Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

3 sek i mozecie odpalac kwestia zaplaty 50 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta to ciekawe powiedzcie jak dokonac tego zakupu bo nigdzie go nie ma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na x pudle już mogą grac :confused: a my jak zwykle na końcu :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jescze z e dwa pytania. Jaka klasą najlepiej polecacie grac ? ja jak narazie gram assult i troszke gralem reconem. Ale w sumie to niewiem kim najlepiej gram tak bo gram hehe. Drugie pytanie jest takie ze czekając na konsole bo mam ją dopiero od piątku pozyczylem bfbc2 dla kumpla czekajac jescze na pleja, wczesniej kupilem gierke bo juz sie na nią jaralem heh no i on wpisal moj vip code to czy moge go jescze jakos odzyskac bo u jak ui siebie chce wpsiac to pisze ze jest uzywany. No i to ze niemma wpisanego tego kodu to co na tym stracilem/trace ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jescze z e dwa pytania. Jaka klasą najlepiej polecacie grac ? ja jak narazie gram assult i troszke gralem reconem. Ale w sumie to niewiem kim najlepiej gram tak bo gram hehe. Drugie pytanie jest takie ze czekając na konsole bo mam ją dopiero od piątku pozyczylem bfbc2 dla kumpla czekajac jescze na pleja, wczesniej kupilem gierke bo juz sie na nią jaralem heh no i on wpisal moj vip code to czy moge go jescze jakos odzyskac bo u jak ui siebie chce wpsiac to pisze ze jest uzywany. No i to ze niemma wpisanego tego kodu to co na tym stracilem/trace ?

Raz wpisany kod nie może być użyty ponownie- możesz kupić sobie za 36 zł.

A co tracisz? Jak na razie za ten kod dostępne jest 7 nowych map.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha.. dzieki. No 7 map to jednak bardzo duza strata jak dla mnie ;/ a co z klasami ? jaką polecacie i jaka bron ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha.. dzieki. No 7 map to jednak bardzo duza strata jak dla mnie ;/ a co z klasami ? jaką polecacie i jaka bron ?

Klasę trzeba indywidualnie wybrać moim zdaniem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Co jest w tym zlego ze mozecie polecic skoro ja w ogole niegralem w takie gry na ps3 i pierwszy raz gram to chociaz bym chcial wiedizec ktora jest najlepsze po prostu. .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zrobisz jak zamiast vipa wezmiesz vietnam. A klasy i broni nikt Ci nie poleci. To indywidualna sprawa jest. Ja ostatnio sobie upodobalem assaulta z m416 a potrafilem ganiac z m95 i red dotem. Musisz znalezc ustawienia odpowiednie dla Ciebie

Ps. zalczac czasem hs'a jak masz. duzo lepiej sie gra

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Co jest w tym zlego ze mozecie polecic skoro ja w ogole niegralem w takie gry na ps3 i pierwszy raz gram to chociaz bym chcial wiedizec ktora jest najlepsze po prostu. .

Każda klasa ma swoje wady i zalety . Ciężko komuś polecić klasę do używania skoro w praktyce używa się klas w zależności od sytuacji . Można polecić recona mobilnego ale do tego trzeba mieć choć trochę skilla a skoro pyta ktoś o klasę to go nie ma ;) lub asfalta z G3 + red dot do tego kamizelka lub strzykawka . Tu chodzi o to aby będąc w team-ie nie grac 4 reconami i siedzieć w tych samych krzakach :thumbsup:Wiadomo że nie będziemy grali minami skoro na mapie nie ma pojazdów , medyk zawsze się przydaje i szybko można nim pkt zdobywać . Zagrajcie każda klasą parę rundek , poczytajcie o broniach do danych klas i sami stwierdzicie która klasa i jaka broń Wam pasuje , ale jak już pisałem to zależy od sytuacji [...]

Edytowane przez KJN86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to sie nie wiem czy wypowiadać bo znowu mnie ktoś posądzi o zaśmiecanie...ale UWARZAM:D bo grałem już wszystkimi:D że Engainer jest chyba potencjalnie bardzo spoko:) karabiny ma całkiem całkiem , będziesz miał szerszy asortyment jak odblokujesz bronie w ALL KITS ( dla każdej klasy swoją drogą) plus naprawianie pojazdów , a czasami tego bardzo brakuje bo inne klasy nie mogą niestety, plus wyrzutnie lub miny. Reasumując skosisz nim każdego tak samo jak np asulterem (celowanie tylko opanuj) a przy okazji rozwalisz czołg lub go naprawisz

Edytowane przez redneckpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zrobisz jak zamiast vipa wezmiesz vietnam. A klasy i broni nikt Ci nie poleci. To indywidualna sprawa jest. Ja ostatnio sobie upodobalem assaulta z m416 a potrafilem ganiac z m95 i red dotem. Musisz znalezc ustawienia odpowiednie dla Ciebie

Ps. zalczac czasem hs'a jak masz. duzo lepiej sie gra

a ja ostatnio ganiam ze strzykawką :) , w rushu kilku assaultów ze strzykawką a drużyna przeciwna zanim jeszcze odpali piwko i wygodnie usiądzie a alfa i brawo załatwione ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak zmienić czułość analoga?

I czy jak zmienię to będę tak mieć tylko w bf'ie czy w innych grach też?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak zmienić czułość analoga?

I czy jak zmienię to będę tak mieć tylko w bf'ie czy w innych grach też?:P

W sterowaniu jest opcja sensitivity. Drugie pytanie przemilcze :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sterowaniu jest opcja sensitivity. Drugie pytanie przemilcze :whistling:

No co ty powiedz mu. Jak zmienisz to i jak odejdziesz od konsoli będziesz miał szybsze ruchy  :pardon:*

*Nie chciałem tym Cię urazić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam od rana ....na xboxa już wyszło ...a ps3 musi czekać ...przykro ze europejczycy dostaną dopiero jutro :(( jak tylko się pojawi dzisiaj (pewno o wieczornej godzinie ...6pm u was 12am) to wam opisze mniej więcej co i jak :))))

pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napaliłem się, kupiłem dzisiaj zdrapkę 100 i czekam... czekam... czekam... Cholera! Czy o północy będzie już Vietnam dostępny czy dopiero około 17?! Dupa, nawet jeśli myślicie, że o 17 to i tak poczekam aby się upewnić :>

A tak nawiasem, aby zakończyć tą waszą pogaduszkę "jaką bronią grać" to powiedzcie mi, czy jest jakaś gra ze split screenem na PSN (muszę jakoś tą resztę wydać :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jako ,że jestem nowy na forum to proszę o wyrozumiałość. Mam pytanie: czy tylko u mnie od godz. 17-18 nie nabija punktów ani kill`ow? Trochę to irytujące po 3 godzinach gry zorientować się ,że cały wysiłek na darmo ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Dopiero co kupiłem Bad Company 2 więc nie bardzo się orientuje chodzi mianowicie o multi , grałem bodajże 3 mapki i po każdej mapie rósł mi rank a gdy wszedłem w opcje i My Stats wszystko mam na 0 wie ktoś o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w BC2 już baaaaardzo długo i dopiero dzisiaj zauważyłem, że gra ma takie "odwały" z naliczaniem punktów. Jestem niemalże pewny, że to wszystko przez tuningowanie serwerów pod Vietnama i jutro, po aktualizacji PSN, już wszystko będzie w porządku. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zaliczylem 6 dyskonektow i mam dosc.

My stats sie nie przejmuj. U mnie dopiero po 160h gra sie zjarzyla ze mam poziom wyzszy niz 0;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×