Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Po wczorajszej grze ja też coraz bardziej przekonuje się do conq. Akcja 3 razy szybsza niż na rush - prawdziwy deadmatch :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja wole wlasnie Conquesta.

W sumie to taki deathmath gdzie nie trzeba sie dlugo szukac - wystarczy leciec w poblize flagi.

Co do respownujacych sie wrogow to wczoraj mialem zdazenie na Afica Harbor.

Wpadam do domku gdzie bylo dwoch medykow i wale z USAS12 (srut plus 12 pociskow).

Medycy padaja, zaczynam przeladowywac, a tu pojawia sie (respownuje) nastepny wrog. Fuksem udalo sie go zalatwic z broni podrecznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na Conquescie lubie obie Laguny.

Do wszystkich flag nie jest daleko i zawsze jest do czego strzelac (lub przyjmowac strzaly).

A moja ulubiona to Panama Canal - alez tam mozna poszalec z C4 w reku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu ludzie przejrzeli na oczy! Ile razy musiałem to wszystkim powtarzać, ale nikt mnie nie słuchał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszej grze ja też coraz bardziej przekonuje się do conq. Akcja 3 razy szybsza niż na rush - prawdziwy deadmatch :thumbsup:

"Deadmatch" to jakiś nowy tryb jest? Bo takiego jeszcze nie widziałem.

Hivonzoo, przestań już pisać o tym Conquescie w każdym twoim poście. Ludzie nie grają w niego dlatego że ty o nim non stop pisałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę tak, bo pamiętam jak przez hs'y się spieraliście ze mną przed którąś z ustawek (nie pamiętam już kto dokładnie), że Conquest to gówno, że za dużo biegania, że to tryb dla noobów i że wogóle Rush lepszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Deadmatch" to jakiś nowy tryb jest? Bo takiego jeszcze nie widziałem.

:beee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę tak, bo pamiętam jak przez hs'y się spieraliście ze mną przed którąś z ustawek (nie pamiętam już kto dokładnie), że Conquest to gówno, że za dużo biegania, że to tryb dla noobów i że wogóle Rush lepszy ;)

A teraz odwrotnie i jest to sprawa z cyklu:" Co jest lepsze? Długonoga blondynka czy schabowy z kapustą???"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele powodow dla ktorych gram ale najwazniejszy to miodnosc gry i masa swietnych znajomych ktorych poznalem dzieki bc2 pozdro dla nich i dla wszystkich kolejnych ktorch poznam ;)))

( moze ktos mnie nazwac maniakiem ale dla tej wlasnie gry kupilem drugi tv i przenioslem konsole do drugiego pokoju grajac w nocy gdy krzycze do hs przeszkadzalem zonie dziwne nie uwazacie:))))))

Edytowane przez kitajec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem, dla przyjemności oczywiście. Ale DICE zwaliło tę grę ostatnimi patchami więc podziękowałem. Teraz czekam jedynie na dodatek Vietnam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy uavem da sie jeszcze kosic kolesi? bo cos ostatnio probowalem i nie dawalo rady... (chodzi mi o wlecenie w kogos)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy uavem da sie jeszcze kosic kolesi? bo cos ostatnio probowalem i nie dawalo rady... (chodzi mi o wlecenie w kogos)

Da się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holek nie działają mi liczby w podpisie, tobie też ?

Ja ostatnio też miałem problemy. W kogo wleciałem nie dał się zabić dry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holek nie działają mi liczby w podpisie, tobie też ?

Mi też. Pewnie serwer przeciążony.

Ja ostatnio też miałem problemy. W kogo wleciałem nie dał się zabić

Co prawda od wczoraj nie mam netu (pieprzone burze z piorunami) i nie mogę sprawdzić bo sticka do konsoli nie podłączę ale dwa dni temu zrobiłem roadkilla ufem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 dni temu to jakis gej bez problemu mnie uav'em przeleciał :pinch: nie podobało mi się.

I to już był piątek bo po północy było.

Edytowane przez kyron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 dni temu to jakis gej bez problemu mnie uav'em przeleciał :pinch: nie podobało mi się.

I to już był piątek bo po północy było.

Jeżeli to było na valdezie i grałeś snajperem na 1 bazie to wypraszam sobie 'geja' :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam. jednak da sie;) tez na Valdezie trachalem Uavem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy za przelecenie kogoś UAVem wpada trofeum Airkill?

Edytowane przez vasquess

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×