Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Weźcie na uwagę to, że dzisiaj większość ludzi jak wczoraj miała wolne. Serwery są przeludnione. Wszystko się ustabilizuje jak ludzie ochłoną. Jednak wszystko to to są rzeczy "mechaniczne" które na złość lubią się psuć. Ale naprawią to nie bójcie się! Grajcie dla przyjemności a oni wam statystyki naprawią. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weźcie na uwagę to, że dzisiaj większość ludzi jak wczoraj miała wolne. Serwery są przeludnione. Wszystko się ustabilizuje jak ludzie ochłoną. Jednak wszystko to to są rzeczy "mechaniczne" które na złość lubią się psuć. Ale naprawią to nie bójcie się! Grajcie dla przyjemności a oni wam statystyki naprawią. :thumbsup:

Wszystko pięknie, ale (przynajmniej jeśli o mnie chodzi) problem ten trwa już od kilku dni. Tzn od 3 dni (po 3 miesięcznej przerwie) ani na chwilę nie wskoczył mi zdobyty lvl. Jednak w każdym wypadku rozwiązanie jest tylko jedno:

CZEKAĆ

pozdr bq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie mogę grać bez rangi i unlocków.

Ale gra zrobiła się bardzo nierówna - niektórzy (33%-50% osób w sesji) mają unlocki i jak mam takim golasem rozwalić czołg z wzmocnionym pancerzem, albo umknąć jak ktoś ma magnum ammo i biega szybciej.

Pomijam, że nie mogę podkładac min, a tnt ma jedynie recon.

Albo niech wyłączą unlocki wszystkim albo nie będzie sensu grania na mapach pancernych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze niech padna wszystkie serwery i bedzie spokoj:/ jak maja wylaczyc do jasnej cholery? SERWERY PADAJA. Dice nie ma tu nic do gadania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie sprawa wygląda tak .

Na początku ,gdy włączam grę do mam rangę 0 ,ale jak się łącze z serwem i na niego wchodzę to od razu mam rangę,bronie i perki.

I nabiłem 1 lvl.

Czy jak naprawią ten problem to będę miał ten lvl przed nabiciem lvl'a(25) czy po nabiciu lvl'a (26)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roznie z tym bywa. Ja na ekranie po mapie mam swoj level i nabija pkt a w trakcie mapy mam lvl 1. Ladnie mi wtedy nalicza na moj lvl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze niech padna wszystkie serwery i bedzie spokoj:/ jak maja wylaczyc do jasnej cholery? SERWERY PADAJA. Dice nie ma tu nic do gadania

nic prostszego zablokować do odczytu rekord w bazie. Jak się nie ma nad własną bazą kontroli to się nie powinno wydawać gry multipalyer.

tłumaczenie, że to nie serwery Dice tylko Ea albo kogoś innego mnie nie przekonuje.

Jak u klienta padnie sklep albo inna aplikacja bazodanowa online a ja będe się tłumaczył że hosting bazy jest na home czy gdzie indziej klient ma to głeboko w d.. (i ma racje)

edit.

A i weź chłopie się wyluzuj.

Najlepiej to weź i zrób sobie sam wiesz co.

Wesołych świąt.

Edytowane przez zioolko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to takie komentarze zachowaj dla siebie. Czytanie ze zrozumieniem nie boli a tu co troche identyczne pytania. Over

Dla mnie temat zamkniety

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cofam to co napisałem wczesniej że nie zalicza statystyk. Wszystko zostało zapisane, ale aktualizacja jest robiona w nocy jak jest mniejsze przeciążenie.

ps. gdzie sie zgubił temat z Vietnamem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... ps. gdzie sie zgubił temat z Vietnamem ?

Jest i ma się dobrze :wacko:

Dlc - Dodatki

Specact, Onslaught, Vietnam i wszystkie kolejne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mam do was małe pytanie.Czy opłaca się kupować Battlefield Bad Comapny:2.Czy lepiej zaczekać na BBC:3?.Proszę mi doradzić.Jak nie ten dział to przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz i na nic nie czekaj. Po co czekac przynajmniej rok skoro teraz mozna grac na pelnych serwerach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko - czy Bad Company 2 jest w PL? Bo nie mogę znaleźć odpowiedzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem na PS3 nie, chyba na xbox'a jest i na kompa ale na ps3 nie ;]. Ale bez polskiego też da się przeżyć :>.

Czy w meczu prywatnym będzie mi zaliczać trofea? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem na PS3 nie, chyba na xbox'a jest i na kompa ale na ps3 nie ;]. Ale bez polskiego też da się przeżyć :>.

Czy w meczu prywatnym będzie mi zaliczać trofea? :)

W prywatnych meczach nie zalicza trofków :thumbsup:

Było by to zbyt proste :teehee:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na jakie trofki zrobiłeś ustawkę ? Ja zawsze wbijałem na squad deathmatch i tam są i budynki na demolke i łatwo kosy wchodzą :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie odnośnie veterana. Grałem w bf 1942 nawet wygrałem runde na 1 miejscu :) no ale veteran nie wpadl w bc 2. Co teraz poczekać aż przemieli bo sprawdzałem od razu. Moze po jakimś czasie? Pytanie do ogarniętych. A nie którzy będą się napinać ze mam szukać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24) Jak zdobyć veterana?

Odp.: Zarejestruj się na stronie http://www.battlefieldbadcompany2.com/ .Następnie zaloguj się, najedź na MySoldier i kliknij na Veteran. Powinnienieś być na tej stronie:http://www.battlefie...ny2.com/veteran . Wybierz grę jaką masz z serii Battlefield, wpisz wymagane dane i powinieneś dostać punkty do Veterana. Wystarczy jeden punkt i masz odblokowanego Granda. Gdy nie będzie wam chciało dodać- napiszcie do supportu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękować portek. Bóg ci w dzieciach wynagrodzi :) a tak btw portek jutro kilka rundek w vietnama?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękować portek. Bóg ci w dzieciach wynagrodzi :) a tak btw portek jutro kilka rundek w vietnama?

Nie ma sprawy,widzimy się na polu bitwy żołnierzu :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw veteran zrobiony a garand przekozacki :) tylko żeby miał z 12 w magazynku zawsze braknie tych 2 pocisków żeby tego trzeciego ściągnąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24) Jak zdobyć veterana?

Odp.: Zarejestruj się na stronie http://www.battlefieldbadcompany2.com/ .Następnie zaloguj się, najedź na MySoldier i kliknij na Veteran. Powinnienieś być na tej stronie:http://www.battlefie...ny2.com/veteran . Wybierz grę jaką masz z serii Battlefield, wpisz wymagane dane i powinieneś dostać punkty do Veterana. Wystarczy jeden punkt i masz odblokowanego Granda. Gdy nie będzie wam chciało dodać- napiszcie do supportu.

Że się tak spytam, skąd mam wziąść cd key do wpisania dla Vietnamu

"TO ADD BATTLEFIELD VIETNAM, ENTER CREDENTIALS:"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield Vietnam a Battlefield Bad Company 2 Vietnam to rozne gry. BF Vietnam to gra z pieca wiec ma cd-key

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nie posiadam innego gry jak BBC:2 oraz dodatku Wietnam. Więc M1 podnoszę od znajomych jak padną :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×