Skocz do zawartości
ONE

Call Of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc na porównanie x360/ps3 ciężko powiedzieć coś pozytywnego o porcie na PS. W trakcie gry pewnie to nie przeszkadza, ale na zatrzymanych obrazach nokaut.

A Ty zatrzymujesz grę, żeby się przyjrzeć grafice? Jeżeli nie, to o co się martwisz? :D

Przyznam, że już nie wiem czy kupić tę grę. Tyle wyszło negatywnych opinii, i to tylko w dzień premiery :/ A że multi jest wolne, że grafika brzydka, że napisy niezsynchronizowane. I co tu człowiek ma począć :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...(kto pierwszy ten ma fraga)...

Ale na dokladnie tak samo jest w 100% innych gier... Jesli pierwszy strzelasz i pierwszy giniesz to:

A. jestes slaby,

B. sa lagi.

I jaki DMG broni/pozim HP by nie byl zawsze bedzie tak ze pierwszy co strzela ten wygrywa (tak wynika w sumie z zasad logiki, chyba ze pierwszy strzelasz ale nie trafiasz, to juz inna bajka - patrz punkt A :P). IMO piekno CoD jest wlasnie w tym ze jak jestes dobry to mozesz i 3-4 gosci naraz pojechac a nie przez 5min. urzerac sie z jednym typem, jak to ma miejsce w niektorych grach ;)

PS. One in the Chamber wyglada na totalny niewypal, w ogole gdzies zatracila sie idea latania z pistoletem z jednym nabojem, skoro mozna sobie uzupelnic ammo latajac z nozem co zreszta widac na tych stream'ach - 3/4 killi to z noza...

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no poczytalem inne fora i ulzylo mi, jednak nie jestem odosobniony, z tego co poczytalem to przewijaja sie wszedzie te same 3 problemy, wiec to nie moze byc przypadek

- grafika slaba (poziom WaW)

- smieszne odglosy broni, cos jak plastikowe zabawki

- no i debilne respawny w multi, gdzie 2-3 sec po tobie respawnuje sie 1-2 wrogow

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko na wersje konsolowa sie ludzie skarzą w wercje PC nie da sie grac bo gra chodzi niczym GTA4 bez patchy ( tnie sie nawet na i7 i GTX480) ludzie skarzą sie rowniez na grafike , kurde czy znowu po mw2 dostalismy chujowego coda :/ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś ile poziomów posiada tryb Zombie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wchodze w ten tryb to pokazana 1 mapa a pod spodem 2 czarne paski tak jakby do odkrycia, jak wybieram singiel, coop czy multi, tak samo , czyli prawdopodbnie 3 mapy ale nie dam glowy sciac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra to jakas paranoja....spodziewalem sie lepszej wersji MW2 a tu jakies WaW2 wyszlo. Wszystko kolorowe jak z jakiejs kreskowki, animacja postaci to jakas padaka (sztuczne ruchy), a na dodatek te dzwieki...wybuch granatu to jakby ktos wrzucil mala petarde do puszki po browarze. Niestety na lagi nic nikt nie poradzi bo to norma jak nowa gra wychodzi.....osobiscie nie polecam (chyba ze komus podobal sie WaW) i mimo ze jestem zwolennikiem serii COD i gralem we wszystkie czesci to niestety ta idzie na sprzedaz jeszcze w tym tygodniu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko na wersje konsolowa sie ludzie skarzą w wercje PC nie da sie grac bo gra chodzi niczym GTA4 bez patchy ( tnie sie nawet na i7 i GTX480) ludzie skarzą sie rowniez na grafike , kurde czy znowu po mw2 dostalismy chujowego coda :/ ?

Jeżeli patrzysz przez pryzmat grafiki, to proponuje zakończyć przygodę z grami. Naprawdę, będzie lepiej dla nas i dla ciebie.

ta gra to jakas paranoja....spodziewalem sie lepszej wersji MW2 a tu jakies WaW2 wyszlo. Wszystko kolorowe jak z jakiejs kreskowki, animacja postaci to jakas padaka (sztuczne ruchy), a na dodatek te dzwieki...wybuch granatu to jakby ktos wrzucil mala petarde do puszki po browarze. Niestety na lagi nic nikt nie poradzi bo to norma jak nowa gra wychodzi.....osobiscie nie polecam (chyba ze komus podobal sie WaW) i mimo ze jestem zwolennikiem serii COD i gralem we wszystkie czesci to niestety ta idzie na sprzedaz jeszcze w tym tygodniu.....

Tak samo, jeżeli nie patrzysz na fun płynący z gry, tylko na dźwięk i grafikę, wystaw grę na allegro już dzisiaj, o jednego marudzącego mniej.

Edytowane przez Code

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli patrzysz przez pryzmat grafiki, to proponuje zakończyć przygodę z grami. Naprawdę, będzie lepiej dla nas i dla ciebie.

W gowno nie mam zamiaru sie patrzec sorry ziomek mamy 2010 rok i wymagam zeby gra sie prezentowala ;]

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gowno nie mam zamiaru sie patrzec sorry ziomek mamy 2010 rok i wymagam zeby gra sie prezentowala ;]

No to tak jak mówię, sprzedaj grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też się wypowiem.Gram od paru godzin,kampania tak jak w MW2 czyli chaotyczna,co chwile rzucani jesteśmy w przeróżne miejsca i można się pogubić w fabule(o ile jakaś jest).Ale tego można było się spodziewać,kampania jest tutaj tylko dodatkiem do online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od 3 godzin w multi, super poprostu ahhh orgazzmmm

singla rusze jak zrobie pierwszy presitge

a oto moja historia

SYTUACJA W GDAŃSKU MEDIA MARKT: OSTATNIE DWIE KOPIE GRY, JA I TAKI TYP SIĘ RZUCAMY. JEST MAMY... INNY PŁACZĄ I ŻYCZA NAM SMIERCI.TO BYLO O 10 RANO W MEDIA MARKCIE, TERAZ JUZ WSZYSTKO WYPRZEDANE. JESLI MACIE FARTA DOSTANIECIE MOZE WERSJE NA PC :DWOOO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też się wypowiem.Gram od paru godzin,kampania tak jak w MW2 czyli chaotyczna,co chwile rzucani jesteśmy w przeróżne miejsca i można się pogubić w fabule(o ile jakaś jest).Ale tego można było się spodziewać,kampania jest tutaj tylko dodatkiem do online.

Bylo juz o tym wspominane - w miare progresji wszystko zaczyna sie laczyc w calosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Może grać 4 graczy na podzielonym ekranie (jedni piszą że tak, inni że tylko 2)?

2. Czy są na SS wszystkie mapy z tych do rozgrywki online (w MW było mniej)?

3. Można grać na SS + boty?

4. Czy na SS każdy z graczy może mieć własne konto z zapisanymi klasami (tak jak w MW2)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem dodać, że na razie z tego co widzę, mapy są o wiele lepsze niż w mw2

jest trochę więcej koloru, tempo nie wiem, biegu wolniejsze ale i tak duzo się dzieje.

ogólnie to wszyscy na razie mają od 5 do 20 levela i umierają co 5 sekund.

tak czy siak jakies super nowe gadzety jak samochodzik czy kamera instalowana gdzies.

nie moge sie doczekac az odblokuje.

co mnie dziwi ludzie maja nawet 20 level a ciagle nie moga zmieniac tytulow czy emblematow, 

albo im sie nie chcialo albo trzeba nabic duzy level nie wiem.

pozdrawiam grajacyh :D

wspolczuje mojej liscie znajomych polowa ciagle czeka i ciuła w mw2 :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pogralem z 2-3h w singla i jak na razie mozg wycieka przez slomke od natloku akcji. Niestety grafika jest lipna jak ktos juz wspomnial, nawet strasznie lipna juz chyba MW2 wygladalo lepiej, tekstury ktore sa dalej, sie rozmazuja (zauwazalnie) ze tak powiem, wyrazne sa tylko obiekty blisko nas (to norma w wiekszosci grach, ale w codzie pierwszy raz cos takiego widze), silnik ewidentnie jest juz przestarzaly (gra swiatel za to w niektorych poziomach na prawde daje po czapie mocno). No ale jedziemy dalej, fabula ... hmmm ... w sumie kompletnie jej nie rozumiem ale powoli sie bedzie rozjasniac wszystko chyba, przez pierwsze 2-3h sa nam dawkowane same niewiadome, lokacje sa bardzo zroznicowane co rusz to inne miejsce. Napisalbym wiecej ale w sumie chce dzis juz skonczyc tego singla :whistling:

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi przytoczyć trochę cytatów polskiego tłumaczenia? Jestem strasznie ciekaw, na co tak niektórzy psioczą.

pozdrawiam grajacyh :D

Pozdrów słownik ortograficzny i dla własnego rozwoju oddaj mi Black Opsa :D

Edytowane przez Code

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli patrzysz przez pryzmat grafiki, to proponuje zakończyć przygodę z grami. Naprawdę, będzie lepiej dla nas i dla ciebie.

Tak samo, jeżeli nie patrzysz na fun płynący z gry, tylko na dźwięk i grafikę, wystaw grę na allegro już dzisiaj, o jednego marudzącego mniej.

fun plynacy z gry?????? fun to ja mam jak slysze wybuch granatu jak by ktos zucil pusta konserwa :) a odglosy strzalow to sa lepsze w pistolecie zabawce mojego 6 letniego syna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dla ciebie fun = odgłosy granatów to już serio nie wiem co mam ci odpowiedzieć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedynym plusem sa chyba tylko i wylacznie duze i zroznicowane mapy......zamiast wydawac nowa gre mogli by zrobic duzego DLC do MW2 z tymi mapami i gadzetami w postaci samochodzikow,psow itp.

Na chwile obecna powinni skupic sie nad nowym silnikiem graficznym a nie setka roznych chaleng-y i contracts-ow...

kazda nowa odslona gry sprowadza sie do udoskonalenia poprzedniej czesci i zrobienia jej jak najbardziej realna. takie rzeczy jak grafika i dzwiek to podstawa. kazdy wydawca wydaje nowsze odslony swoich gierek, zeby poprawic ich jakosc (grafika i dzwiek) no i zarobic jak najwiecej kasy. tu natomiast mozna zobaczyc ze producent chce zarobic tylko kase i nic wiecej. Gra cofa sie do jakosci WaW. dostajemy duzo nowych mapek i gadzetow w postaci nowych killstreak-ow, perkow,chaleng-ow...i nic wiecej. Moze MW3 bedzie mialo miano nastepca MW2, bo Black Ops-owi do tego daleko....

Edytowane przez bartekk1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze kilka osob potwierdzilo to co ja odczulem, bede musial zadzwonic i odmowic wizyte u okulity ktora mi zaproponowal kill, na szczecie tv mam nowy i skalibrowany wiec wszystko ze mna ok. jak ktos jest fanem danej gry to nie wiadomo co by bylo na ekranie i tak bedzie ja wywyzszal

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×