrzeba ubić 450 punktów. To teraz sobie oblicz - 10 punktów za killa, kolejne 5 za heada itp. itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co Ty, koleś w komentarzach pod filmikiem napisał że potrzeba ubić 450 punktów. To teraz sobie oblicz - 10 punktów za killa, kolejne 5 za heada itp. itd.

aha, to teraz już wiem...

A może wiesz coś na temat moje problemu :P?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×