Skocz do zawartości
ONE

Call Of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

Co do drugiego gracza , to dokładnie kogo obchodzi ranga i "Player 2" zamiast nicku - pewnie i tak tym drugim będzie mój brat lub kumpel :)

No własnie dlatego że będzie nim mój brat, żadnemu z nas nie bardzo będzie się chciało grać żeby potem nic z tego nie było i cała gra poszła na marne, a tak gdyby można było zaimportować użytkownika z tej samej konsoli to byłoby nieźle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie dlatego że będzie nim mój brat, żadnemu z nas nie bardzo będzie się chciało grać żeby potem nic z tego nie było i cała gra poszła na marne, a tak gdyby można było zaimportować użytkownika z tej samej konsoli to byłoby nieźle

No może i są z tego plusy , ale u Mnie wygląda to o tyle dobrze że jestem jedynym "głównym" użytkownikiem konsoli.

W WAWie przegrałem setki godzin w zombie , żadnych extra pkt z tego nie miałem , ale i tak świetnie się bawiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jednym filmiku z trybu zombi na mapce tej co ponoć odblokuje się dopiero po przejściu trybu single gość mając Quick Revive sam się ożywiał jak padł na dechy. Coś zmienili bo w CoD5 to działało jako szybsze podnoszenie a nie ożywianie. A i tak z ciekawości zapytam czy można grać na split screenie w 3 osoby mając 3 pady? (gdzieś słyszałem że podobno można ale nie chce mi się wierzyć)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jednym filmiku z trybu zombi na mapce tej co ponoć odblokuje się dopiero po przejściu trybu single gość mając Quick Revive sam się ożywiał jak padł na dechy. Coś zmienili bo w CoD5 to działało jako szybsze podnoszenie a nie ożywianie. A i tak z ciekawości zapytam czy można grać na split screenie w 3 osoby mając 3 pady? (gdzieś słyszałem że podobno można ale nie chce mi się wierzyć)

Raczej sie nie da

Ale było by to też troche nie wygodne jakby ekran był podzielony na trzy części

W WaW można było grać tylko we dwóch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra juz zostala przezemnie zakonczona - jest to najlepszy Cod w jaki gralem :) Aktualnie czekam az odblokuja serwery :)

btw. na split screenie mozna grac od 1 do 4 graczy wiec i w 3 powinno sie dac grac, na razie gralem w 2 bo mam tylko dwa pady...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. na split screenie mozna grac od 1 do 4 graczy wiec i w 3 powinno sie dac grac, na razie gralem w 2 bo mam tylko dwa pady...

Na split screenie na jednej konsoli będzie mogło pograć max dwóch graczy i ani jeden więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co z tego że 2 gracz ma nick Player2 i nie nalicza mu się exp. Ja z bratem na multi będę miał 1 konto że jak ja nie bije lvl to od bije :).A w zombi chodzi o zabawe a nie statysyki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra juz zostala przezemnie zakonczona - jest to najlepszy Cod w jaki gralem :) Aktualnie czekam az odblokuja serwery :)

btw. na split screenie mozna grac od 1 do 4 graczy wiec i w 3 powinno sie dac grac, na razie gralem w 2 bo mam tylko dwa pady...

Ile czasu Ci to zajęło i na jakim poziomie trudności grałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu Ci to zajęło i na jakim poziomie trudności grałeś?

Na necie sie czyta ze na normalu gra zajmuje jakies 5h, veteran 7h (za pierwszym podejsciem).

Chyba mozna sie bylo tego spodziewac, czyz nie ?

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa necie sie czyta ze na normalu gra zajmuje jakies 5h, veteran 7h (za pierwszym podejsciem).

Chyba mozna sie bylo tego spodziewac, czyz nie ?

Sądząc po MW2 to było jakw banku nie oszukujmy sie ,ze BO stawia na multi singiel to 2 sprawa(tez zajebista)ale wiśenka jest zawsze u góry:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwery są właczon e od dzis bo kolega z psn juz bąbie w sieci.Ale damy rade to tylko 1 dzień:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnosnie posiadaczy tv 3D, czy osoby moga zdac relacje odnosnie wrazen gry z opcja 3D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale farty ja dopiero jutro pogram ale Przysięgam jak usiąde to nie wstanę. Poprostu już nic nie będzie mnie interesować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie pogralem godzinke w muliti jest dobrze ale szalu nie ma zombik super duze mapy,nowa rasa zombikow ,singiel na veteranie trudniejszy niz w MW i MW2 :)

Edytowane przez chopers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie to są te dedyki na ps3 czy nie ma dedyków tylko wyszukiwanie graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie to są te dedyki na ps3 czy nie ma dedyków tylko wyszukiwanie graczy

nie ma dedykow na konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mam nadzieje że to się będzie trzymać kupy bo teraz w mw 2 juz sie nie da grać. Smród bród i ubustwo czyli lagi nie da się servera wyszukać i cheaterzy. Czyli mw2 ssie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem troszke i jednego jestem pewiem jest bardziej podobny (multiplayer) do WaW niż do MW2 także jeśli ktoś lubi WaW to POLECAM ! :psbutton:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem troszke i jednego jestem pewiem jest bardziej podobny (multiplayer) do WaW niż do MW2 także jeśli ktoś lubi WaW to POLECAM ! :psbutton:

A w jakim sensie jest podobny do W@W? Bo dla mnie to na konsolach zdecydowanie najgorsza czesc, owszem, moze i najbardziej zbalansowana, ale matchmaking "dzieki" ktoremu nie pograsz bez DLC skutecznie zrujnowal ta gre w moich oczach.. Jak to samo bedzie z BO to niestety ale trzeba bedzie wrocic do MW2/CoD4... Do tego oczywiscie przeogromne mapy nie nadajace do konsolowego 6vs6, i brak mozliwosci wylaczenia czolgow na mapie = FAIL!!! Poza tym juz na filmikach z BO widzialem Commando ktorego rzekomo nie ma i KSy rownie przegiete jak w MW2... Takze jabys mogl to prosze rozwin swoja wypowiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×