Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś problemy grając online przez wi-fi? Ja, mimo, że sygnał mam 100%, i jestem stale połączony z PSN, tracę połączenie z serwerami bf i nie mam pojęcia dlaczego, Lepiej gra się na kablu? Dodam, że w każdy inny multi, typu killzone gram bez problemów.

To nie wina ani wifi ani kabla tylko ustawień routera. Trzeba umieścić IP konsoli w DMZ lub odblokować porty. Szczegóły masz w instrukcji str. 16.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od niedawna mam najnowszego liveboxa neostrady i chodzi zajebiscie a np sygnał to 65% ale smiga konkretnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie odblokowywałem portów a wszystko dobrze śmiga :) a jeśli są problemy to warto spróbować.

Edytowane przez Ronni_92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli podsumowując :) nie ma sensu kupować frag fx, lepiej za tą kasę kupić np. jakąs fajna gierke?

profanacja :confused: , dajcie już spokój z tym ustrojstwem, to forum PS3 nie piecy :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problemy grając online przez wi-fi? Ja, mimo, że sygnał mam 100%, i jestem stale połączony z PSN, tracę połączenie z serwerami bf i nie mam pojęcia dlaczego, Lepiej gra się na kablu? Dodam, że w każdy inny multi, typu killzone gram bez problemów.

Mi tez sie zdarzalo b. czesto. U mnie pomogla zmiana kanalu w routerze (chyba bo wszystkiego probowalem) . Sasiedzi chyba zaklocali bo od jakiegos tygodnia jest ok. Warto tez sprawdzic pingi do DNSa.

Wczoraj pierwszy raz gralem w Squad deathmatch i Squad Rush. Calkiem milo sie pocina, intensywna akcja na Oasis ale podstawą jest skomunikowany i ogarniety team wtedy przeciwnicy nie maja szans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli podsumowując :) nie ma sensu kupować frag fx, lepiej za tą kasę kupić np. jakąs fajna gierke?

jak dla mnie nie ma sensu, lepiej pilowac skilla na padzie, przyda sie w innych grach :) do czasu bc2 gralem w fps'y glownie na pc (klawiatura plus mysz) po ogarnieciu pada nie wracam do k+m

gra na padzie jest dla mnie bardziej realistyczna, bo jak ktos na jakims forum stwierdzil wojna to nie klikanie w przeciwnika :) w quake'ach oczywiscie tylko k+m natomiast w bc2 pad sprawdza sie duzo lepiej.

Po ustawieniu czulosci w bc2 na 80-90% mozna robic akcje w stylu wyskoczenie przez okno obrot o 180 i kill goscia wchodzacego do budynku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze Europa dostanie Wietnam dopiero 22 :down: Mogliby zaczac od tego weekendu a nie Swiat.

Przegladam strone EA i poprawił mi sie humor. Zastanawialem sie dlaczego ostatnio mialem taka jazde ze konczylem starcia 5:30, 2: 28 przynoszac wstyd squadowi i rzucajac pada o podloge a zazwyczaj koncze na 1.0 czasem lepiej czasem ciut gorzej.

Przegladam ja ci dzisiaj po raz pierwszy top 100 i co widze - BoyfromEssen, Symonator z top20 co to mnie rozwalali na tyle czesto ze zrobili ze 2 nemesisy kazdy ... Nie moglem ich zestrzelic, moze z raz sie przypadkiem udalo a tak to rape fest w powietrzu, wodzie i ladzie i to bez wazelinki. Jak macie kolegow w okolicach 50 to najczesciej przeciwnicy tez sa na wysokim poziomie.

Uwazajcie na kogo trafiacie bo teraz to bym inaczej sprobowal zapolowac na grubego zwierza :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem kiedys fragnsteina - pogralem 2 godziny i wrzucilem do szafy niech lezy. jak grasz przy monitorze to i moze jest ok ale siedzac na kanapie to tylko pad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam perki mam bronie ale jak odpalam gre online to staty mam zerowe i gu... mam?? bo mnie juz krew zalewa 10 min sie męcze na stronie EA wszystko ok staty w konsoli tez bronie mam perki mam punkty mam a jak odpalam to gre to ZERO mam why??

Edytowane przez redneckpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu cos na serwerach robia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam perki mam bronie ale jak odpalam gre online to staty mam zerowe i gu... mam?? bo mnie juz krew zalewa 10 min sie męcze na stronie EA wszystko ok staty w konsoli tez bronie mam perki mam punkty mam a jak odpalam to gre to ZERO mam why??

mam tak samo pewnie wina serwera , oby :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy to pierwszy raz jest taka sytuacja? Grzebia przy serwerach i stad znikajace staty,bronie i perki. Nie pierwszy raz i nie ostatni znika calosc i wraca za jakis czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czasem tak sie chrzani, ale generalnie wszystko sie nalicza i zapisuje, takze spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie naliczalo do pierwszego poziomu:D w sumie fajnie tak bez red dota pograc. Przyda sie bo vietnam=zero optyki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadko sie tak robi przeważnie po smierci albo po meczu wracało do normy ale teraz mnie krew zalewa:D nie mam moich kochanych min:D celowników, moździerzy:D to normalnie epoka kamienia łupanego:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

profanacja :confused: , dajcie już spokój z tym ustrojstwem, to forum PS3 nie piecy :down:

Doookladnie.

Tak, oczywiscie, ze celowanie myszka bedzie o wiele skuteczniejsze, niz analogiem (stad aim assist w grach na konsole). Natomiast samo poruszanie sie juz nie. O wiele swobodniej i plynniej postac biega, gdy jest sterowana padem. Poza tym naprawde nie widzicie w tym nic zlego (granie myszka przeciwko 'tylko' padowi)? Co najmniej nie fair...

No i tak jak ktos juz wczesniej wspomnial, i sa to niejako takze moje osobiste odczucia, ale wydaje mi sie, ze granie w fpsy na konsole i sterowanie padem jest czyms naturalniejszym, niz granie za pomoca mychy i klawiatury. Zapewne dlatego, ze na padzie mozemy jednak pociagnac za spust ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też tak długo staty ładuje?

Bo z znikającymi broniami to się dowiedziałem ,że to nie tylko u mnie

EDIT:Czy wam też nic nie pokazuje w statach i broniach ,a w leaderboards wam pokazuje lvl i dogi(te odznaki)?

EDIT2:Wszystko wróciło do normy po ponownym odpaleniu bf'a

EDIT3:Wszystko wróciło do normy w statach ,ale nei w grze .Nie wiecie czy jak zdobędę lvl to czy mi później to naprawieniu tych błędów wróci do tego poprzedniego?

Edytowane przez BudynGohan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

profanacja :confused: , dajcie już spokój z tym ustrojstwem, to forum PS3 nie piecy :down:

No, i co najlepsze - kolega whitas gra na fragu, i (miałem przyjemność z nim dziś grać) niczym szczególnym się nie popisuje.

Ktoś się pytał czy warto kupić fraga - graj na padzie, parę dni gry i nie wrócisz do myszki. Po co kolejny plastik pod konsolą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grajcie na padach, wystarczy 3-4dni gry na padzie i już można spokojnie pograć :rolleyes:

PS. HOOOOLEEEEEKK!! HOOOOOLLLLEEEKK!!! Nie dawaj grać następnym razem swojej dziewczynie!! :laugh: :r2:

------------------------------------------

ps3_Lewy10_PL.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toteż będę grał na padzie, a za niewydaną kaskę zanabędę jakąś gierkę :)

Edytowane przez tomalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA pier#$%^ wy powiedzcie sie na temat;/

Strona A przejeła wszystkie flagi jedyne miejsce respawnu ekipy B to deploytment a strona A wówczas wybija do nogi w tymże miejscu ekipe B . Czy to humanitarne?dry.gif

I jeszcze taka sprawa czy czesto zdaża wam sie trafiać na squad 4 medyków zwłaszcza po stronie rosyjskiej w czerwonych beretach?:) bo ja mam wrażenie że to booty EA są:D normalnie terminatory jakieś niezależnie jakbym dzielnie bym ich lałdry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA pier#$%^ wy powiedzcie sie na temat;/

Strona A przejeła wszystkie flagi jedyne miejsce respawnu ekipy B to deploytment a strona A wówczas wybija do nogi w tymże miejscu ekipe B . Czy to humanitarne?dry.gif

I jeszcze taka sprawa czy czesto zdaża wam sie trafiać na squad 4 medyków zwłaszcza po stronie rosyjskiej w czerwonych beretach?:) bo ja mam wrażenie że to booty EA są:D normalnie terminatory jakieś niezależnie jakbym dzielnie bym ich lałdry.gif

Jak najbardziej humanitarne,w grze chodzi oto by pokonać wroga a wjaki sposób niema znaczenia.

---------------------------------------------------------------------------

PS. Lewy nie podniecaj sie bo holek z tobą wygrywa :tongue:

DUEL MASTER :r2:

Edytowane przez Rafał-Kosiarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, i co najlepsze - kolega whitas gra na fragu, i (miałem przyjemność z nim dziś grać) niczym szczególnym się nie popisuje.

Ktoś się pytał czy warto kupić fraga - graj na padzie, parę dni gry i nie wrócisz do myszki. Po co kolejny plastik pod konsolą.

A skąd wiesz że gra na fragu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×