Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem w BF:BC2 i po zakonczeniu rozgrywki sieciowej, podczas aktualizacji osiagniec wysiadly mi korki... Po wlaczeniu konsoli w zakladce "My Stats" pokazalo mi, ze mam 1 poziom. Uruchomilem jesszcze raz konsole i wszystko wrocilo do normy.

No ale nie do konca...

...bo po znalezieniu odpowiedniej gry sieciowej i dolaczeniu do niej mialem do wyboru tylko podstawowe bronie i gadzety (mimo, ze w "My Weapons" mialem odblokowane prawi wszystkie). Po zakonczeniu rozgrywki poziom zaczal nabijac się od 1lvl (mimo, ze w "My Stats" mam poziom 18),

Mial ktos podobny problem czy bede musial nadrabiac poziomy w Vietnamie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie jestem po ustawce i mam to samo mam 26 lvl a żadnej broni i dodatków , chyba robią jakiś pracę

pod Vietnam może dlatego tak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde trzeba do tego nowy temat zakladac? Wszystko o tym jest w temacie bad company 2 czesc 2. Jakies prace na serwach prowadza i tyle. Nie tylko ty masz zero w statach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obczajcie to. Teraz wiem dlaczego lubie ganiac ze snajpa i red dotem :biggrin:

namf.png

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, i co najlepsze - kolega whitas gra na fragu, i (miałem przyjemność z nim dziś grać) niczym szczególnym się nie popisuje.

Ktoś się pytał czy warto kupić fraga - graj na padzie, parę dni gry i nie wrócisz do myszki. Po co kolejny plastik pod konsolą.

Sory, kolego hivonzooo, a jaka jest Twoja definicja szczególnego "popisywania się"? Ktoś zapytał o sprzęt, ja odpowiedziałem. Widocznie Ty też nie miałeś okazji pograć na fragu bo oczekiwałbyś ode mnie jako jego posiadacza jakieś niesamowitej efektywności z gry - tymczasem nie jest to w żadnym wypadku magiczne rozwiązanie problemów pecetowca, którym jestem(ps3 mam od 12tu miesięcy).

Polecam Tobie więcej funu i przyjemności z gry a mniej orientacji na "popisywanie się". Będziesz zdrowszy.

TB

A skąd wiesz że gra na fragu?

Pisałem to kilka postów do tyłu, ze mam fraga i gram sobie raz fragiem raz padem w zależności od tego czy akurat mam ochotę prąd w bateriach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jakiej czulosci analoga najlepiej grac? dopiero zaczelem i odrazu chce ustawic nalepiej co doradzacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek ustaw mniej niż połowa. Potem i max będzie za mało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracze ps3 nie beda miec spolszczenia, w sumie powinni dac napisy (przy wojskach Vietkongu),bo jesli koles powie han-ciun-ciaj to nie wiadomo czy to snajper czy granat albo piechota przciwnikabiggrin.gif.

W sumie to jakby nie patrzeć to BBC2 nauczył nas wiele kulturalnych zwrotów bądź co bądź amerykańskie to większość pewnie znała ale te ruskie na pewno się przydadzą na wycieczce do braci ze wschodu. Mam jeszcze nadzieję że dowiem się jak jest "kurka wodna" po wietnamsku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jakby nie patrzeć to BBC2 nauczył nas wiele kulturalnych zwrotów bądź co bądź amerykańskie to większość pewnie znała ale te ruskie na pewno się przydadzą na wycieczce do braci ze wschodu. Mam jeszcze nadzieję że dowiem się jak jest "kurka wodna" po wietnamsku ;)

Kurka wodna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o ostrzejszą kurke wodną - google translator rządzi-pewnie jakieś polaki w googolach siedzą. Zaimplementowali nawet "Kur%##$a mać" po vietnamsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się upewnię: czy TO już za 15 godzin?! Aktualizacja PSN jest z wtorku na środę o 00.00? Normalnie by mi to rybka była o której jest ale chce jak najszybciej włączyć pobieranie Vietnam i demo Mass Effect 2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę panowie już nie macie się o co spierać a ja gram na Joystick.jpg

i gram jak gram, wyluzujcie juŻ jutro najbardziej przez nas wszystkich wyczekiwany VIETNAM SI JU IN DZANGEL ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po co wam ten wietnam?:) Może za dużo sie naoglądałem filmów z Chuckiem Norisem typu "zaginiony w akcji" i może dlatego mi sie przejadło:D no jest opcja koszenia małych krzyczących wietmaców biegnących na czołg tylko z bagnetemtongue.gif ale czy to naprawde takie fajnetongue.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po co wam ten wietnam?:) Może za dużo sie naoglądałem filmów z Chuckiem Norisem typu "zaginiony w akcji" i może dlatego mi sie przejadło:D no jest opcja koszenia małych krzyczących wietmaców biegnących na czołg tylko z bagnetemtongue.gif ale czy to naprawde takie fajnetongue.gif

klimat wietnamu, muza, lokacje, pojazdy i bronie z tego okresu zdecydowanie pozytywnie wpłyną na uroku gry. Obejrzyj Pluton Olivera Stone , albo Czas Apokalipsy Coppoli, a nie arcydzieła z Chuckiem.

Niemniej czy to będzie wietnam czy czeczenia i tak dla fana bbc w końcowym efekcie będzie to przedłużenie przygody z tą pozycją :thumbsup:

edit: ps. bo bym zapomniał : o niepowtarzalnym full metal jacket - kubricka, chyba dzis odgrzeję :biggrin:

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@redneckpl: weź się trochę ogarnij z tymi postami, strasznie śmiecisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj Pluton Olivera Stone , albo Czas Apokalipsy Coppoli, a nie arcydzieła z Chuckiem.

edit: ps. bo bym zapomniał : o niepowtarzalnym full metal jacket - kubricka, chyba dzis odgrzeję :biggrin:

oojj tak. dobre filmy! No i soundtrack z plutona mistrzostwo świata... a cały świat myśli że go tiesto wymyślił. Natomiast ten soundtrack z BC2 Vietnam taki luzacki że chyba będę medykiem grał - i trochę się poczuję jak doktorki z M*A*S*H'a ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że mój awatar rzuca sie w oczy i mnie łatwiej wyłowić bądź jak nie lubisz FMP to powiedz.... ale ogólnie wszystko było w temacie BFBC2??

Ps. natomiast jeśli - zapytanie, odpowiedź bądź opinia jest śmieceniem to przepraszam że żyję

jeszcze jeden Ps.tongue.gif skoro śmiecę to było mnie pouczyć poprzez PW bo tamto twoje to też chyba śmiecenie?:) też bym przeczytał:)

Edytowane przez redneckpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po co wam ten wietnam?:) Może za dużo sie naoglądałem filmów z Chuckiem Norisem typu "zaginiony w akcji" i może dlatego mi sie przejadło:D no jest opcja koszenia małych krzyczących wietmaców biegnących na czołg tylko z bagnetemtongue.gif ale czy to naprawde takie fajnetongue.gif

Tak bardzo fajne, szczególnie gdy będziesz biegał "małym, żółtym" ludzikiem w czarnej piżamie i łoił dupsko jankeskim imperialistom.

Szczerze mówiąc zawsze bawiły mnie wojenne filmy w których strona przegrana - jak Amerykanie w Wietnamie - robi ze swoich przeciwników kompletnych debili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O i gitara . dziękuję za konstruktywną odpowiedź:) więc może i tytuł będzie wart uwagi w moim mniemaniu mimo iż vietnam nie jest moim konikiem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to moim jest i już czekam aż się pojawi i zaraz zaczynam ściągać. Rano wstaję  :psbutton: i czekam :x:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie czy pojawi się tuż po północy do ściągnięcia ?

Myślę, że jutro, po 17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale co wy chcecie ściągać?

Vietnam już siedzi u was na dysku po ostatnim update o wadze 1.75Gb,tylko kwestia kupna na PSN i plik o wadze 100Kb odblokuje Vietnam :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×