Skocz do zawartości
ONE

Call Of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

O dziwo u mnie jest na delikatny plus. Nie zrywa polaczen tak bardzo jak wczesniej i szybciej dolacza do gry. Ale do idealu jeszcze daleko .

Na oficjalnym forum BO, jest informacja o tym, że pracują nad poprawą. W nocy wyszedł mini fix, który powinien coś usprawnić. Aha, nie kasujcie save'a, poprawa była związana z tym fixem, a nie usunięciem save'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hotfix działał chyba tylko przez pierwsze kilka godzin, bo znowu są problemy z połączeniem, albo je zrywa, albo w ogóle nie można dołączyć do gry, no i lagów jakby więcej, nie wspomne o tym, że konsola nadal się wiesza. To jakaś kompletna porażka. Nie wiem czy ta gra jest w ogóle możliwa do naprawy przez Treyarch, ludzie z tego studia są kompletnie zagubieni i zwyczajnie nie potrafią tego zrobić. confused.gif

To jest Epic Fail, żeby taką niesprawdzoną, nieprzetestowaną grę wypuścić na rynek, tego nie da się wytłumaczyć Treyrach zrobiło z siebie kompletnych amatorów i nieudaczników. Jak można pozwolić sobie na taką arogancje wobec konsumentów, graczy, którzy wydali swoją kasę na ich niedorobiony produkt. I oni teraz grzebią w tej grze i się dogrzebać nie mogą do tego co spierdolili. Nigdy więcej nie kupie pudełka z grą na którym będzie napis Treyarch to jest pewne.

Edytowane przez balneator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy gadacie ta gra jest super:) Ta gra to gra roku rofl.gif

Treyarch moze tylko powiedziec wszytkim graczom: Dziekujemy za wasze pieniadze Frajerzy yes.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy gadacie ta gra jest super:) Ta gra to gra roku rofl.gif

Treyarch moze tylko powiedziec wszytkim graczom: Dziekujemy za wasze pieniadze Frajerzy yes.gif

lepiej się tego nie dało ująć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy gadacie ta gra jest super:) Ta gra to gra roku rofl.gif

Treyarch moze tylko powiedziec wszytkim graczom: Dziekujemy za wasze pieniadze Frajerzy yes.gif

Co Ty opowiadasz ???

Jak byś grał na Xklocku to byś wiedział, że ta gra jest bardzo dobra, jest pewna różnica pomiędzy grą, a tym czy się da grać w nią.

Obecnie na konsoli PS3 nie da się płynnie grać w Black Opsa online, ale na Xklocku owszem da się.

Tak więc gra jako taka jest bardzo fajna, tylko nie da się w nią grać na PS3 z powodu permanentnych lagów, zwiech konsoli, zrywania połączenia itp. itd. Oczywiście na upartego jak komuś nie przeszkadza to wszytko to oczywiście też może sobie pograć confused.gif

Edytowane przez balneator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty opowiadasz ???

Jak byś grał na Xklocku to byś wiedział, że ta gra jest bardzo dobra, jest pewna różnica pomiędzy grą, a tym czy się da grać w nią.

Obecnie na konsoli PS3 nie da się płynnie grać w Black Opsa online, ale na Xklocku owszem da się.

Tak więc gra jako taka jest bardzo fajna, tylko nie da się w nią grać na PS3 z powodu permanentnych lagów, zwiech konsoli, zrywania połączenia itp. itd. Oczywiście na upartego jak komuś nie przeszkadza to wszytko to oczywiście też może sobie pograć confused.gif

Jak by babka miała wąsy to by dziadkiem była...

Zapewne jak by grał w BO na Xklocku to nie rozmawialibyśmy na tym forum.

Dziwi mnie jedna rzecz, jak można dać się nabić w butelkę drugi raz, biorąc pod uwagę fakt że podobny online był w MW2 i tam też cały ten matchmaking ssał po całości.

Edytowane przez rydz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najprawdopodobniej ide sprzedać te ścierwo bo szkoda moich nerwów , lękam się rownież o pada lub konsolę ktorymi to obiektami mogę cisnąć w pobliską ścianę nie wytrzymująć presji... Pozdrawiam

mało tego dodam iż na PC z wielu źrodeł wiadomo mi że ta "gra" chodzi jeszcze gorzej niż na ps3 więc gra nie jest "FAJNA"

Edytowane przez Novy911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem stary:) Cod 3,cod 5 ,tez inaczej wyglada na xboxie:)Jestem wielkim fanem W2.Z tych gier wyciagnelem wnioski ,ze Treyarch gier nie potrafi robic na ps3.biggrin.gif

Mowisz ze na x wyglada ta gra lepiej ...masz racje ,lecz jest to zabieg celowy abys zakupil xboxalaugh.gif

Edytowane przez kazikosky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś pieprzy za przeproszeniem takie kocopoły, że na Xboxie nie ma lagów to zapraszam do obejrzenia ściany płaczu na oficjalnym forum CoD BO Xbox. Bardziej lamentują od nas, zapewniam was.

Ja tam jakoś niedługo wbije 6 prestige i nie narzekam. Jak do tej pory był jeden dzień totalnego koszmaru. Poza tym po kilku próbach wejścia na serwer gra się normalnie przez długi czas. Także przestańcie kazikowsky i spółka już międlić za uszami, bo każdy wie, że wam się ta gra nie podoba. Powtarzanie tego co drugi post nic nie zmieni, a tylko czuje się do was coraz większą niechęć i irytacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mało tego dodam iż na PC z wielu źrodeł wiadomo mi że ta "gra" chodzi jeszcze gorzej niż na ps3 więc gra nie jest "FAJNA"

A to niespodzianka, ja gram na PC dzien w dzien ( w oczekiwaniu na normalną grę na Ps3) i zero problemów. Serwery z pingiem 40~ i jedziemy. Po edycji configa mam podgląd fps, 80-125 w każdej grze, na każdej mapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lipek tobie ten cod nawet na ATARI dobrze chodzi , więc z tobą nie gadam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lipek tobie ten cod nawet na ATARI dobrze chodzi , więc z tobą nie gadam...

fpsy na jungle, już chyba gorszej mapy wybrać nie mogłem. Nie gadaj, nie jesteś pierwszym, któremu zabrakło argumentów. Przywykłem ;p

post-26517-0-68792800-1292541876_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mnie fpsy interesują ? mnie interesuje ciągłe rozłączanie , interesuje mnie to że w lobby spędzam 3/4 czasu gry a 1/4 gram, na 6 gier 4 rozłącza bo nie potrafi migracji hosta przeprowadzic podczas odpalonej rozgrywki, jednym słowem żałość mnie łapie już jak w to gram. Co mi po twoich wypowiedziach , tobie dobrze chodzi ok , ale jesteś naprawde jeden na kilkaset osob , a ty dalej kontynuujesz swoją wojenke na "argumenty" :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po patchu miałem 2 dni nerwicy z Blac ops, pad CoD poleciał na półkę i zacząłem grac w fife.

Wczoraj powrót do BO i szok tak dobrze nie grało mi się od CoD1 co prawda frame rate daje dupy ale sama rozgrywka bez problemów tylko jedna migracja hosta.

Kill streaks wpadały jak w masło udany wieczór, zobacze jak dzisiaj będzie oby dalej bez problemowo.

Edytowane przez GoldenEye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś gada z sensem, wyrażane przez niego emocje są bliskie moim biggrin.gif hehe

Ma racje nikt nie wymaga jakiegoś patcha na dźwięku tylko Match making i odpowiednia detekcja strefy obrażeń.

On i tak jest spokojny w porównaniu z tym co leciało z moich ust po wgraniu patch'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś jest przezabawny i daje bardzo dobre wskazówki jak należy kampić laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Genialne. :D Zasubskrybowałem kolesia. :)

BTW. Dzisiaj grało mi się całkiem nieźle. Jedno wyrzucenie z gry na jakieś 20-30 gier. Chyba w końcu coś ruszyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, właśnie zagrałem 5 pierwszych gier po patchu.

1 gra: Zerwane połączenie po załadowaniu.

2 gra: Skończona z małymi lagami.

3 gra: Migracja hosta czyli wywalenie z lobby.

4 gra: Zerwane połączenie w połowie gry.

5 gra: Duże lagi.

Gra wędruje do sprzedania. Straciłem już cierpliwość i nie mam zamiaru się dłużej wkurzać. Było to moje pierwsze CoD i nie wiem czy jeszcze jakieś kupię. Najgorzej zrobiona gra w jaką grałem. NIE POLECAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie sytuacja wygląda podobnie, przez to że mam zajebisty internet biggrin.gif zawsze mnie wybiera jako hosta i po około 6 rozegranych meczach zawsze, ale to zawsze konsola mi się wieszaconfused.gif, no i lagi jak były tak pozostały, jedyne co poprawili to matchmaking.

Musicie to zobaczyć, Koleś znalazł wypowiedź Treyarch na temat wpadki z patchem 1.04 laugh.gif

http://www.youtube.com/watch?v=88ciw8lRaew

Edytowane przez balneator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z rana pogralem ok 2 godziny i o dziwo rozlaczylo mnie tylko raz i nawet migracja hosta sie udala !!!??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, właśnie zagrałem 5 pierwszych gier po patchu.

1 gra: Zerwane połączenie po załadowaniu.

2 gra: Skończona z małymi lagami.

3 gra: Migracja hosta czyli wywalenie z lobby.

4 gra: Zerwane połączenie w połowie gry.

5 gra: Duże lagi.

Hmmm Ja grałem wczoraj z 2 godziny i nic takiego nie miałem :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Kaliberek.Co jest fajnego w campieniu.Nie rozumiem takiego podejścia Camperzy to zakała tej gry.Graj jak mężczyzna a nie jak ciota.

Edytowane przez darioBlaugrana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×