Skocz do zawartości
ONE

Call Of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po patchy nie odnotowałem jakiegoś olbrzymiego zalewu snajperów więc jest OK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem sporo w weekend, ja też nie pamiętam, żebym miał kill-cam że trafił mnie sniper, ale może dlatego że biegałem głównie po pomieszczeniach z shotgunami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem sporo w weekend, ja też nie pamiętam, żebym miał kill-cam że trafił mnie sniper, ale może dlatego że biegałem głównie po pomieszczeniach z shotgunami.

Bo pewnie nie grałeś na nowych mapkach :). Ale mnie tu faktycznie snajperzy zabijali "legalnie" czyli byli schowani w jakimś pomieszczeniu i ściągali ludków. Nie było sytuacji biegającego sniper'a. Ale jeden z nich sobie w dominacji nabił ładnie ze 38/8 miał samą snajpą, ale kampił niemiłosiernie wokół jednego punktu.

Z nowych map full sniperska jest Discovery- ale też można i na niej fajnie pobiegać, wystarczy dobrze rozkminić pozycje snajperów, zakraść się na tyły wroga i bum.

W Kowloon także sporo miejsc na snajpy, do tego jest dość ciemna co w połączeniu z Duchem pro jest idealnym kamuflażem dla snajperów.

No i oczywiście Berlin Wall- także snajpić można fajnie- wokół punktu B w obu domkach.

Jedynie Stadion ze snajpą to porażka. Tam najlepiej mieć coś do sprayowania.

Wiem, że to nie temat o nowych mapach, ale twierdzenie, że mało snajperów jest to jednak nie prawda. Może nie trafiłeś. Może krótko grałeś i tylko na starych mapach. Przecież nie na każdej dobrym rozwiązaniem jest snajperka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem na nowych mapach, nie tak wcale mało, bo wbiłem nawet prestiż :) Snajperów bardzo mało, a nowe mapki miodzio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam jedno pytanie, czy można grać na 2 osobnych kontach na ps3 w black ops multi na split screenie?

Tak samo jak w resistance 2? Ponieważ jak włączam multi na splicie to automatycznie przydziela ten sam nick np: jacagaca(1) i jacagaca(2) z tymi samymi ustawieniami taka jakby kopia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam jedno pytanie, czy można grać na 2 osobnych kontach na ps3 w black ops multi na split screenie?

Tak samo jak w resistance 2? Ponieważ jak włączam multi na splicie to automatycznie przydziela ten sam nick np: jacagaca(1) i jacagaca(2) z tymi samymi ustawieniami taka jakby kopia.

Nie, nie można grać na 2 różnych kontach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto lubi grać i często gra na ascension i jest w to dobry niech doda mnie do przyjaciół i gra razem ze mną bo ja mam stałego teama i często gramy. Mój nick to BEN_POL.

BEN_POL.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

...tylko u mnie nie mozna polączyc sie z serwerami???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko u Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie czy jak kupie COD BO na ps3 to bedzie mi normalnie chodzilo multi?(moj internet to 1.5mb radiówka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli działa ci internet w ps3 ( nie wiem jak jest z radiowym) to nie wiem czemu miałby nie działać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pewien problem z Black Ops.

Przed wczoraj zniknęło mi po jednym granacie (były 3 semtexy i 3 flashe) zostały tylko po 2.

Moje perki to:

Wojak Pro

Watazka Pro

Druga szansa Pro

Coś przestawiłem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś Ci się pomyliło, bo każdy ma po 2 nade'y i nie ma szans, żeby mieć 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś Ci się pomyliło, bo każdy ma po 2 nade'y i nie ma szans, żeby mieć 3.

OK. Już wróciło do normy. Mam 2 semtexy i 3 flashe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. Już wróciło do normy. Mam 2 semtexy i 3 flashe.

:o

główne-

semtex-1

odłamkowy-1

taktyczne-

fosforowy (willy)-1

nova-1

błyskowy-2

ten czerwony-2

wabik-1

... :o

padlinożerca nie uzupełnia granatów, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warlord Pro: You start with one extra lethal and tactical grenade, except smoke (WILLY PETE).

Czyli jak normalnie sa 2 tactical i 1 lethal, to z Warlordem Pro powinny byc 3 tactical i 2 lethal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo cos o nywych DLC w przyszłosci ? bo nie wiem czy sprzedawac gre :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo cos o nywych DLC w przyszłosci ? bo nie wiem czy sprzedawac gre :D

Będzie jeszcze jeden map pack do multi, tak jak miało to miejsce z MW2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak oceniacie? Multi latwiejsze czy trudniejsze do ogarniecia w porownaniu do BF2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę o pomoc, kolejny raz gram perkiem Waga Lekka i jakoś nie mogę skumać o co chodzi z tym trzecim wyzwaniem aby zrobić upgrade do PRO.

Napisane jest: " Zdobądź 10 medali ofensywnych zabijając wrogów w pobliżu ich celu" - kompletnie nie wiem co mam zrobić i w jakim trybie rozgrywki... Help!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×