Skocz do zawartości
ONE

Call Of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

czyli jeenym słowem cały ten patch to jeden wielki SHIIIIIIIT skoro nic nie polepszyło sie w stosunku do tego co bylo, ale lipa, a najgorsze jest to ze mnie tez tak wywala z MW2 masakra. i w nic nie mozna po strzelac, ma ktoś podobny prblem z MW2??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jeenym słowem cały ten patch to jeden wielki SHIIIIIIIT skoro nic nie polepszyło sie w stosunku do tego co bylo, ale lipa, a najgorsze jest to ze mnie tez tak wywala z MW2 masakra. i w nic nie mozna po strzelac, ma ktoś podobny prblem z MW2??

Ja bym dodał że jest jeszcze gożej niż było,przedtem też wywalało z gry ale nie tak często jak teraz a przy czekaniu na rozpoczęcie można drzemkę sobie zrobić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to też od łącza zależy? Bo mnie rzadko wyrzuca i nie czekam aż tak długo góra 5 min. dry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut to cholernie długo, bo zwykle powinno wyszukiwać w parę-paręnaście sekund. Co mnie zaciekawiło w nowym patchu to jest to, że zmniejszono shake po przybliżeniu ze snajperki, dzięki czemu znowu można robić quickscope'y, podobnie jak w CoD4.

Co do samego patcha to mam wrażenie, że jest mniej lagów, ale coraz więcej rozłącza i coraz częściej trzeba dłużej czekać na grę. Przed chwilą wywaliło mnie przy statach 80-13... Dobrze, że zapisało, bo bym wyj*bał tą grę za okno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to też od łącza zależy? Bo mnie rzadko wyrzuca i nie czekam aż tak długo góra 5 min. dry.gif

No dobra -a jak wcześniej chodziło w miarę ,nie grzebałem przy necie i routerze ,a teraz to porażka to jak to wytłumaczyć?????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut to cholernie długo, bo zwykle powinno wyszukiwać w parę-paręnaście sekund. Co mnie zaciekawiło w nowym patchu to jest to, że zmniejszono shake po przybliżeniu ze snajperki, dzięki czemu znowu można robić quickscope'y, podobnie jak w CoD4.

Co do samego patcha to mam wrażenie, że jest mniej lagów, ale coraz więcej rozłącza i coraz częściej trzeba dłużej czekać na grę. Przed chwilą wywaliło mnie przy statach 80-13... Dobrze, że zapisało, bo bym wyj*bał tą grę za okno.

A na oficjalnym forum Coda burza w szklance wody, chyba 12039123 tematów odnośnie patcha, ludzie tam już zbiorowy lincz na treyarch szykują :)

Ja póki co dziękuję BO na ps3, składam sobie fragmovie z akcji na pc ( przy okazji, na komputerze gra się wspaniale i bez stresu czytam doniesienia. Jak sytuacja się poprawi to zacznę grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Jest jeszcze gorzej. Nie udało się mi skończyć ostatnich czterech gier, a teraz zawiesiła mi się konsola... Co zabawniejsze - do tej pory nie mogłem na nic takiego narzekać. Panowie z Treyarch musieli robić tego patcha chyba po pijaku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epic Fail! Dodali paręnaście nowych kontraktów, zablokowali możliwość losowania z SAMa i Działka Strażniczego i przy okazji zjebali cały multiplayer. Jak miałem do nich szacun za zajebistego WaW, to teraz udowodnili, że są najbardziej zjebanym studiem ever. Wieczne czekanie w lobby, jak już uda się dołączyć to na 3 z 4 meczy wyrzuca(gdzie jest migracja hosta?!), a jak nie wyrzuci to są jakieś lagi. Czekać grubo ponad miesiąc na łatkę, tylko po to aby przez 2h gry ukończyć 4 gry. Brawo Treyarch, brawo Activision, brawo Kotick. Mojej kasy już nie zobaczycie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku gdy jeszcze nie miałem prestiżu to i może miałem smaka na odblokowywanie broni ale nie teraz gdy już po raz trzeci będę musiał wszystko od nowa robić :biggrin:

Edytowane przez afrikan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, ja też teehee.gif mi to nie przeszkadza bo i tak cały czas biegam z Famas'em , a mam inne "lepsze" bronie do kupienia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tylko nie ja mam takie problemy. Chciałem dziś pograć w Demolition i dupa, czekanie 5 min., potem 12/12 - potrzeba więcej osób, by zbalansować grę, migracja hosta, lobby rozłączone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także po tej aktualizacji mam więcej rozłączeń <_<

Najlepszy motyw jest w loby przed grą jest max 12 graczy a na górze pisze potrzeba więcej graczy czy jakoś tak :thumbsup:

Edytowane przez afrikan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 12/13 (full patch)
    New Features:
  • • Over 400 brand new Contracts
  • • Practice Dummies (aka, AI bots) in offline Local Split Screen
  • • A new camera editing mode in Theater called "Dolly Cam"
  • • "Load Multiplayer by Default" option for the PS3

To są nowości, które zostały dodane w tym "osławionym" patch'u. Oprócz tego prowadzili parę poprawek, które możecie sprawdzić tu:

http://www.callofdut...q9ht035i2a86f60

Najbardziej mnie boli multiplayer, ponieważ miałem od wczoraj z pięć zwiech konsoli (mam nadzieję, że to naprawią).

Jeśli to naprawią to będzie dobrze, ale na razie nie opłaca się grać w multiplayer'a (ze względu na matchmaking). W zombie to inna sprawa (na całe szczęście :rolleyes:).

Edytowane przez AleAleAlex_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem patcha z nadzieją na mniej stresującą zabawę on-line i co?

I normalnie krew mnie zalała!

Jest jeszcze gorzej niż było.

To jakaś totalna paranoja.

Jeszcze chwila i gra poleci na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć, że tym patchem gra została popsuta i nadaje się w obecnej formie do śmieci. Pytanie tylko jak długo poczekamy na stosownego fixa. O ile w ogóle go dostaniemy. Przykro patrzeć jak tak doskonała gra się marnuje przez kłopoty z matchmakingiem, którym swoją drogą zawiaduje PSN, więc nie byłbym taki przekonany co do winy Treyarchów w tej kwestii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech już wprowadzą ten płatny on-line ale żeby można pograć bez szarpania nerwów.

No jak abonament miesięczny by kosztował 2 złote to może bym zapłacił.

Treyarch zrujnował grę normalnie nie mogę się nadziwićshok.gif, miejmy nadzieję, że tylko na kilka dni i za jakiś czas wypuszczą kolejnego patcha, który naprawi tego patcha.

Mam też nadzieję, że ta firma już nigdy nie zrobi żadnej gry, a jak zrobi to mam nadzieję że nikt jej nie kupi.biggrin.gif może niech się zajmą produkcją zamków błyskawicznych, albo produkcją pustaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może znalazłem sposób na naprawienie tego bajzlu, ale teraz nie mogę przetestować czy to działa. W każdym razie trzeba skasować save data i game data.

http://www.ripten.co...etailed-mauler/

Podobno działa.

P.S. Save data można sobie zbackupować na pena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może znalazłem sposób na naprawienie tego bajzlu, ale teraz nie mogę przetestować czy to działa. W każdym razie trzeba skasować save data i game data.

http://www.ripten.co...etailed-mauler/

Podobno działa.

P.S. Save data można sobie zbackupować na pena.

Hah, może jeszcze mam płytę odwrotnie wkładać, i grać na telewizorze nie większym niż 30' :>

Broniłem tego BO zaciekle, póki dało się w to grać, ale nie będą robić ze mnie idioty. Patch ma grę usprawniać, a nie zmuszać mnie do kasowania(!) własnych save'ów, aby móc grać w coś za co zapłaciłem.

Tak samo śmieszne są posty na oficjalnym forum. "Podaj parametry łącza", "podaj przepustowość", "podaj specyfikację konsoli". No do ch*** pana, jak gra wychodzi to ma działać na absolutnie wszystkim...

Ale cóż, jak KZ3 stanie na wysokości zadania to kolejny Cod może być już exem na Xboxa/PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może znalazłem sposób na naprawienie tego bajzlu, ale teraz nie mogę przetestować czy to działa. W każdym razie trzeba skasować save data i game data.

http://www.ripten.co...etailed-mauler/

Podobno działa.

P.S. Save data można sobie zbackupować na pena.

Nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zadziałało. Grałem z Owlem i Hantim całe przedpołudnie i chyba tylko raz nas zawiesiło podczas wczytywania i góra dwa disconnecty lobby ;) Generalnie jednak dzisiaj da się grać. W porównaniu do wczorajszego koszmaru to jest malinowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że szybko poprawią.

Edytowane przez Sickboy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może znalazłem sposób na naprawienie tego bajzlu, ale teraz nie mogę przetestować czy to działa. W każdym razie trzeba skasować save data i game data.

http://www.ripten.co...etailed-mauler/

Podobno działa.

P.S. Save data można sobie zbackupować na pena.

Pomogło mi. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dziwo u mnie jest na delikatny plus. Nie zrywa polaczen tak bardzo jak wczesniej i szybciej dolacza do gry. Ale do idealu jeszcze daleko .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×