Skocz do zawartości
ONE

Call Of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

ej zróbmy tak jak ktoś się czegoś nowego dowie niech informuje tutaj będzie łatwiej dla wielu osób grających w tą piękną gierkę

mi w ogóle nie che odpalić strony black ops więc wiecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W linku macie info :D

LINK

Widocznie ktoś powtórzył to samo dziś

Na cod forum jest takie info od użytkowników chociaż ciężko sie połączyć z nimi

Jakiś plus za prace :]

Edytowane przez GoldenEye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba żartujesz

sory mówi prawde wbijać trzeba komuś odstrzelić łeb !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałem jako prezent gwiazdkowy i..

to mój pierwszy kontakt z COD na ps3 (nie licząc dema MW2) i bardzo pozytywne zaskoczenie.. do tej pory moim niedościnionym wzorem fpsa był BLACK z PS2 którego znam na pamięć, i musze przyznać że COD BO zbliża się do tego poziomu miodu, gdyby nie veteran,,

zacząłem od drugiego w kolejności poziomu trudności i gra pękła w niecałe 10 godzin (czytałem ze przechodzicie w 6 ale to dla mnie przy pierwszym przejściu było nie do zrobienia)

przyszła kolej na veterana i utknąłem na 3 poziomie (po rozwaleniu rakiety).. czy tylko ja mam takie problemy z tym poziomem trudności ? czy macie jakieś wypróbowane taktyki ?

as teraz co jest dla mnie nie tak z Black Ops:

wkurza mnie np to że moi kompani zamiast pomagać najczęściej włażą mi na linie strzału, zamiast zabić kolesia który biegnie prosto na mnie strzelają po szafkach i innym inwentarzu, generalnie nie ma w nich zbyt wiele wsparcia i dopóki ja nie ruszę do przodu to oni na pewno się na to nie zdecydują (czasami mam wrażenie że mogłoby ich nie być i grałoby się tak samo)..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanie.

Czy jeżeli ktoś posiada wersję angielską, czy w przyszłości będzie miał problem z pobraniem DLC na Polskim PSNie ??

Znajomy boi się, bo twierdzi że w Polsce BO wyszło w kinowej wersji PL i tylko w tej wersji będzie dostępne DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, będzie działało. W przypadku całej serii COD, dlc które wychodza na psn mają różne kody "BLES" (kod na grzbiecie pudełka)

Wersja PL ma inny bles, a wersje anglojęzyczna inny. Kupując dodatek to Ty decydujesz który plik pobierasz. Więc niech śmiało kupuje :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko,ponieważ mam od 2 dni black opsa,a jeszcze nie ogarnąłem tego.Wiadomo,nigdy nie grajac na padzie,trudno mi się wczuć w to,ale zupełnie nie rozumiem systemu auto aimu.Raz elegancko mi podprowadzi celownik na przeciwnika,a czasami mam praktycznie na nim,i wywale cały magazynek,i nic a koleś strzeli kilka razy po mili sekundzie widzenia mnie i padam.Może mi ktos to opisać?Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko,ponieważ mam od 2 dni black opsa,a jeszcze nie ogarnąłem tego.Wiadomo,nigdy nie grajac na padzie,trudno mi się wczuć w to,ale zupełnie nie rozumiem systemu auto aimu.Raz elegancko mi podprowadzi celownik na przeciwnika,a czasami mam praktycznie na nim,i wywale cały magazynek,i nic a koleś strzeli kilka razy po mili sekundzie widzenia mnie i padam.Może mi ktos to opisać?Pozdro!

Raz, opóźnienie w tej grze to chleb powszedni - takie sytuacje są bardzo częste. Dwa, ktoś mógł mieć ducha pro, który blokuje auto-aim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz, opóźnienie w tej grze to chleb powszedni - takie sytuacje są bardzo częste. Dwa, ktoś mógł mieć ducha pro, który blokuje auto-aim.

Ghost/Ghost Pro

Ability: Ghost works pretty much like Cold Blooded from Modern Warfare 2. You are undetectable by the Spy Plane killstreak when you have this equipped. You show up on the radar if you fire a weapon that doesn't have a silencer.

Pro Ability: Undetectable by aircraft, infrared and sentries. Enemies won't see your name or a red crosshair when targeting you.

Tak to jest lipek90 jak się coś przeczyta, tylko się nie wie zbytnio co :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zabił mnie snajper z Ghostem, który jak strzelał to nie pokazywało go na mapie, wtf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zabił mnie snajper z Ghostem, który jak strzelał to nie pokazywało go na mapie, wtf?

Bo miał tłumik na broni, wtedy nie widać go na mapie, proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie słyszałem, że do mnie strzelał z L96A1 bez żadnego uciszacza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taak rozłącza... np w wczoraj w ciągu jednego meczu na jednej mapce rozłączyło wszystkich chyba z 4 razy i musieliśmy zbierać fragi od początku ;/ lipa troche też jest szukanie serwera bo trzeba czasami czekać kilka minut. w ogóle gra mnie zawiodła po całości... singiel tragedia jak dla mnie , grafika to porażka już medal of honor ma lepszą, całej nie przeszedłem bo mi się totalnie nie podoba. jedynie na multi pogram sobie jak mi sie nudzi ale tez nie ma rewelacji. za mało graczy może sie zmiescic na jednej mapie bo tylko 12/12 a czasami mapy są za duze i trzeba szukac wszystkich. jedyna mapa jaka mi sie podoba to ta najmniejsza z 2 domami i ogródkami wtedy jest sieczka i gra sie dobrze. reszta map są słabe. jezeli chcecie pograc na konkretnym multi to kupcie sobie battlefield bad company 2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taak rozłącza... np w wczoraj w ciągu jednego meczu na jednej mapce rozłączyło wszystkich chyba z 4 razy i musieliśmy zbierać fragi od początku ;/ lipa troche też jest szukanie serwera bo trzeba czasami czekać kilka minut. w ogóle gra mnie zawiodła po całości... singiel tragedia jak dla mnie , grafika to porażka już medal of honor ma lepszą, całej nie przeszedłem bo mi się totalnie nie podoba. jedynie na multi pogram sobie jak mi sie nudzi ale tez nie ma rewelacji. za mało graczy może sie zmiescic na jednej mapie bo tylko 12/12 a czasami mapy są za duze i trzeba szukac wszystkich. jedyna mapa jaka mi sie podoba to ta najmniejsza z 2 domami i ogródkami wtedy jest sieczka i gra sie dobrze. reszta map są słabe. jezeli chcecie pograc na konkretnym multi to kupcie sobie battlefield bad company 2

:)

Zgodzę się tylko z tym że rozłancza albo migracja hosta jest ale jest już znacznie lepiej jak było przedtem .

jeżeli mapy są za duże to chyba grasz w drugiego fps-a po medalu i chyba dopiero co zaczołeś ,nie wiem skąd ci się wzieło 12/12 chyba 6/6 po 6 w każdej drużynie co =12 a najwięcej graczy może grać w sumie 18 w wojnie lądowej .

Grafika gorsza od medala :laugh: -proponuję odwiedzić okulistę .

Dla mnie multi jest najlepsze w jakiekolwiek grałem i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze grasz, to nabijasz wszędzie szybko i nie zważasz na to. TU chyba chodzi o to by się dobrze bawić?? I tak już pierwszy w rankingu nie będziesz :PPP

No ale ogólnie to najlepiej SD, jeśli wymiatasz. Czyli średnio wynik łapiesz około 8-10 fragów i jakieś plantowanie bądź rozbrajanie (2-3). Wyniki i XP wchodzą wtedy w oka mgnieniu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najczęściej gram na Dominacji i po każdym meczu wchodzi z paręnaście tysięcy expa, a czasem jak wbiję przy okazji challenge to dobija do 30-tki :D. Poza tym jeszcze na S&D dużo wpada i HQ (Sztab)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu się czepiasz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że jak? Chodzi ci o to, że biegnę w największe zamieszanie i albo ginę albo jednym sprayem kładę 5? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niee... Że nie jesteś jakimś prosem i nie osiągasz takich wyników :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jako ze ostanio pozyczylem sobie Najnowszego coda na czas miedzy roczny i sobie gre przeszedlem i wogole (cod lepszy od moha moim zdaniem). Jednak w zwiazku z faktem ze chcialem gre tylko przejsc po prostu to niezbyt zwracalem uwage na te filimiki miedzy misjami... i dlatego pytam.. O co chodzi w tej fabule w tym tytule CoD?? Powiedzcie mi o co tam chodzilo bo to ttakie zamieszane dla mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×