Skocz do zawartości
ONE

Call Of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

i tu sie z tobą nie zgodze przynajmniej jeżeli chodzi o klimat.

klimat według ta gra ma swój i nie ma co mówić że to waw 2 czy mw3

no cóż CoD zaczął nowy rozdział , zimnej wojny zobaczymy czy zechcą go przeciągnąć i zrobić kolejne części czy nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze,że zarówno caballero jak i mil grali już w Black Ops. Nawet zdążyli dobić do drugiego prestiżu w multi :whistling:

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do moderatorów. Czy w dziale online może pisać każdy? Jeżeli nie, to proszę zróbcie temat o Black Opsie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze,że zarówno caballero jak i mil grali już w Black Ops. Nawet zdążyli dobić do drugiego prestiżu w multi :whistling:

żeby akurat poczuć klimat nie trzeba zagrać wystarczy pooglądać filmiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki.

Czy COD będzie miał statystyki na necie? Coś jak BFBC2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zombie Mode bedzie tylko do tych edycji Hardener i Prestige czy jak to w koncu jest ?? I dokladna premiera gry jest w poniedzialek czy wtorek ? Bo ja chce kupic w Bydgoskim Saturnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja mam mały problem. Na jaką platformę kupić Black Ops, mam PS3 ale również w miarę porządnego PC-eta. Zaznacza że nie jestem fanbojem żadnej platformy. Wie ktoś może jaka będzie grafika np. w stosunku do Xbox 360. Czy jak zwykle będzie wszystko bardziej rozmyte i mniej ostre w wersji na PS3? Jak wyglądała poprzednia wersja Call of Duty w porównaniu do wersji PC. Bo na konsoli to grałem tylko w demo MW2 i muszę rzec że wyglądało to nawet całkiem, całkiem, choć do wersji PC przy teksturach na extra to jednak trochę brakowało.

Jakoś nigdzie nie można zobaczyć wersji Black Ops na PS3, tylko na XBOX 360.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki.

Czy COD będzie miał statystyki na necie? Coś jak BFBC2?

Trudno coś na ten temat w tej chwili powiedzieć. Chociaż MW2 nie miało żadnych statystyk, to ja mam cichą nadzieję, że nowe studio nas zaskoczy i Black Ops będziemy mieli jakieś statystyki i rankingi internetowe. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą pełne statystyki włącznie ze śledzeniem meczu i punktów na ciele, w które oberwaliśmy i/lub obrywamy najczęściej, miejcówki śmierci plus wiele innych. Kto grał w WaW to wie jak to wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zombie Mode bedzie tylko do tych edycji Hardener i Prestige czy jak to w koncu jest ?? I dokladna premiera gry jest w poniedzialek czy wtorek ?

Zombie będzie w zwykłej edycji , w Hardener i Prestige otrzymasz kod na 4 dodatkowe mapy Zombie z WAW (odświeżone kotlety)

A data premiery jest wałkowana od pięciu stron (WTOREK) ;)

Koledzy ja mam mały problem. Na jaką platformę kupić Black Ops, mam PS3 ale również w miarę porządnego PC-eta. Wie ktoś może jaka będzie grafika np. w stosunku do Xbox 360. Czy jak zwykle będzie wszystko bardziej rozmyte i mniej ostre w wersji na PS3?

Ja kupuję na PC & PS3.

Jeżeli zależy Ci tylko i wyłącznie na grafice to kupuj PC.

Jeżeli lubisz popykać ze znajomymi na split screenie i ogarniasz pada lepiej od myszki to polecam PS3.

Edytowane przez Dranz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP

Do tej pory ukazują się wyłącznie gameplaye z xboxa dlatego,że przed premierą była udostępniona beta użytkownikom jak i Activision promuje swój produkt widocznie za pośrednictwem pieniędzy Microsoftu - pan Kotick po prostu uśmiecha się do tych co szastają pieniędzmi. :wink:

Wracając do wyboru pomiędzy konsolą,a piecem prędzej bym zastanawiał się nad typem rozgrywki niż grafiką. Widzisz na PC gra się jednak w FPS znacznie szybciej, jest większy dynamizm. Zwłaszcza skill ma szersze znaczenie, do gry na padzie również należy mieć wprawę jednak to ostatecznie na gryzoniu decydują w większym stopniu Twoje umiejętności.Stąd wg mnie wygodniej pozwolisz sobie na progaming grając na piecu niż w przypadku konsol. Z drugiej strony pad zapewnia równie sporo radochy, a gra w gronie przyjaciół odbywa się znacznie prostszą drogą niż podawanie IP na teamspeaku :wink:

Sama grafika na PC przewyższa obie konsole jednak czy masz wystarczająco dobry sprzęt by zapewnić ten sam framerate co na ps3?

Mam pytanie do byłych czy obecnych jeszcze graczy Modern Warfare.

Czy na konsolach pojawił się MOD z PC ( nie pamiętam już nazwy), których został wykorzystany w rozgrywkach ESL ?

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W multi każdy już wie że będzie można powalczyć na split screenie.

Ale czy ten sam patent będzie możliwy również w przypadku trybu zombie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie w jakim sklepie będzie można kupić grę w dniu premiery, bo w Media Markt nie będzie na ich stronie internetowej pisze że około tydzień po premierze będą mieli jakiś absurd, może ktoś wie w jakich sklepach (wielkopowierzchniowych) będzie można dostać ? interesują mnie sklepy znajdujące się w Szczecinie.

no w szczecinie kolo deptaku jest play and go w dniu premiery biore u nich rezerwacja poszla ;d

UP

Do tej pory ukazują się wyłącznie gameplaye z xboxa dlatego,że przed premierą była udostępniona beta użytkownikom jak i Activision promuje swój produkt widocznie za pośrednictwem pieniędzy Microsoftu - pan Kotick po prostu uśmiecha się do tych co szastają pieniędzmi. :wink:

Wracając do wyboru pomiędzy konsolą,a piecem prędzej bym zastanawiał się nad typem rozgrywki niż grafiką. Widzisz na PC gra się jednak w FPS znacznie szybciej, jest większy dynamizm. Zwłaszcza skill ma szersze znaczenie, do gry na padzie również należy mieć wprawę jednak to ostatecznie na gryzoniu decydują w większym stopniu Twoje umiejętności.Stąd wg mnie wygodniej pozwolisz sobie na progaming grając na piecu niż w przypadku konsol. Z drugiej strony pad zapewnia równie sporo radochy, a gra w gronie przyjaciół odbywa się znacznie prostszą drogą niż podawanie IP na teamspeaku :wink:

Sama grafika na PC przewyższa obie konsole jednak czy masz wystarczająco dobry sprzęt by zapewnić ten sam framerate co na ps3?

Mam pytanie do byłych czy obecnych jeszcze graczy Modern Warfare.

Czy na konsolach pojawił się MOD z PC ( nie pamiętam już nazwy), których został wykorzystany w rozgrywkach ESL ?

Pro mod nie pojawił się na konsolach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie trochę bezsensem jest to że ludzie mogą grać w multi przed premierą ... Nabiją sobie tacy wystarczająco lvl i ulepszą wojaka, a także poznają mapy że spokojnie będą jechać osoby które dostaną grę we wtorek. Bardzo bym się ucieszył jakby Treyarch zresetowało staty w dzień premiery :P

@DOWN

o.O nie wiedziałem to dobrze :)

Edytowane przez marol0v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak by ktoś znalazł filmik z ps3 to był bym wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez serwery i tak rusza dopiero we wtorek/srode, takze nie ma sie o co bac. Poki co to sobie moga pograc w singla/co-opa i po LANie, bo w MP wyskakuje komunikat "serwery gry CoD:Black OPS są niedostępne, proszę spróbować później".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery będą włączone w poniedziałek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde rowniez mam dylemat czy kupic wersje na PS3 czy kupic wersje na PC i tu i tu gra mi sie dobrze, ale nie wiem czy warto wydawac 170-200 zl za gre ktora na PC bedzie kosztowac 99-130zl :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla samego nazi zombies wiem ze warto kupic te gre (L4D wymieka ^^) ... mam tylko pytanie, nie orientuje sie ktos czy bedzie mozliwosc uzywania bardziej wspolczesnych broni ? :scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×