Skocz do zawartości
ONE

Call Of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, i jak? łatka coś poprawiła w kwestii łaczenia z serwerami i przerywania sesji ,czy nada jest to samo co było ?pozdr....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj jest do ściągnięcia patch 1.05 i nie wiem czy mam się bać, czy cieszyć ?ninja.gif

Edytowane przez balneator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ściągnąłem patch 1.5 dalej jest to samo :verymad: zobaczę jeszcze jutro <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też wszystko idealnie :thumbsup:. W końcu działający patch. Zaraz, zaraz jaki mamy dzień? 22.12 a to dziś nie wychodzi jakiś wietnam czy coś :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam też teraz trochę pograłem i jest już ok w końcu !!!!!!!!! :sweat::sweat::sweat::thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis sie kolejny patch pojawil.... gra zaczela sie zawieszac, z meczy wywala tak jak wywalalo, czyli czesto.... po co ten urlop bralem :/

ja moge przegrywac, wiadomo sa lepsi, ale do jasnej ch...y jak tytul za 200pln nie jest w stanie zapewnic skutecznosci technicznej to szlag czlowieka moze trafic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrzucało mnie dzisiaj mocno... A wczoraj było tak fajnie. No i to uczucie kiedy wywalasz w kolesia pół magazynku, on się odwraca i cię zabija.

Ale i tak kocham tą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie po tym patchy 1.05 nie moge wogole biegac i rzucac granatow !? Zmienialem juz chyba wszystkie ustawienia i lipa. Usuwalem game data i tez nic nie dalo. Masakra ma ktos moze to samo ? Co z tym zrobic, przeciez tak sie nie da grac !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym Patchu gra jest bajka. Pierwszy raz miałem dzień w którym wywaliło mnie może 4-5 razy. Naprawdę super. A staty takie dziś wykręcałem że bajka. Nie wiem gdzie Wy macie te problemy. Może to kwestia neta a nie gry?? Ja mam 20MB w Aster. TYP NAT 2 i śmiga się świetnie. 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co o tym myśleć. Skoro część z nas ma idealnie to może wina łącza. Spróbujcie odblokować sobie porty, dodajcie Ps3 IP do DMZ lub zmieńcie dostawcę neta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym paczu gra się znacznie lepiej , wczoraj z znajomym grałem ponad 3 g. i mieliśmy migrację hosta może z 3 razy i tyle ,nawet z loby nie wywalało .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak gralem w nocy tez mozna powiedziec ze bylo lepiej ale popolodniem byla masakra jakas... ale tez wywawalalo.... lacze mam dobre 10Mbps konsola w dmz wiec bez zadnego nat. W rdr potrafilem przegrac i 5h pod rzad bez zajakniecia. Z jednej strony fajnie bo wiekszosc problemow wynika z duzej ilosci graczy, ale z drugiej developer mogl sie lepiej przygotowac, ta gra zarabiala juz na siebie zanim trafila na polki sklepowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie mam zamiar kupic call of duty black ops i mam takie pytanie ile osob zmiesci sie maksymalnie na jednym serwie bo szukalem tego wszedzie i nie umie znalesc :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma serwerów, są hostowie. Zależy od rozgrywki, w dominacji może grać 8 do 12 osób bodajże, w deathmatchu tak samo. A naprzykład w Wojnie lądowej 16 osob.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to malo cos to nie to samo co na pececie myslalem ze to samo :D a tu maksymalnie mozna grac 9 v9 to malo jak nie wiem co :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest dobrze. W Team Deadmach jest 6 v 6 no i jest ostra zadyma, a co dopiero przy większej ilości graczy ? :>, są mapy duże i małe. To i tak dużo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Max 18 osób (nie wiem jaki tryb ale dm chyba nie)

Wszystie Ground war w team games po 18 osob na host i 9 na team

W CoD nie ma ogromnych map jak w BF więc więcej osób np. na Nuketown to masakra, a w trybie Kampination tzn. Domination to juz w ogóle

Gdyby była jakaś konkretna duża mapa jak w CoD 1, Hurtgen a tu nawet Jungle jest stosunkowo mała.

Edytowane przez GoldenEye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po tym ostatnim patch znikły już problemy (prawie). A dołączanie do gier to nie zależy od internetu. Co mi po internecie jak hosta nie może znaleść :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie macie tez problem z gra multi ? bo mi jakis error sie pojawia i lipa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ci powiem ,że nie jesteś jedyny ,bo ja też właśnie mam taki problem

Uff to mi lepiej dzieki i czekamy puki co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff to mi lepiej dzieki i czekamy puki co :)

Forum cod jest tak zapchane ze szok wszyscy sztormują po info :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×