Skocz do zawartości
ONE

Call Of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

Gra wymiata.Niewiem czego wy chcecie od grafiki ,bo jest spoko.Niektorzy chyba sie za bardzo najarali na ta gre i oczekiwali grafiki na poziomie GT5.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda ze presgie jest na 50 lvl i ze jest ich 15 ?? na Wikipedi Black Ops wyczytalem ze Goldn Camouflage dostaje sie na 14 Prestige tyutaj chodzi o to ze Golden Guns dostaje sie na 14 Prestige ? Nie tak jak w COD4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda ze presgie jest na 50 lvl i ze jest ich 15 ?? na Wikipedi Black Ops wyczytalem ze Goldn Camouflage dostaje sie na 14 Prestige tyutaj chodzi o to ze Golden Guns dostaje sie na 14 Prestige ? Nie tak jak w COD4 ?

Tak, po wbiciu 14 prestiza bedziesz mogl kupowac za kase (nie pamietam jak ta waluta sie nazywala, zdobywasz ja grajac po multi) golden camo dla odpowiedniej broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, po wbiciu 14 prestiza bedziesz mogl kupowac za kase (nie pamietam jak ta waluta sie nazywala, zdobywasz ja grajac po multi) golden camo dla odpowiedniej broni.

To straszna lipa bo wadpie ze wbije 14 prestige ; o a na YT ludzie juz maja Golden Camo dziwne troche ...

Sa gdzies zdjecia wszystkich Prestige ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To straszna lipa bo wadpie ze wbije 14 prestige ; o a na YT ludzie juz maja Golden Camo dziwne troche ...

Sa gdzies zdjecia wszystkich Prestige ?

Grając z bootami masz już wszystko unlocked ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie... :D karamy w środę jakiś meczyk :>?

A to temat na ustawki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox ma żywsze kolory. Kurde. Chyba pora sie przesiąść na inną platforme ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 10 godzin moja własna kopia gry w konsoli.W KOŃCU!

Edytowane przez xGretikx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox ma żywsze kolory. Kurde. Chyba pora sie przesiąść na inną platforme ... ;)

Nie żartuj,,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem do domu ze swoją grą , coś mi się zdaje że jutro będe niewyspany :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajac zycie xbox byl ta konsola pod ktora black opsa robili a pozniej porty :S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warunek do przystąpienia to minimum 4 prestige z MW2, noob-om dziękujemu :)

Mamy już około 30 osób w tym 24 z 10 prestige,więc klan będzie naprawde mocny.

Link do strony klanu http://www.ps3site.pl/forum/topic/47402-call-of-duty-black-ops-polski-klan-7pl/

Od kiedy prestige jest wyznacznikiem umiejętności gracza? Szczególnie że w MW2 wystarczyło że się zrobi hacka i mogłeś sobie wybrać jaki chcesz mieć prestige i wszystkie emblematy odblokowane.

Żeby nie robić OT to może się ktoś wypowiedzieć jak wypada polonizacja tej gry? Czy jest tak samo mierna jak w przypadku MW2?

Edytowane przez maly123_4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile jest rankow w BO?

Juz znalazlem, 50.

Edytowane przez danatiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polonizacja jest jaka jest są po prostu napisy, każdemu może się coś nie spodobać w spolszczeniu. Grałem trochę w nocy w single player i gra tak się przycinała że szok, w momencie kiedy padłem na ziemie nie mogłem się ruszać w żadną stronę, masakra. Przez ten mankament nie mogłem sobie poradzić z jednym momentem w grze. Człowiek kupuje nową grę żeby się nią cieszyć , a tu taka nie miła niespodzianka :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam muszę jeszcze raz przejrzeć tryby online które proponuje BO. Bo MW2 odrzuciło mnie na kilometr,do 10tej rangi doszłem ,nie chciało sie więcej grać i aufwiedersejn na alllegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox ma żywsze kolory. Kurde. Chyba pora sie przesiąść na inną platforme ... ;)

Albo włączyć Full RGB, taką opcją "ożywiania" kolorów w PS3 o której nikt nie wie ;)

kyron, jeśli MW2 ci nie podszedł, to nawet nie bierz się za BO, bo to w 95% to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo to w 95% to samo.

W tych 5 procentach znajdują się lepsze mapy, przemyślane killstreaki i perki, full custom naszego żołnierza, nagrywanie meczy, 4 nowe tryby gry, zombie, coop online/split, itd, itp, już mi się nie chce wymieniać dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak wy, ale gram juz pare godzin i wydaje mi sie ze grafika jakas trefna jest, gorsza od poprzednich czesci :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych 5 procentach znajdują się lepsze mapy, przemyślane killstreaki i perki, full custom naszego żołnierza, nagrywanie meczy, 4 nowe tryby gry, zombie, coop online/split, itd, itp, już mi się nie chce wymieniać dalej.

Chodzi mi o multi, a nie o tryb zombie. Multi opiera się na tych samych zasadach co w MW2. DMG broni taki sam (kto pierwszy ten ma fraga), szybkość poruszania, odrzut broni, a raczej jego brak. Taka miła arcadowa strzelaninka. :)

nie wiem jak wy, ale gram juz pare godzin i wydaje mi sie ze grafika jakas trefna jest, gorsza od poprzednich czesci :(

Bo tak jest, wystarczy poczytać opinie na różnych forach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak wy, ale gram juz pare godzin i wydaje mi sie ze grafika jakas trefna jest, gorsza od poprzednich czesci :(

Chyba ci się wydaje. Patrząc na ten stream grafika prezentuję się wybornie. I ta płynność. Miodzio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie musze patrzec na stream bo mam gre na wlasnym tv i normalnie.... nie podoba mi sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na porównanie x360/ps3 ciężko powiedzieć coś pozytywnego o porcie na PS. W trakcie gry pewnie to nie przeszkadza, ale na zatrzymanych obrazach nokaut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×