Skocz do zawartości
ONE

Call Of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos chetny na gre w Call of the dead?

Headset posiadam,a psn id podane w sygnaturce.

@ziendal

Podczas double expa to zaden wyczyn..

Żaden wyczyn? Szacuje że ok. 15h trzeba by było siedzieć, co nie tyle jest wyczynem co po prostu chorym no-life'eniem ;d

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6/29/11 (Patch 1.10)

  • • Security Updates.
  • • New playlists – Flags and Bombs
  • • C4 can no longer be warped to player carrying bomb in S&D and Sabotage.
  • • Removed erroneous “Reset to Default” message when trying to load a DLC map you do not have.
  • • In-game icons (care package icons, etc) no longer appear in the Create A Class menu.
  • • Setting your console date in the future no longer causes inaccurate timestamps in Recent Players
  • • Additional weapon balancing.
  • • Ninja Pro Perk no longer makes sounds when mantling or diving to prone.

Głównie polecam uwadze totalne znerfienie famasa. Wszystko mu osłabili, od szybkości ADS, poprzez damage a na celności z biodra kończąc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Famas w Black Ops to była moja ulubiona pukawka :confused:

Może rzeczywiście byłą nieproporcjonalnie dobra, bo w innych grach Famas mi mniej pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się kolejny weekend z double expem :biggrin: a do tego 24/7 mapa nuketown, start w piątek od 18.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się kolejny weekend z double expem :biggrin: a do tego 24/7 mapa nuketown, start w piątek od 18.

double expo od piątku godzina 18 i do kiedy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie do poniedziałkowego wieczora jak zwykle. Szkoda że nie będzie mi dane skorzystać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównie polecam uwadze totalne znerfienie famasa. Wszystko mu osłabili, od szybkości ADS, poprzez damage a na celności z biodra kończąc :)

Nie jest chyba tak źle. Da się odczuć zmianę( może trochę więcej kulek trzeba wpakować), ale nadal dobrze mi się z nim gra :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam bardzo dziwny problem . Gram sobie w Bo jeden meczyk i potem mnie wyrzuciło dobra ,ale tera już od jakichś 3 h męcze się by wejść do BO wszystko się włącza ,ale jak jest multiplayer i PSN to że niby jest serwer niedostępny. U wszystkich moich znajomych działa tylko u mnie coś się dzieje odłączam neta wszystko a tu nadal lipa :( Pomóżcike bo chce wykorzystać double XP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam bardzo dziwny problem . Gram sobie w Bo jeden meczyk i potem mnie wyrzuciło dobra ,ale tera już od jakichś 3 h męcze się by wejść do BO wszystko się włącza ,ale jak jest multiplayer i PSN to że niby jest serwer niedostępny. U wszystkich moich znajomych działa tylko u mnie coś się dzieje odłączam neta wszystko a tu nadal lipa :( Pomóżcike bo chce wykorzystać double XP

Witam,

Skasuj patch'a i na nowo go ściągnij.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zauważył ktoś może zmianę (na gorsze) w pingach? Do tej pory w 99% procentach miałem conajmniej słabozielone. Teraz w większości mam czerwone z wskakującym czasem żółtym i tak mniej więcej od 3-4 dni. Łączyłem się po wifi do tej pory i przy testach połączenia pokazywało 4,5mb/s teraz 1.7. Przepiąłęm się na kabel i pokazuje 3,1mb/s. Łącze mam 50 mbit i wrzuciłem pierwszy lepszy plik do ściągania na wifi i 1,1mb/s śmiga więc problem łącza odpada. Ktoś ma jakiś pomysł?

Aktualny test połączenia - 5,2Mb/s down 1,2Mb/s up. Ping czerwony cały czas.

Edytowane przez piotrekm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Załóżmy że kupie Black Opsa, to mogę potem dokupić pakiet classic zombie pack?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezko dorwac sam kod, na ebay jest pare aukcji, ale cena siega czasem powyzej 100 zl. Ja wczoraj zakupilem uzywana hardened na allegro z nieuzytym kodem za 189zl. Mozesz kupic ew.prestige edition (prawie 300 zl, i ten niepotrzebny samochodzik -_-).

http://allegro.pl/call-of-duty-black-ops-hardened-edition-polecam-i1711740699.html napisz do typka, czy kod jest wykorzystany

Edytowane przez koosa58362

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może z organizujemy sobie taki mały turniej chyba ,że już jest ? ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie... tez macie takie zwiechy? Nie moge sie polaczyc z gra w multi bo zwiesza mi konsole i trzeba ja resetowac. Plyta igla nie zauwazylem zadnych pekniec. Wiadomo w czym tkwi problem?

@Ribel, jak chcesz jakies turnieje to sprawdz ta strone : consoles.net ... rozgrywki ligowe itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turniej w BO? :rofl: Przecież ta gra nie wymaga w ogóle skilla, takie same szanse ma pro spędzający 10 godzin dziennie w multi, jaki i emeryt trzymający pierwszy raz pada w ręku.

Dlatego właśnie jest to najlepsze multi do odstresowania się po ciężkim dniu, nie musisz spinać tyłka, jak np.w bfie, żeby nie skończyć ze statami 0:15

Edytowane przez koosa58362

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turniej w BO? :rofl: Przecież ta gra nie wymaga w ogóle skilla, takie same szanse ma pro spędzający 10 godzin dziennie w multi, jaki i emeryt trzymający pierwszy raz pada w ręku.

Dlatego właśnie jest to najlepsze multi do odstresowania się po ciężkim dniu, nie musisz spinać tyłka, jak np.w bfie, żeby nie skończyć ze statami 0:15

Matko kochana, drugi ONE. Grales kiedys w BO? Bo ja bez spinki w BF'ie potrafie skonczyc ze statami 44/8 jak i 20/22. Wszystko zalezy od tego jakie umiejetnosci prezentuja przeciwnicy

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cod bo mam obecnie 38lvl 1szego prestiżu, więc troszkę grałem, mam first strike i classic mappack, w planach escalation (mam na x360) i annihilation, tak więc ciężko mnie nazwać antyfanem blopsa. Po prostu takie są fakty, ze skillowej gry cod zmienił się w grę "niedzielną", ale mi to nawet pasuje, bo tak jak pisałem, można się bez spinki odstresować.

Edytowane przez koosa58362

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cod bo mam obecnie 38lvl 1szego prestiżu, więc troszkę grałem,

yhym.... dobrze powiedziane. Troszkę.

Z pewnością jak byś zagrał z przeciwnikiem o skillu k/d > 2.0 mecz 1 vs. 1 i dostał w dupala np. 30- 2 zmieniłbyś zdanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam pierwszy raz mam do czynienia z CoD'em multiplayer i mam pytanie ile jest poziomów prestiżu w BO? apropo tematu wyżej NFL ma racje to zależy od poziomu przeciwnika bo łatwiej się gra np przeciwko 8 levelowi w BO niż 50, co do Bf'a, napewno wymaga więcej "skilla" niż CoD BO ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prestizy jest 15 poziomow.Bf jest gra bardziej nastawiana na team play wiec akcje samobojcze mniej sie oplacaja niz wspieranie reszty swojego zespolu,natomiast CoD jest gra jednoosobowa.Gram w obie i musze powiedziec ze zmeczony debilnymi perkami w BO odkrylem przyjemnosc w zdobywaniu flag w Bf.Kazda z tych gier daje cos innego i kazda ma swoje wady i zalety,dlatego uwazam ze powinno sie pograc w oba tytuly i wybrac ten bardziej pasujacy do naszego temperamentuP.s. W kazdej grze sa megawymiatacze i kazda wymaga skila choc uwazam ze gra sie dla zabawy i trzeba z tego czerpac radoche nawet jak sie dostaje ostre wciry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam też gram w obydwie gry i masz 100% rację że BF nastawia na grę zespołową ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×