Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Weszłem za Jackiem_AR na te dzisiejsze mecze (ale pod innym nickiem) i jedno powiem - jesteście normalnie dzieci wojny.

Zanim się udało jakąś rundę wygrać to myślałem ze pada połamię.Seryjny,Ty, Bzykacz byliście w przeciwnej drużynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie dziwnych dźwięków jakie nawiedzają ostatnio grę. Słyszał ktoś z was takie chrząkanie, chrumkanie czy też kumkanie żaby? Skąd się to bierze?

u mnie od jakiegoś czasu jest podobnie. Czasami jakiś czas jest ok, a zdarzają się dni gdy jest to dość uciążliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie dziwnych dźwięków jakie nawiedzają ostatnio grę. Słyszał ktoś z was takie chrząkanie, chrumkanie czy też kumkanie żaby? Skąd się to bierze?

START ---> MY SQUAD ---> podświetlasz wybranego gracza i naciskasz :square:

I już, gracz wyciszony ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie dziwnych dźwięków jakie nawiedzają ostatnio grę. Słyszał ktoś z was takie chrząkanie, chrumkanie czy też kumkanie żaby? Skąd się to bierze?

ja mam czasami to samo to jest chyba jakiś błąd serva

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozniej do was dotarl Bas i na Valdezie dalem sobie spokoj bo pol teamu nam ucielko. Kilka kos dostalem (2 Twoje). Seryjny w 1vs1 bawil sie kangurka kao i ciezko bylo go zabic :thumbsup:

Zmien dilera :tongue:

diler nie ma tu nic do rzeczy, ja mieszkam w zupełnie innej części Polski, mamy tu innych dilerów, a od jakiegoś czasu słyszę to samo chrumkanie w słuchawce :tongue:

co do wczorajszej gry, to najpierw grałem z wami i wszyscy narzekaliśmy, że mamy laga, potem trafiłem do drużyny przeciwnej i było jeszcze gorzej, 1vs1 bez szans praktycznie, albo ubiłem nożem, albo wcale :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na laga nie narzekalem. Wszystko ladnie wchodzilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, obaj biegaliśmy z saigą i za każdym razem ginąłem już od pierwszego Twojego strzału, chyba, że to właśnie wina laga, ale za każdym razem słyszałem "bach" i już było po mnie, znowu z mojej strony 3 strzały to minimum, żeby ubić przeciwnika, który ma full życia, miałem też wczoraj parę przygód, że dostawałem w biegu jeden strzał z pistoletu od przeciwnika, który stał w znacznej odległości ode mnie i zgon na miejscu, a nie byłem wcześniej nawet draśnięty; nie jestem jakiś kozak, ale czegoś się jednak w tej grze nauczyłem przez te 500 godzin i człowiek po prostu szału dostaje, bo jeszcze nie zdarzyło mi się zabić kogoś jednym strzałem z pistoletu na taką odległość, a ostatnimi czasy padam w naprawdę dziwnych sytuacjach, czego na początku tej gry nie doświadczałem :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

diler nie ma tu nic do rzeczy, ja mieszkam w zupełnie innej części Polski, mamy tu innych dilerów, a od jakiegoś czasu słyszę to samo chrumkanie w słuchawce :tongue:

co do wczorajszej gry, to najpierw grałem z wami i wszyscy narzekaliśmy, że mamy laga, potem trafiłem do drużyny przeciwnej i było jeszcze gorzej, 1vs1 bez szans praktycznie, albo ubiłem nożem, albo wcale :verymad:

co do chrumkania to zmieniłem w opcjach gry dźwięk na słuchawki na których zresztą gram i chrumkanie zmalało a po pewnym czasie ono zanika..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie dziwnych dźwięków jakie nawiedzają ostatnio grę. Słyszał ktoś z was takie chrząkanie, chrumkanie czy też kumkanie żaby? Skąd się to bierze?

Jeśli grałeś wtedy z holkiem to na pewno to był jego headset który często robi sobie popcorn...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli grałeś wtedy z holkiem to na pewno to był jego headset który często robi sobie popcorn...

Niewykluczone, że gryzłem też wtedy marchewkę. Dizzy olej Crysisa i wracaj do BC2 :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale miałem dzisiaj ubaw. Conquest ->Laguna Presa. Baza C. Zabijam medyka, widzę kolejnego który zawiesił się w powietrzu i ciul mu kose ale nie trafiłem więc ponowiłem i tym razem wpadła ale mi nie zaliczyło i nagle ciągle unosiłem się do góry  :unsure: Mogłem strzelać, zmieniać broń, spotować wszystko po za jakimkolwiek ruchem. Jakąś minutę piąłem się w górę aż wpadłem w czarną strefę. Koledzy z ekipy to widzieli i strzelali do mnie. Szkoda, że nie miałem czym tego uchwycić. Polewkę z bratem miałem niezłą. Mam nadzieję, że jeden z niebieskich który pierwszy mnie wyczaił nagrywał i wrzuci to gdzieś na neta  :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest możliwe, że ten gość ma platynę z XM8 LMG w 18h? :o

http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/SUPERSENS%252eORG/#infantry

XM8 LMG

  • Kills:1,008
  • Headshots:251
  • Accuracy:19%
  • Time:17h 51m

No popatrz, a ten ma w 10!

iBaso

Ale miałem dzisiaj ubaw. Conquest ->Laguna Presa. Baza C. Zabijam medyka, widzę kolejnego który zawiesił się w powietrzu i ciul mu kose ale nie trafiłem więc ponowiłem i tym razem wpadła ale mi nie zaliczyło i nagle ciągle unosiłem się do góry  :unsure: Mogłem strzelać, zmieniać broń, spotować wszystko po za jakimkolwiek ruchem. Jakąś minutę piąłem się w górę aż wpadłem w czarną strefę. Koledzy z ekipy to widzieli i strzelali do mnie. Szkoda, że nie miałem czym tego uchwycić. Polewkę z bratem miałem niezłą. Mam nadzieję, że jeden z niebieskich który pierwszy mnie wyczaił nagrywał i wrzuci to gdzieś na neta  :teehee:

Widziałem takie 'wniebowstąpienie' w wykonaniu Dizzego. I też po kosie. To chyba jakiś bug, że jak kosisz gościa, który jest w jakimś etapie wywalania z gry zostajesz wniebowzięty. Trochę dziwne bo za takie zachowanie powinno się trafiać do piekła :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No popatrz, a ten ma w 10!

iBaso

Ale cziter, nie dość, że nabijają tych punktów z Michałem to jeszcze takie buty...!

Holek - dobierajcie jakieś mniej zlagowane servery, to byśmy coś popykali, bo tak to tylko z shotgunami można pobiegać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie dziwnych dźwięków jakie nawiedzają ostatnio grę. Słyszał ktoś z was takie chrząkanie, chrumkanie czy też kumkanie żaby? Skąd się to bierze?

u mnie najczęściej te dźwieki oznaczaja jedno : za chwilę wybicie z serwera :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale cziter, nie dość, że nabijają tych punktów z Michałem to jeszcze takie buty...!

Wiadomo przecież, że ma aimbota. Nikt nie jest w stanie zrobić platyny w takim czasie! A przynajmniej nikt normalny :thumbsup:

Warto zauważyć, że niektóre zrobił jeszcze szybciej!

Holek - dobierajcie jakieś mniej zlagowane servery, to byśmy coś popykali, bo tak to tylko z shotgunami można pobiegać :)

Nic nie poradzę - doszedłem do Jacka. Ja tam za bardzo lagów nie odczuwałem ale skoro 1 vs 1 zabijaliśmy się w tym samym czasie saiga vs MG 36 to faktycznie musiałeś mieć masakrę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj ma ma aimboty, wallhacki i czort wie co jeszcze, tak naprawdę to główny powód dla którego nie wsadził na forum jeszcze swoich filmików, a nie brak nagrywarki :whistling:. Z tymi lagami to ogólnie niezła jazda żeby po roku takie rzeczy się działy, czasem trzeba kilka razy serwer zmieniać ale jak już się trafi dobry to przyjemność z gry jest niezmiennie wielka :biggrin:

Edytowane przez prymo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Warto zauważyć, że niektóre zrobił jeszcze szybciej! ...

Na przykład w trzy godziny 3h 08min na MP-443 Grach :biggrin: :thumbsup:

Bas/iBaso nie chce Ci się dobić brakujących achievementów z kampanii? Masz platynę na prawie wszystkich broniach, dziwnie wygląda brak platyny w samym tytule :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj ma ma aimboty, wallhacki i czort wie co jeszcze, tak naprawdę to główny powód dla którego nie wsadził na forum jeszcze swoich filmików, a nie brak nagrywarki :whistling:. Z tymi lagami to ogólnie niezła jazda żeby po roku takie rzeczy się działy, czasem trzeba kilka razy serwer zmieniać ale jak już się trafi dobry to przyjemność z gry jest niezmiennie wielka :biggrin:

Dobra, dobra, przecież co chwila męczysz o te rzekome kody, a jak jest mowa o tej obiecanej nagrywarce to jakoś szara eminencja milczy :D

Na przykład w trzy godziny 3h 08min na MP-443 Grach :biggrin: :thumbsup:

Bas/iBaso nie chce Ci się dobić brakujących achievementów z kampanii? Masz platynę na prawie wszystkich broniach, dziwnie wygląda brak platyny w samym tytule :confused:

No właśnie przydałoby się, ale do kampanii podszedłem raz i nie zrobiłem tego rozwalania "m-comów" w większości misji i bodajże też melee kills, ale chyba rzeczywiście wypadałoby mieć chociaż tę jedną platynę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra, przecież co chwila męczysz o te rzekome kody, a jak jest mowa o tej obiecanej nagrywarce to jakoś szara eminencja milczy :D

No męczę męczę bo dostałeś od jednego z forumowiczów cynk że jest gdzieś na youtube filmik z czitami, odnalazłeś go kupiłeś programik i teraz nie chcesz się podzielićB)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale on tam jest, widziałem go kiedyś, musisz po prostu poszukać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gedeon to jest wlasnie lag. Serwer widzi goscia gdzie indziej niz Ty i strzelasz w powietrze. Gorzej ze przeciwnik tez Cie widzi wczesniej i dostajesz strzal zza winkla.

Teleportacja to to samo wczoraj na Arice biegne do domku i znow biegne do domku i jeszcze raz :whistling:

Trzeba zmienic wtedy serwer to czesto pomaga.

pozdro

Z

podobne zjawisko obserwuję w MAG - nazywam je deja vu (jak Neo w Matriksie - scena z kotem), biegne sobie i nagle cofa mnie o kilkanaście metrów gdzieś słyszałem że nastepuje wtedy synchronizacja graczy - ktoś laguje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×